eşimle sürekli işi yüzünden tartışmamız

bende ilgisiz davranıcam artık bırakıcam kendi haline
eşinden şiddet görmüşsün
ben eskı konunu yenı okudum
bence ayrılmalısın
önüne gelen eşine şiddet uyguluyor deli oluyorum
sessiz kalma
bu adam senı sevse boyle davranmaz
üzgunum

kardeş ne yapayım peki tüm ömrüm boyunca kırk yıllık evliler gibi heyecansız mı yaşayayım onlar bile bizden daha heyecan vericidir. eşimden o heyecanı kalp atışını alamayacaksam kimden alıcam
boşan
ilerde baska bırı ıle evlenırsın ondan alırsın heyecanı
bu adam böyle
değişmez
zorlarsan daha da itici olursun gözünde

ZeyMurEl sen nereden çıktın yaYoktun ne zamandır bdvde.

Selam.. 30umda hala derslerle uğraşıyorum. Doktora, çoluk, çocuk, eğitim, yemek, temizlik, deniz, güneş, seyehat, sonra yine temizlik, yemek falan, kendimi unutuyorum. Bazen de aşırı boş vaktim oluyor o zamanda geliyorum... Bu aralar aşırı boşum mesela.

Yoo ben pastaya değil yediğiniz dayaklara takıldım.
Sevilmiyorsunuz diyorum,gerçekten bu kadar mı körsünüz?
sevmeyen bir insan o kadar yanaşmaz gerçekten sevmediğini düşünsem emin olun açık yüreklilikle onu da yazardım!

Ben 50 'tl ye müze kart çıkarmıştım onda bile adam gezmedi ya zoraki götürdüm

hepsine tek tek sırayla cevap veriyorum zaten. takdir ederseniz sadece siz yoksunuz yazan. ve bir kadın olarak başka bir kadını "dayak" filan diyerek aşağılamaya çalışmanızı iç doğru bulmuyorum.
Bakın sizi aşağılayan ben değil eşiniz.
Sadece şiddet değil diğer verdiğiniz tüm örneklere göre sevilmiyorsunuz.
Bunu kabul etmek zor olabilir,haklısınız ama bu şekilde daha çok yıpranacaksınız.
O dayak kelimesini de asla sizi rencide etmek,aşağılamak amacıyla kullanmadım. İstedim ki yaşadıklarınızı unutmayın,eşim dediğiniz adamın ne olduğunu görün. Maalesef siz beni yanlış anladınız.
Benim için sorun değil.
1 saat daha takılırım ben buralarda sonra ekranı kapatır giderim kendi dünyama,ama tüm bu sıkıntıların içinde yine boğulacak sizsiniz.
Tüm samimiyetimle söylüyorum ki Allahım yardımcınız olsun inşallah.

Hoşgeldin. Doktora yapmana çok sevindim. Darısı seneye benim başıma inşallah

bizimde sizinki gibi olsa keşke o kadar zamandır evliyiz 1 kere eve geç gelmişliğimiz yok çıkalım gece eğlenelim demişliğimiz yok. sizinki gibi olsa belki bende bu tiriplere girmezdim
Hergün bişey beklemekten vazgeç mesela. Haftasonu olunca hadi şunu yapalım bunu yapalım de. Haftaiçi yormadığın için adam haftasonu istekli olabilir.

gkk1 dayak yemişsin bu adamdan vaktiyle ve hala neden beni aramıyor, sormuyor pasta kesmiyoruz diye mi soruyorsun ?
İyi misin allesen ?
ya anlamıyorsunuz sanırım sadece bir örnek o! devam ediyorum yine devam ediyorsam bişeyler yapmam lazım dimi

Adam niye terapiste gitsin ki?
Adam sizi istemiyor,sevmiyor,bunun için terapiye mi gidilir?
kendisi de birşeyler düzeltmek için öuğraşıyorsa sevdiği için boşanmıyorsa gitmeli tabikide

dediğim gibi adını farklı söyleyince sonuç tabiki değişmiyor şiddet dayak aynı. o yapınca da oluyor tabiki ortalığı ayağa kaldırdım kaç kez.

benim derdimle ne güzel dalga geçmişsiniz tebrik ederim sizi verdiğim örnek ancak bu kadar çarpıtılabilirdi

ben herşeye yok yazmıyorum ki hak verdiklerim de var mesela size şu konuda hak veriyorum kendimi ilk sıraya koymalıyım tabikide ben eşime bu kadar aşırı önem vererek yapıyorum hatayı

çoook haklısın bu arada bu dediğin masajlı kitap okumalı olayı deniycem barışınca tabi barışırsak :)

evet ben yeni evliyken kocam işten gelir gelmez paraşütle atlamaya giderdik , yoorgunluk nedir bilmez ava giderdik bir ara atomu bile parçalamaya uğraştık inanır mısın

eşinden şiddet görmüşsün
ben eskı konunu yenı okudum
bence ayrılmalısın
önüne gelen eşine şiddet uyguluyor deli oluyorum
sessiz kalma
bu adam senı sevse boyle davranmaz
üzgunum
doğru ayrılmak kolay ama yinede çabalıyorum ama ayrılmak gerek dediğiniz gibi ama bilmiyorum kafam çok karışık

ben ilişkiyi hep canlı diri tutmaktan yanayım sanırım sorun bu.. ama neden evlendikki o zaman yine kendi halimizde takılacaksak..

İlişkiyi diri tutmak konusunu bence biraz yanlış algılamışsınız
Konunun geneli sert yorumlar olmuş ama ben o kadar kızamadım size =)
Düşündüğünüz şeyler sosyal medyanın öğrettiği sahte kalıplar
Ne çok aramak ne de çok gezmek ne de etkinliklerdir ilişkileri ayakta tutan, ha bunlar tuzu biberidir ama asıl olan paylaşabilmektir. Derdi, sorumluluğu, evinizi, yatağınızı. Evlilik bir yaşam biçimi önce bunu kabul edin, romantik diyaloglar ancak filmlerde yaşanıyor. Yaşadığımız hayat koşturması ve sorumluluğu bol türden, insanlara çok fırsat kalmıyor.

boşan
ilerde baska bırı ıle evlenırsın ondan alırsın heyecanı
bu adam böyle
değişmez
zorlarsan daha da itici olursun gözünde
haklısın belkide ama çok zor bir karar bu ve sadece beni değil ailemide ilgilendirir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…