eşimle sürekli işi yüzünden tartışmamız

evet sanırım ama bu şekilde de kendimi çok yanlız hissediyorum..

başta konuşurduk hep telefonda elde edene kadar mı ki herşey ayrıca ne var her ay aramızda küçük bişey yapsak fena mı olur heyecan gelir ilişkiye
Evet evet çok benziyorsun o arkadaşa.
O da psikolojik yardım almayı reddetmişti,sanırım sen de kabul etmeyeceksin.

aynen canım kutlamadan bende vazgeçtim zaten yapmıyoruz ama 30 saniyesini bile almayacak bir cümle yazması çok mu zor herkes üstüme geliyor dediğin gibi ama insan yanlız hissediyor bu dediklerimin geneli olmayınca

bence o çocukça şeyler ilişkiyi ilişki yapan canlı tutan şeyler ve çok da zor değil yani altın mücevher istemiyorum yani

Dayak yediğinize göre sevilmiyorsunuz neden zorluyorsunuz anlamadım?

ben ilişkiye canlılık gelsin hep taze kalsın diye uğraşıyorum sadece

her ay dönümünu kutlamak çok çocukca evet
ama eşin işteyken arada da senı arayabılır ne kadar yogun olursa olsun
ufak bır mesaj da yazabılır

gercekten yoruluyordur eşin
ben de calısıyorum cok ypogun şekilde ve eve gıdınce ben de direkt pijamayı cekerım
mumkunse koltugumdan hıc kalkmak dahı ıstemem
haftasonları da ızınlıyım ama sureklı dısarda oldugum ıcınhaftasonu da evımde olurum ıkı gun boyunca

bu sekılde davranırsan eşini sıkarsın , adam bunalır ve gözü dısarıya bıle kayabılır
biraz ilgini çek eşinden ya da sen de ugraş bul

öyle tabi ama ben ona değer veriyorum zaman bulup işimden (bu arada çalışıyorum) ona yazıyorum 5 saniye tek kelime yazmak zor mu

"Her ayı pasta alıp kutlayalım" diyen birinin çok bunaltıcı ve rahatsız edici bi insan olduğunu düşünüyorum. Rahat bırakın adamı yoksa kendinizden soğutursunuz.

sanki adam zorla sizinle evlenmiş gibi anlatmışsınız
umarım öyle olmamıştır

inşallah zamanla bizimde öyle olur

böyle olacağını yahmin edemezdim tabiki sevgiliyken her ay bişeyler gelirdi çiçek sepetinden neyse de o müze olayı örnek sadece gibi gibi bir çok şey var

bizimde sizinki gibi olsa keşke o kadar zamandır evliyiz 1 kere eve geç gelmişliğimiz yok çıkalım gece eğlenelim demişliğimiz yok. sizinki gibi olsa belki bende bu tiriplere girmezdim

hem işi hem eşi aynı anda iadere edemeyecekse ne diye evlenmiş sorarım ki kendisine de sordum

bence o çocukça şeyler ilişkiyi ilişki yapan canlı tutan şeyler ve çok da zor değil yani altın mücevher istemiyorum yani

hayır canım senin istediklerin çalışan insan için zul gerçekten. ve inan ben ne mıç mıç ilişkiler gördüm karısına gün aşırı gül gönderip arkasından iş çeviren.
senin şu anda tek hayatın kocan durumunda. kendine bi hayat oluşturmalısın. çalışmaksa çalışmak veya kendini geliştirmek işte kursa git faydalı bi derneğe üye ol felan.

tamam ama adamın içinden gelmiyorsa zorlayınca böyle sıkıntı çekiyorsun
kaldı ki eşin olmadan önce gayet kendine yetebilmişsin ki bu yaşlara gelmişsin
ben yine kendi kendime takılmaya devam edeceksem ne anladım ki o evlilikten kendi kendime yetmeye devam ettikten sonra hiç evlenmeseydik o zaman kendisine de diyorum bunu ama evlendik yani çünkü böyle değildi

diyorum konsere gidelim senin sevdiğin sanatçıya yada senin sevdiğin hiç mi bişey yok beraber yapalım diyorum gelmiş halısaha diyor beraber spora gidelim diyorum yorgunum diyor konsere gidelim diyorum bi gün ben ayakta durup zıplayamam diyor offf offf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…