eşimle sürekli işi yüzünden tartışmamız

Kendi işi olan adam daha çok çalışmalı... Siz hiç iş batırdnız mı ? Kaç kişi ekmek yiyor ne saçma düşünüyorsunuz kendinize gelin bir an önce..
hem işi hem eşi bir arada idare edemeyecekse neden evlendi

15 yaşımda ki halim gibisiniz
Eşinize acıdım valla. Biraz adamı rahat bırakın içinden gelirse yapar, demek ki içinden gelmiyo sevmiyo hediye falan almayı. Siz ne iş yapıyorsunuz, çok yorulmuyosunuz heralde
masa başındayım yorulmuyorum bir ofiste çalışıyorum ama 40 yaşında gibi mi davranmak lazım onun da yaptığı bu

Neden cevap vermiyorsunuz sorularımıza?
Dayak yediğinize göre sevilmiyorsunuz.
Sizi sevmeyen adam niye arasın ki?

çok sıradan ve monoton bir evlilik olmuyor mu öylede

böyle olunca ben kendimi değersiz hissediyorum ama sanki evlenmesem de olurmuş gibi geliyor

ne peki o zaman nasıl davranmam gerek

beni o kadar iyi anladınız ki gerçekten herkes eşimin açısından bakmış olaya ben taşmışım yani artık ne diye taşayım yoksa bu kadar

Müzede eserlere yorum yapmıyorsa, sana eser hakkında hislerini belirtmiyorsa bu evlilik başlamadan bitmiştir, müzede yorum yapmamak ne demek arkadaş, olmaz olsun öyle evlilik ajqjkosxkwdckefvnkoerfv....

bence o çocukça şeyler ilişkiyi ilişki yapan canlı tutan şeyler ve çok da zor değil yani altın mücevher istemiyorum yani

evet ama zorla yaptırmaya çalışıyosun adam günde birkaç defa arasa nocak diyosun baskı yapıyosun . kendi istese zaten arar demek ki uğraşmak istemiyo. bende eşimin beynini yesem o da kızar yani. hiçde sürpriz fln yapmaz bende gidip kendime istediğimi alırım sonra kendime evlilik yıldönümü hediyesi aldım derim napim zorla mı değiştircem adamı. böyle yaprak kendini yıpratırsn

ama haklı olduğum konular da vardır ya illaki dimi

Siz anlatinca kendimi gördüm. Ben iş saatlerinde aramamasina çok takılmıyorum çünkü ben de çalışırken ona cvp veremiyorum. Mesajını iki saat sonra görüyorum bu normal bişey gün içinde iki üç kere haberleşiriz nerdesin ne yapyoossin gibi. Şuan tatildeyim evde olduğum için sıkılıyorum sanırım sizde evdesiniz. Ondam böyle düşünüyorsunuz. Yani uzun üç dört saat dr bir konuşmanız normal gün gelir gün boyu çok yoğun olabilir buna çok takılmayın. Ilgisizlik kısmı da aynınız. Kendi işleri oldugundan dolayı bi çalışandan daha çok efor sarfediyorlar. Pazar günü bile çalışıyor çoğu zaman sürat asinca da bizim geleceğimiz için çalışıyorum diyo ki haklı. Yani bu adamlar böyle başkasının yanında çalışsa daha iyiydi en azında tatili geliş gidiş saati belli olurdu. Ama ne yapalım herkesin her istediği olmuyor. Bizde eşlerimizi böyle kabul edeceğiz. Sizi sevsin deger versin yeter. Yani bu değer sadece süprizle hediye ile belli olmaz ki. Benim eşim atıyorum ailem için öyle bişey yapar ki derim beni ne kadar seviyor ya da bi cümlesi ile beni etkiler. Kendimi onun yanında güvende hissederim. Herkesten herşeyden o beni korur bilirim. Yani sizin eşinizde öyledir. Onunda bi sürü güz el yanları vardır. Eşinizi cok boğmayın onun hep yaninda olduğunuzu hissetirin bakin o zaman o da size aynı şekilde yaklaşacaktr

Aşırı derecede şiddet gördüğünüz birine bu kadar ilgi göstermeniz, bunun için çabalamanız çok ilginç...
Kendi ruh sağlığınız için biraz rahat mı bıraksanız acaba?
işte ben birşeyleri kurtarmaya çalışıyorum yinede..

Müzede eserlere yorum yapmıyorsa, sana eser hakkında hislerini belirtmiyorsa bu evlilik başlamadan bitmiştir, müzede yorum yapmamak ne demek arkadaş, olmaz olsun öyle evlilik ajqjkosxkwdckefvnkoerfv....
xcjdjkfhjsakhfd bizimkini müzeye götüreceğim zaman giriş kaç para diyor önce
20 tl imiş hayatım deyince ben sana googleden resimlerini gösterir okur anlatırım derdi

öyle olmasına rağmen ben çabalıyorum ve yine suçlu olan benim size göre öyle mi. ne kadar da takıldınız pasta konusuna o bir örnekti sadece ilişkiye heyecanlar getirmek istediğimi belirtmek için yazmıştım yoksa bende kendi kendime pasta alıp kesip afiyetle yemeyi bilirim maksat beraber küçük de olsa bişeyler yapmak paylaşmak

Yoo ben pastaya değil yediğiniz dayaklara takıldım.
Sevilmiyorsunuz diyorum,gerçekten bu kadar mı körsünüz?

işte o saydığınız eğlenceli şeyleri yapmak için çabalayan benim heyecan katmaya çalışan benim ama o ruhsuz sıkıcı evlenmeden önce böyle değildi ayrıca

gkk1 dayak yemişsin bu adamdan vaktiyle ve hala neden beni aramıyor, sormuyor pasta kesmiyoruz diye mi soruyorsun ?
İyi misin allesen ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…