Eski eşi fake hesaptan işletme hatası ve yüzleştiklerim 3 gundur aglamaktan ölüyorum?

Çok ortak yönümüz varmış 😬 Gerçekten şöyle bir yıl sonra falan ne kadar boşa üzmüşüm kendimi diyeceksiniz. Güçlü kadın olmak zor ama bizim kanımızda var sabredin daha iyi olacaksınız
Şuan 3 günde 4 kilo verdim üzüntüden:KK70: ama diyet yapmaya devam edeceğim. Umarım derim biliyor musun şey istiyorum hiç öyle biri olmamış gibi olayim aklıma hiç gelmesin hiç ona bakmayim falan

Eski eşim çocuğumla gorusmuyordu ve bu durum oldukça uzuyordu beni önceden arkadaşıma bir fake hesaptan ekleyip ( psikolog hesabi gibi ) arkadaşlık kurup konusurmusun cocuk mevzusu falan scilirsa belki vicdana gelir demistim oda saçma bir fikir olduğunu gerek olmadığını söyledi konu kapandı yani bende daha sonra saçma olduğu kanaatine vardım fakat arkadaşım o hesabı açmış ve eski eşimle konuşmuş.. Bana uzulmeyeceksen şifresini vereyim gir konuşmaları oku dedi..

Eski eşim evlenip ayrıldığını ama cocugu olmadığını söylemiş.. o yüzden cocuk mevzusuna girememisler..
Benim hakkımda sizofrendi söylediği şeylere söylemedim der söylemediği şeylere söyledim derdi falan demiş.

Mini etek merakı vardı evde özensiz gezer dışarıya süslenirdi.
Benden son model jepp full depo benzin isterdi ( araba alicam kendime dedi bende ehliyet alayim bende kullanırım dedim ben sana 300 bintl lik falan ucuz bir araba alırım kendi arabamı veremem sevmem dedi tamam dedim.
( Bana ayda 2 bin tl para veriyor ) benzine karışmam ama dedi bende 2 bin tl ye benzin mi alayım çocukla gecineyimmi demiştim. Mevzu bu ama o öyle anlatıyor
Neyse
Her hafta 10 bin tl (ayda 40 bintl )para gonderiyordum birikim yapamadığı için (4 bintl yolluyordu ) azaltmistim ( 2 bintl ye dusurmustu) benden kötüsü yoksu falan demiş hepsi yalan tabi öyle bi para hayatımda görmedim bide bana borç yıktı =)
Ben parasının hepsini iddiaya bastığında bile varsa yeriz yoksa yemeyiz üzülme diyen bir kadindim arkamdan beni nasıl gösteriyor öyle üzüldüm ki okuyunca..

İlk evlendigimiz yil annesi beni aşağılıyordu bende eşime döndüm dedim ki valla bir yürüyorum 1 bakan dönüp birdaha bakiyor. Bu lafın üstünden 10 yıl geçmiş.
Tutmuş bana böyle şeyler söylerdi kıskandırmaya çalışırdı vs diye hep beni kotulemis kendi çok iyiymiş falan.

Sonra hesabından bir kız paylaşmış üstüne şarkı koymuş akışına bırakamam ben seni o benim süslü çiçeğim falan diye.. 1 ayda hortlamadi ya bu kız ben zaten biliyordum başkasını sevdiğini.

Kendimi tutamadım yazdım. Sen miydin o hesap yüzsüz dedi bana =)
Hayatımda biri var yada yok ben kimseyi aldatmadım şu saatten sonra da tabiki hayatımda biri olacak seni artık ilgilendirmez beni birdaha rahatsız etmeyin cocuk mocuk yok görüşmüyorum karşıma çıkmayın savcılığa şikayet ederim birdaha dedi . Bana yıktığı borclari ödemesini söyledim cevap vermedi birdaha da yazmadım zaten.

Zaten biliyordum başkasını sevdiğini bana davranışlarından belli oluyordu inkar ediyordu öyle birsey yok sen sizofrensin kuruyorsun beni bunaltiyorsun diye =)
Kurmuyormusum gormus oldum. Beraber değiller zaten instagraminda hiç kız ekli değil o hesaptan bakmıştım.muhtemelen kızı seviyor kız istemiyor. O yüzden ayrıl barış yapıyorduk demekki onla barisamayinca benle barışıyordu ayrılınca da ona yazıyordu aman her neyse ağlamaktan helak oldum kisaca
İletısıme geçmen hata canım. Ben boşanıpta eşim çok ıyıydı dıyenı gormedım. Sanada demezler. Bence çok fazla takıp edıp stalklıosun yapma

İşte bunlar maalesef hep özdeğer sorunları, kilo falan değil yani..
Yaşadığınız şeylerden sonra yetişkin bir kadın olarak adamı sokakta görseniz yüzüne tükürmeniz lazım normalde ama fake hesaptan darlıyorsunuz. Yazık bize ya valla..

ablacım bu kadar şeyi yapacağına, adamı icraya ver nafaka ödesin sen de çalış bak işte çocuğuna. ilgiyi de evladına sen ver, daha seni sevmeyen eşten evladına ne babalık beklersin ki?! hem sen de kendi hayatına bak, bakarsın karşına düzgün birileri çıkar, dünyada bir o adam mı kaldı?

Daha çok bakarsan cıkamıcaksın
Evet
İşte bunlar maalesef hep özdeğer sorunları, kilo falan değil yani..
Yaşadığınız şeylerden sonra yetişkin bir kadın olarak adamı sokakta görseniz yüzüne tükürmeniz lazım normalde ama fake hesaptan darlıyorsunuz. Yazık bize ya valla..
Evet beni manipule ede ede aşağılaya asagilaya bu hale getirdi herseyin farkındayım ama yapamıyorum ben mutlu muyum böyle kendimden nefret ediyorum ?
ablacım bu kadar şeyi yapacağına, adamı icraya ver nafaka ödesin sen de çalış bak işte çocuğuna. ilgiyi de evladına sen ver, daha seni sevmeyen eşten evladına ne babalık beklersin ki?! hem sen de kendi hayatına bak, bakarsın karşına düzgün birileri çıkar, dünyada bir o adam mı kaldı?
Doğru diyorsun hersyin farkındayım ama içimdeki kırgınlığı atamiyorum

Haklısın ama elimde değil çok canım yanıyor ellerim uyuşuyor vücuduma vuruyor haketmiyor biliyorum ama aklımdaki düşünceleri durduramıyorum nefes alamiyorum çok zor durumdayım kalbim sıkışıyor ne yapacağımı bilmiyorum
Gidin bir uzmandan destek alın. Evladınızin güçlü bir anneye ihtiyacı var

Fotoyu görünce bu kız o dangalak adama bakmaz yaa diyecektim. Konu sahibiymiş. Hala aynı fikirdeyim bakma o dangalağa.
Yaa teşekkür ederim bana ozguven aşıladınız:KK70:
Siz de geç kalmadan başlayın . Yavrunuzla harika bir hayat kuracaksınız, iradeli olun lütfen. Bu üzüntüler kalıcı değil.. geçip gidecek...
İnşallah elimden geleni yapicam

Adam halen nikahlı eşiniz; henüz dava dahi açmadınız dolayısıyla eski eş yazmamalısınız.
😳 e öyleyse suslu çiçeğim diye paylaştığını ekran kaydı al video ve foto olarak. Davada işine yarar . Onu hiç uyandırmaki silmesin. Hatta dağa da paylaşsın. Sonra sadakatsizlikten tazminat alırsınız maddi manevi. Herseyi belgelerin. Ona belli ettirmeyin sakin

😳 e öyleyse suslu çiçeğim diye paylaştığını ekran kaydı al video ve foto olarak. Davada işine yarar . Onu hiç uyandırmaki silmesin. Hatta dağa da paylaşsın. Sonra sadakatsizlikten tazminat alırsınız maddi manevi. Herseyi belgelerin. Ona belli ettirmeyin sakin
Eski eşim diyor, ne sadakatsizliği ne tazminatı. Adamın boyu devrilsin orası ayrı da kanunen bekar biri.

Gerçekten mi? O halde ne diye burada ağlıyor sızlıyor? Kadının elinde adamın ümüğünü sıkacak güç var ve günlerdir ağlıyorum mahfoldum yazıyor.
Ona yapacaklarim ayri birsey bu aldatildigim gerçeğini değiştirmiyor ki canım yanıyor sonucta

Günlerce, aylarca ağlasanız değişen bir şey olacak mı?
Bu takıntının, üzüntünün kime, ne faydası var?
Acilen profesyonel yardım alın ve adamı takip etmeyi bırakın.
Siz normale dönerseniz o da çocuğunu görmeye başlayabilir.
Muhtemelen sizin ısrarlı tavırlarınız nedeniyle çocuktan da uzaklaşmış.

Çocuğunuza odaklanın ya , yaptığınız baya ergence. Takip etmeyin artık. Bi destek alın lütfen kendinizi daha fazla küçültmeyin aptal bi adamın karşısında. Üstelik çok da güzelmişsiniz maşallah, kafayı toplayın ohooo sümüklü bi adam için kendinize çocuğunuza hayatı zehir etmeyin

X