Eski eşi fake hesaptan işletme hatası ve yüzleştiklerim 3 gundur aglamaktan ölüyorum?

Neden yaptın demeyeceğim.
Ben de yaparım böyle salak işler..

Sonunda elimize hayirli bir sey geçmiyor ama işte.. Üzüntü ile saçmalıyor insan.

Fotoğrafını gördüm. Taş gibi hatunsun.
Krizi fırsata çevir fazla kilolarını vermeye bak. Şu leşle ilgili hiç bir bilgiye bile kulak verme degmez. Evladınla yeni hayatında mutluluklar dilerim.

Tipik narsist erkek modeli iliski icerisindeyken her turlu fenaligi yapar suistimal eder karsidakiyle isi bitip de gözü gönlü başkasına kayinca geride biraktigini kötüler de kötüler. Benimki de yakin arkadasima beni kötülemişti kufurler hakaretler yapmadigim seyi yapti demeler sanki saplantili asigiymisim da pesini birakmiyormusum gibi lanse etmisti bu gibi tiplerin yalanci ilgisi isleri bitene kadar kendilerine yeni bi av bulur bulmaz sizi kapi disari atabilmek icin kirk dereden kirk su getirirler hazmedemeyip hesabini sormaya kalkinca da en cirkin yüzünü gösterir size. Ama dikkat ederseniz tartisma esnasinda size söylediği bütün sifatlar kendisinde mevcuttur yani aynalama yaparlar.

Kendi ayaklarının üzerinde durmayı başarmaya bak, bu adam babalıktan da boşanmış çocuğunu onsuz büyütmeye de alış.

Boşanan hiçbir insanın kendi hatalarını sayıp doğru söyleyeceğini sanmıyorum. Bunlara takılmaktan vazgeçip yoluna bakmalısın.

Ben kendimin farkındayım.. Ne yapmam gerektiğini de biliyorum ama yapamıyorum olmuyor inan bana deniyorum

Yok kuşum kendi dudağım evet öyle duruyor ama şuan en son derdim bile botoks olamaz
Psikolojik destek almalısınız. Bunu tek başınıza aşamayacağınız belli

Sumo değilseniz şu tiple birinin size burun kıvırma şansı yok. 30+ yaşında anasını emen herifi fazla şımartmanızdan gelmiş ne gelmişse başınıza. Bol bulmuş bunamış. Tip olarak yanınızdan geçemeyecek kadınlar bi ayaklarını hep dışarda tuttukları için kıymetliler. Siz hala herifi takip edip g.tünü kaldırmakla meşgulsünüz. Oysa zor durumda olan o. Anasını kabul edecek başka birini bulabilir mi onun derdine düşmeli, siz maşallah fırsat vermiyorsunuz.

Fotoğrafını gördüm o kadar güzelsin ki değmez bu gibi adamlar için kendini harap etmeye bırak hesabında kimi paylaşırsa paylaşsın sen önce kendine değer kayıp gibi görme şu adamı...

Aynen öyle.. amann neyi sorguluyorsam tamam aldatmış işte bitmiş gitmiş of insan kendine engel olamıyor ne kötü
Elimden geleni yapiyorum
Psikolojik destek almalısınız. Bunu tek başınıza aşamayacağınız belli
Evet bende böyle düşünüyorum.
Teşekkür ederim iltifatiniz için. Evet kendime engel olmam lazım yani birde adam bidaha beni rahatsız ederseniz savcılığa şikayet ederim dedi daha elimden birsey gelmez zaten
Fotoğrafını gördüm o kadar güzelsin ki değmez bu gibi adamlar için kendini harap etmeye bırak hesabında kimi paylaşırsa paylaşsın sen önce kendine değer kayıp gibi görme şu adamı...
Teşekkür ederim.. inşallah o değeri kendime veririm

boşadığın adamın ağzından laf almaya ne gerek var ya? bitmiş gitmiş böyle biri de çocuğu görmesin zaten.

Teşekkür ederim iltifatiniz için. Evet kendime engel olmam lazım yani birde adam bidaha beni rahatsız ederseniz savcılığa şikayet ederim dedi daha elimden birsey gelmez zaten
Şikayet mi edecekmiş? Ohooo. Amma kıymetli etmişsiniz. Yapmanız gereken tek şey elinizi eteğinizi çekmek, o davayı da açın artık bir an önce. Çocuk göstermeye çalışmak yerine onun haklarını alın. Artık onun içine ateş düşsün. Sıra onda.

Konuyu okumadan başlığa cevap veriyorum:
Eski eşi işletmek nasıl bir mantık ? Eski yani mazide kaldı..

bakınız ben

Başkasını falann sevmiyor oź çocuğunu sevmeyen kimseyi sevemez

Evet ya çok kıymetli etmişim altın değerinde şuan.. gerçekten benim hatam
Konuyu okumadan başlığa cevap veriyorum:
Eski eşi işletmek nasıl bir mantık ? Eski yani mazide kaldı..
Yaptık işte öyle mantık aramadım

Başkasını falann sevmiyor oź çocuğunu sevmeyen kimseyi sevemez
Bilemem =) oda öyle bir karaktersiz

Keske yapmasaydım dicem ama evlatlarım da iyiki var.. Bilmiyorum ama haklisin böyle adamlar baba olmamali
Size anne olmayin inanin demedim.Elbette evlatlariniz iyiki var.ama boyle babasi olan cocuklara da yazik.bu adamdan birsey beklemeyin.siz cocuklarin hem annesi hem babasi olun...buda maalesef kotu tercihlerin size yukledigi sorumluluk.basiniz ustunde tasiyacaksiniz...

Aynen öyle yapıyorum

Bugun terapi almaya başladım bilinç altı temizleme falan inşallah ise yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…