Eşimin yalanları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya evet , kimse takılmadı buraya ama bir de bu söylemleri vardı arada. "Ben çocuğumu bırakıp çalisacak kadar rahat bir anne değilim" gibi birşeyler diyordu birkaç yerde....Çalismak zorunda olan anne babalara nasıl bir ithamda bulunuyorsun ? sen ne diyorsun? diye kimse sormadı burda ona ama biz hatalarını gösterip, yalana yalan deyince hakaret etmiş olduk kendisine....İlginç....

Ben hala ara mesajları okumadım biliyo musun gördüğüm birkaç şey yetti, şu lafı başkası ettiğinde içinden geçilmişti, linç yapılıyor diyenler bi daha düşünsün.

Sen nasıl bir kadınsın, çocuğumu özele götürmemişim de benim yüzümden böbreği küçülmüş, nasıl kötü anneymişim. Sen eşimden de yalancı birisin, iyi ki seni gördüm de adama şükrettim. Hem hayal kurup inanıyorsun, bi de milleti bana doldurmaya çalışıyorsun, git tedavi ol. Teşhisimizi de Medicana da cem hasan razı koydu, Allah razı olsun. Bunlar sadece hastaneler, Ankara nın en iyi alerji uzmanların özel kliniklerine gittik, bir kaka göstermek için 3500 verdim. Sen bu iftarayı bi anneye atıp, burada milleti üstüme salacak kadar ne yaşadın ya? Git tedavi ol, düş yakamdan da

Yazdıkladımı okumadınız sanırım, bebeğim hastaydı, defalarca hastanede yattık beraber. 3 ay önce tamamen iyleşti. Hastalığının yanında gazdan sabaha kadar arabasında dolaşıp yine yapamayıp acile gidiyorduk. Evet hastanede bebeğimi tek başına bırakıp gidip çalışacak kadar rahat bir anne olamadım.
D Doymayanbayan siz bu kadının söylediklerini ciddiye almayın, daha da kanıtlarla yalanlayarak geliyorum. Ben çocuğumu hastanede bırakıp çalışamam demişim gördüğünüz gibi. Çocuğum sağlıklı olsaydı tabi ki 6 ay ya da 1 sene sonra işime başlayacaktım.

Bu ne peki? Hangisi doğru? Sadece bu değil ki, verdiğin bütün bilgiler böyle....Görünen o ki burada tek bir ruh hastası var ama o biz değiliz tatlım...

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-29-00-16-14-36_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    109,2 KB · Görüntüleme: 46
Bu ne peki? Hangisi doğru? Sadece bu değil ki, verdiğin bütün bilgiler böyle....Görünen o ki burada tek bir ruh hastası var ama o biz değiliz tatlım...
Okuduğunu anlıyor musun?? Özel kliniklteki kadın beni aç bıraktı, yanlış teşhis yüzünden boşu boşuna kilo verdim, gaz damlaları da yan etki yaptı, bir daha özele gitmek istemiyorum, para için yapıyorlar, güvenmiyorum artık demişim. Sen beni dinle, önce git tedavi ol. Ama kendin için. Mesajlarında yazdığın gibi boşadığın kocayla aynı evde yaşayıp, onu affedebilmek için değil

La havleee tartışmayın hanımlar.

Mune sırf yukarıdaki 2 alıntım yeter, hakkımda yalan şeyler söyleyip üyeleri üzerime kışkırtıyor, derdimi anlattığıma da yazdığıma da pişman etti. Çocuğumun e nabızını attım daha ne yapayım, hala yalancısın diyor, başka bir üye bile demiş neden böyle saldırıyorsun diye. Geçmiş konulardan açık arayıp, yalan yanlış yorum katıp herkesi üzerime kışkırttı. Konumu kapatır mısın. Bir daha da yemin ettim konu açmamaya. Uğrşatırdığım için kusuruma bakmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…