Eski eşi fake hesaptan işletme hatası ve yüzleştiklerim 3 gundur aglamaktan ölüyorum?

cehennet06

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2022
371
212
28
Eski eşim çocuğumla gorusmuyordu ve bu durum oldukça uzuyordu beni önceden arkadaşıma bir fake hesaptan ekleyip ( psikolog hesabi gibi ) arkadaşlık kurup konusurmusun cocuk mevzusu falan scilirsa belki vicdana gelir demistim oda saçma bir fikir olduğunu gerek olmadığını söyledi konu kapandı yani bende daha sonra saçma olduğu kanaatine vardım fakat arkadaşım o hesabı açmış ve eski eşimle konuşmuş.. Bana uzulmeyeceksen şifresini vereyim gir konuşmaları oku dedi..

Eski eşim evlenip ayrıldığını ama cocugu olmadığını söylemiş.. o yüzden cocuk mevzusuna girememisler..
Benim hakkımda sizofrendi söylediği şeylere söylemedim der söylemediği şeylere söyledim derdi falan demiş.

Mini etek merakı vardı evde özensiz gezer dışarıya süslenirdi.
Benden son model jepp full depo benzin isterdi ( araba alicam kendime dedi bende ehliyet alayim bende kullanırım dedim ben sana 300 bintl lik falan ucuz bir araba alırım kendi arabamı veremem sevmem dedi tamam dedim.
( Bana ayda 2 bin tl para veriyor ) benzine karışmam ama dedi bende 2 bin tl ye benzin mi alayım çocukla gecineyimmi demiştim. Mevzu bu ama o öyle anlatıyor
Neyse
Her hafta 10 bin tl (ayda 40 bintl )para gonderiyordum birikim yapamadığı için (4 bintl yolluyordu ) azaltmistim ( 2 bintl ye dusurmustu) benden kötüsü yoksu falan demiş hepsi yalan tabi öyle bi para hayatımda görmedim bide bana borç yıktı =)
Ben parasının hepsini iddiaya bastığında bile varsa yeriz yoksa yemeyiz üzülme diyen bir kadindim arkamdan beni nasıl gösteriyor öyle üzüldüm ki okuyunca..

İlk evlendigimiz yil annesi beni aşağılıyordu bende eşime döndüm dedim ki valla bir yürüyorum 1 bakan dönüp birdaha bakiyor. Bu lafın üstünden 10 yıl geçmiş.
Tutmuş bana böyle şeyler söylerdi kıskandırmaya çalışırdı vs diye hep beni kotulemis kendi çok iyiymiş falan.

Sonra hesabından bir kız paylaşmış üstüne şarkı koymuş akışına bırakamam ben seni o benim süslü çiçeğim falan diye.. 1 ayda hortlamadi ya bu kız ben zaten biliyordum başkasını sevdiğini.

Kendimi tutamadım yazdım. Sen miydin o hesap yüzsüz dedi bana =)
Hayatımda biri var yada yok ben kimseyi aldatmadım şu saatten sonra da tabiki hayatımda biri olacak seni artık ilgilendirmez beni birdaha rahatsız etmeyin cocuk mocuk yok görüşmüyorum karşıma çıkmayın savcılığa şikayet ederim birdaha dedi . Bana yıktığı borclari ödemesini söyledim cevap vermedi birdaha da yazmadım zaten.

Zaten biliyordum başkasını sevdiğini bana davranışlarından belli oluyordu inkar ediyordu öyle birsey yok sen sizofrensin kuruyorsun beni bunaltiyorsun diye =)
Kurmuyormusum gormus oldum. Beraber değiller zaten instagraminda hiç kız ekli değil o hesaptan bakmıştım.muhtemelen kızı seviyor kız istemiyor. O yüzden ayrıl barış yapıyorduk demekki onla barisamayinca benle barışıyordu ayrılınca da ona yazıyordu aman her neyse ağlamaktan helak oldum kisaca

18 yaşında kız yazdı sandım kendinize gelin Allah aşkına eski eşe fakeden yazmak nedir? Adam istediğini söyler ordan çocuğum yok da der sizi de suçlar bide sonradan onları yazanın siz olduğunu söyleyerek daha da kendinizi küçük düşürmüşsünüz
Ayrıca ayrılmışsınız hayatında biri olması gayet normal siz de kendi hayatınıza bakın

Keşke yapmasaydınız böyle şeyler, ayrılmışsınız zaten bundan sonra önünüze bakın.
Çocuğunu yok sayan bir adamdan kimseye hayır gelmez.
Bugün size söylediklerini yarın da başkaları için söyleyecek.
Umarım işiniz mesleğiniz vardır da buna muhtaç olmazsınız. Yazık yine çocuk için üzüleceğiz bu akşam da.

Ben ne okudum anlamadım . İlk defa da ayık olduğum bir akşam . Eski sonuçta istemiyorsa sen de onu yok say. Takıntı haline getirme . Sende seni sevecek birini bul çok istiyorsan . Dünyanın sonu değil boşanmak . Belki mutluluğun kapısı açıldı ve sizler böyle yaparak hayatı yaşamak yerine acı çekiyorsunuz .

Gerizekalı adam sen keşke belli etmeseydin içindeki yangını anlayabiliyorm ama nasılki msjları okudun bin kat umursamaz olacaktın muhatap olunca sana tek şey dediğinde sus be seninle işim olmaz sorumluluklarını yerine getir diyecektn şimdi gidip o kıza da anlatıyordur benim peşimi bırakamadı falan diye pislik herif bak bu saatten sonra lütfen o başını kaldır deki sen kimsin beni başından atıyorsn asıl ben sana dava açarm sorumluluklarını yerine getir bir ayda süslü çiçeğin olmadı ya mahkemeye sunarm benim kafamı bozma de dik dur ya Allah aşkına bak gör hafifleyeceksin

Adam halen nikahlı eşiniz; henüz dava dahi açmadınız dolayısıyla eski eş yazmamalısınız.

Ne gerek var böyle şeylere. Bitmiş gitmiş zaten.
Cümlen beni geçmişe götürdü birini ne kadar seviyordm Allah'ım ölüyordm yaşam tarzımı yargıladı tesettürmü vs haber vermeden heryerden sildim sonra içimde nasıl yangın vardı tekrar kaydedeym falan o zaman kendime bu cümleyi kurdum ne gerek var böyle şeylere sana saygısı olmayn insana dönsen ne ki seni maddi manevi kullanacak kendine olan saygını alacak demiştm ve sayfayı kapatmıştm şimdi bana saygı duyan biriyle evliyim şükür

Iyyy erkeklerin deccalligine bak
Dava aç evladına bakmak zorunda çatır çatır al parasını ve hiçte çekinme gururda yapma rahatsız etmeyin önüme çıkmayın gibi birşey olamaz.

E ne bekliyordun ki? Hangi erkek başka tanıştığı kadına eski eşini över ki? Tabi ki yerecek kendini haklı çıkaracak ben kötüyüm derse nasıl başka kadını tavlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…