Eşimin sinirle söylediği söz kafama takıldı

Şimdi olan olmuş. Sen bu konuyu unut ve unuttur. Bundan sonra kazancın varsa kenara ayır, yoksa kendine hediye falan aldırt. Çünkü için soğumayacak belli. Kendince intikam olacak bir şeyler aldır, eksik gedik bırakma evde

Evlenirken tamam dediğiniz şeyleri neden sonradan ısıtıp ısıtp gündem haline getiriyorsunuz? Amaç size baştan düğün yapılması mı yoksa eltinize hiç bir şey yapılmaması mı? Kocanız kardeşinin düğününe gidip bağrını mı yırtsın benim karıma bunlar niye yapılmadı diye. Huzursuzluk çıkarmak dışunda ne yararı var kavgalarınızın anlamıyorum. En garibi de ben babanın ismini koydum demeniz. Babamızın ismini koydun al sana bir kese altın mı diyeceklerdi. Razı olmadığınız şeylere çıkar için razıymış gibi görünmeyin. Siz de rahat edin etrafınızda.

zaten aldatıyor muhtemelen ve fırsatını bulunca kendince vicdani rahatlatma yapmış bildiği halde yanımda kalıyor demek ki sorun yok diye düşüncek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…