Eşimin iş arkadaşıyla samimiyetini abartıyor muyum? Nasıl davransam?

Bi haltlar yiyecek olsa o kızı gözüne sokmaz . Ama kulagına bişey söylemesi vs sana gıcıklığına yapıyor
Hiç öyle düşünmüyorum. Bu erkekler salak çünkü. Beni mesai arkadaşıyla aldatan eski eş resmen gözüme sokmuştu. Biraz kafası çalışsa ruhum duymazdı.

Biz de iş arkadaslarimizla yemeğe gidiyoruz ama kanka gibi başbaşa ya da her gün değil. Bence abartmiyorsunuz. Ben eşime hep derim ki biriyle yemeğe gidersen ya da arabana alırsan haberim olsun. Çevreden saçma sapan biri imali şekilde bana eşini gördüm derse gönül rahatliyla çene kapatayim derim. Bana çok garip geldi bu durum. Beklemede, izlemede olun hiç ses etmeyin.

Hiç öyle düşünmüyorum. Bu erkekler salak çünkü. Beni mesai arkadaşıyla aldatan eski eş resmen gözüme sokmuştu. Biraz kafası çalışsa ruhum duymazdı.
Karısının gidemeyeceğini düşünüyordur yada ilk aldatma çalışmasıdır
Sürekli aldatanlar biraz profosyonelleşiyor
Genel olarak salaklar

Ve tüm bunlar olurken kokusu çıkana kadar aynı yatağı paylaşsın. Bu öneri hiç mantıklı gelmedi bana. İnsanın içi almaz bı kere. Siz böyle bir şüpheyle eşinize yakın olabilirmisiniz. Allah korusun ikisini aynı anda idare ederse ne olacak.

Hissediyorsanız vardır bişey. Eşimin iş arkadaşlarını tanırım. Eşim evrak işinde ona ulaşamayınca beni ararlar. Toplu alım oldu kızlardan biri eşimi wp den aramış görüntülü cevapsız çağrı. Eşime sordym bilmiyorum bakmadım dedi. Numarası da kayıtlı değildi. Eşimin adı ile msj attım aramışsın diye. Kuzenim aramış gibi şeyler söyledi. Direk engelletim eşime. Sonra çok şeylerini duydum kızın hakkında. Arkadaşları olayı bilmeden anlattılar işe yeni kız girdi şöyle şöyle yapıyor diye.

erkeği işyerindeki bir kadından kıskanmanın doğru olmadığını düşünüyorum. bak o kadın şöyle böyle sana ilgisi var diyince adamın aklına düşüyor. acaba bana ilgisi mi var gerçekten diyor. kendi ellerinizle o kadının varlığını eve sokup sohbetlere sokup sinirlenme ağlama bana göre doğru değil.sizi anlıyorum kıskanmanız normal ama adamın bunu bilmesine gerek yok. vay be ben ne önemliyim iki kadın benimle ilgileniyor olayları inanın sağlıklı değil. bunları adam düşünecek sizin uyarmanıza gerek yok. her erkek doğru yanlışı bilir. eğer salak bir adam olsaydı zaten evlenmezdiniz.
en kötüyü düşünelim. eşinizin o kadına ilgisi var diyelim. iyi de birkaç ay sonra iş yerinde konuşa konuşa sıradan olacak. sanki erkekler 50 yıl romantik de. kadın o kadar rahat cilveli bir tipse neden eşinizle olsun gözü daha paralı iş adamındadır zaten. kadını arasanız bu sizi aciz gösterir. siz onun insafına mı kaldınız ne münasebet. ben olsam adını bile anmam evde. eşiniz bahsederse sanki önemsiz bir şeyden bahseder gibi he he diyin. o kadına sizin evliliğinizde kriz yaratma gücü vermeyin çünkü hak etmiyor. bence kadının sevgilisi bile olabilir. boşu boşuna kendinizi üzmeyin. bekar zengin adam dururken eşi yeni doğum yapmış evli adamla olmaz o kadın tipolojisi. eşiniz size ait siz de ona. sevgiler.

O eşeklerin aklında her zaman karpuz kabuğu oluyor bence yani siz düşürmüyorsunuz . Herkes kendine yakışani yapıyor. Kizin ki ayrı genişlik zaten. Yaninda esi varken o kadar yakınlık normal değil çok rahat.

O tarz kadınları genç, zengin, yakışıklı erkekler sıraya girip beklemiyor. Ellerinden gelse tabii ki o adamlara giderler ama sorun şu ki adamlar istemiyor. Bunlar da bulabildiklerine kancayı takıyorlar.

Insanı bile bile rezil etmeye gerek yok değil mi? Burada herkes birbirini tanıyor, eğer ki dedikodusu yapılıyorsa ben zaten çoktan rezil olmuşumdur. Kulağıma henüz gelmedi bir şey.

Siz de haklısınız. Brad pitt'le evli olmadığımın farkındayım. Tamam eşim yakışıklı adamdır, kendince bir aurası var, çekici bir insan. (kimse ona benim kadar çekilemez. Belki de bana öyle geliyordur bilemiyorum ) ayrıca yeni terfi aldı, yönetici oldu. Maaşı da fena değil. Yani çok da ilgi çekmeyecek bir tip değil. Ha benim kariyerim eşiminkinden aşağı kalmaz, hatta o daha iyi olduğumu düşünür. Yani bunlar benim için sıradan olsa da yeni mezun bir kız için çekici gelebilir.

Ben de normalde sizin gibi düşünüyorum, kıskanıp adamın egosunu şişirmeye hiç gerek yok. Zaten normalde asla kıskanmam da. Ya bir gün arkadaşım rüyasında beni görmüş, eşimi kıskanıyormuşum, demiş ki "zilli eşini kıskanmaz, bu kesin rüyadır" yani o kadar rahat bilinirim. Bu durum basit bir kıskançlıktan ziyade beni salak yerine koymaya yani aldatmaya giriyor. Kızdığım o. Bir şey yapacaksa da benim salak olmadığımı bilerek yapsın.

Kız da gold digger bir tip değil. Hoş bir kadın, çirkin diyemem ama aman Allahım bu ne güzellik diyeceğin bir tip de değil.

Dediğiniz gibi en acısı olan, evimizde bir kadının adının geçmesi.

Kızlar, durum güncellemesi yapıyorum eşim bugün öğle yemeği için eve geldi. Kendisi istedi, ben çağırmadım. Açıklayayım:
Dün iş yemeği vardı, o kız gelecek mi diye sorduğumda bilmiyorum demişti. Dün gece geldiğini söyledi. Ben yine bozuldum. Geldi bana sarıldı, beni ve kızımızı çok sevdiğini, bana çok değer verdiğini, o kızla asla kendimi bir tutmamam gerektiğini söyledi. Benim tadım kaçtı tabi. Sonra kızın geleceğini niye söylemediğini sordum ısrarla. Bir daha bu kızla ilgili bir şey gizlersen beni aldattın kabul eder, ona göre davranırım dedim. Kızla konuşman değil, benden gizlemen dikkatimi çekiyor, demek ki içinde bir şey var dedim. Onu ne kadar iyi tanıdığımı ve o kıza karşı hisleri olduğunu ama ikisinin de arkadaş ayağına takıldığını söyledim. Kanıtın var mı diye soruyorsun, kanıtım olsa bir saniye durur muyum, kalbinizi açıp bakacak halim yok ya dedim. Gözleri doldu, çok sinirlendi. Ona haksızlık ettiğimi düşünüyor. Böyle devam edersen evliliğimize zarar vereceksin dedi. Ben de ona kendisinin verdiği zararı anlattım. Olayı kendi açımdan anlatınca dedi ki "senin bu anlattıklarını dinleyen birisi benim ne şerefsiz bir adam olduğumu düşünür ama öyle bir şey yok". Ben de kendisinin bir şeyleri gizleyip saklamasının olayları buraya getirdiğini söyledim. Bundan sonra bir şey gizlemeyeceği konusunda mutabakata vardık. Ayrıca başkalarının yanında laf sokma, sırt dönme gibi şeylerin bir daha asla olmaması gerektiğini, ben de öyle davranırsam ilişkimizin tükeneceğini söyledim. Bakalım, inşallah sözler havada kalmaz. Ama durumun benim açımdan ciddiyeti net bir şekilde anlaşıldı.
Bugün de yemek için eve gelmek istedi. Kızımızı gece göremediği için özledi, onu görmeye geldi.

Insanın içine sinmese de bazen elden fazlası gelmiyor. Konuştuktan sonra da beklemekten başka çare yok gibi.

E siz önceki günde konusmadiniz mi? Gayet biliyordur kadının gelip gelmeyeceğini. Ona rağmen söylememiş. Kenfisi pek anlamamis gibi durumun ciddiyeti.

Bu kısmı tam anlamadım. Eşinize " içinde kıza karşı birşey var, kıza karşı hislerin var " dediğinizde mi kanıtın var mı diye sordu? Yani size defalarca " yok öyle şey " dediği şeyin mi kanıtını sordu? Bu " yok " dediği şeyin aslında " var " olduğunu kabul etmek degil mi? Üstelik önceki konuşmanıza rağmen kızın geleceğini söylememeyi, saklamayı tercih etti. Maalesef eşinizin ( karşılıklı ) ilgisi olduğunu hissettirdi bana bu tavrı...

Eşiniz çok dikkat çekiyor bence artık tamamen yok farz edin ya konu kapanır yada ne gizliyorlarsa açığa çıkar.
Eve gelme olayını ben yazmıştım sonuç ne olursa olsun peşinde el kadar bebek oldugunu bilecek

Yok onu daha öncesinde söylemişti, al bak telefonuma, neye istiyorsan bak, kanıt bulabilirsen bul demişti.
Bana da aynısını hissettirdiği için dün öyle söyledim.

Yok onu daha öncesinde söylemişti, al bak telefonuma, neye istiyorsan bak, kanıt bulabilirsen bul demişti.
Bana da aynısını hissettirdiği için dün öyle söyledim.
İnşallah hissettiginiz gibi çıkmaz, küçücük bebeğiniz ve sizin icin en hayırlısı olsun inşallah. Amin...

Her hangi bir gelişme vs olunca yazın, güncelleyin ütfen.

olursa da kendi kaybeder. Sonuçta ona muhtaç değilsiniz. Size ve en çok da kızına değer veriyorsa böyle birşeye girişmez. Girişirse de kendi bilir. Siz sürekli kafaya takıp kendinizi yıpratmayın. Bir şekilde ortaya çıkar yaparsa.Şimdilik eşinize güvenin. Akışına bırakıp hayatınızı yaşayın. Sürekli bu konuyu açarsanız zaten huzursuz olucak aileniz.

Bir kadının hissettiklerinde yanıldığını görmedim. Eşiniz bu konuda sizin söyleyeceklerinize uymalı hele ki bebek büyütüyorsunuz. Dediğiniz gibi bununla uğraşmak üstüne hiç hoş olmamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…