Eşimin iş arkadaşıyla samimiyetini abartıyor muyum? Nasıl davransam?

Ben mağarama döneyim ya. Bugün bi bekleme alanında otururken karşımdaki (tanımadığım)bi kız döndü eşime baktı.
Kızla göz göze geldim gözümü ayırmadan uzun uzun kıza baktım. Anladı döndü duvarlara dışarı filan bakmaya başladı.
Evlendikten sonra içimden canavar çıktı 😆😆

Yalnız aradan tek tek seçip silme var. Sadece kadının aramalarını aradan seçip silebilir. Ben kargo aradığında elim çarpıp aramayayım diye silerim hep. Sadece kargo numarasını silerim ama. Eşin de sadece kadını silebilir.
Bu kadar gözünü kapatma olanlara.
Yanında cilveleşen, sen karışamazsın diyenler birden bu kadar mesafe almaz. Durum çok tuhaf

ben de bunu anlatamıyorum ablamıza adam sanki konusunca kaydı bırakıcak mı sen yakın talibe aldım seni demişsin tabi ki konusur konusmaz silicek en salak adam bile bunu akıl eder yani

Gerçekleri görmek istemiyor, silmek basit bir işlem .

O silerse tüm aramaları silmek zorunda sanıyor. Ama seçerek aradan silmek de mümkün. İnanmıyorsan dene konu sahibi

evet özellikle android telefonlarda ıphone mesela belli bir güne kadar tutar aramayı öncesini göremezsin android kullanıyorsa tek tek siler yani whatsap aramaları bile tek tek siliniyor dediğiniz gibi ben de silerim şu farklı numaralardan arıyorlar ya geri ararım vs diye silerim hemen yani çok da basit bi işlem 2saniyesini almaz insanın her gün kontrol etmesi bi anlam ifade etmiyor

iPhone kullanıyorum ve aradan arama siliyorum. Sola kaydırman yeterli numarayı

aynen işte ben de ıphone kullanıyorum hani bi güne kadar duruyor ya arama kaydı öyle olsa telefon kendi silmiş der unutur ya da silmeyi telefon siler. androidde o da yok adam ıphone kullanıyosa unutsa da telefon siler yani işine gelir ben bazen lazım oluyo bakıyorum belli güne kadar var gerisi silinmiş saklamıyor telefon
Vayyy beee böyle bir özellik mi varmış 🤔 kızlar size arkadaş arasında Einstein mı diyorlar? Demiyorlarsa desinler 😂😂😂😂

Khomyuk Khomyuk seni sevdim canım ama yani sence bunu bilmiyor olabilir miyim?

Arama kaydını sil-mi-yor. Çünkü aralarında gelip giden 10 15 sn lik aramalar VAR. Hatta geçen gün biz o işteyken konuşurken kız aramış diye kavga ettik. Ne sanıyorsunuz anlamıyorum ki?

Ayrıca gözümün önünde dedikodumu yapmanız hiç hoş değil. Birbirinizi gaza getirmeyin "görmek istemiyor" diye. Görmek istemesem gözümü kapatır işime bakarım, buraya da konu açmam. Olayları mantık çerçevesi içinde nedensellik düsturuyla değerlendirmenizi öneririm. Öptüm sizi 😘

okblik bisi yazmadım sen kendin aldatıldığın icin bunu sana söyleyenlere gıcık oldun halbuki buraya yazan da sensin madem kabullenemiyosun yazma o zaman. kocanı da anlamak zor olmadı👍🏻

malesef zaten gerçekleri kabullenmek istemediği için kızla arkadaş olmaya bile çalışıyor psikolojik olarak iyi değil diye yorumladım zor

ben kabullenemediğini düşünüyorum çünkü kendisi kendini zaten entrika içine sokmuş kızla tanışmalar kızla arkadaş olmaya calısmalar sahsen benim asla aklıma gelmez direkt boşarım ne arkadas olucam yakın tutucam düşmanını yakın tut demis böyle saçmalık olamaz o düşman kocamın beni aldattıgı kadınsa görmek dahi istemem ne demek kocamla aynı ortama sokayım ekmeklerine yağ süreyim en entrika dolu işleri kendisi yapmıs hem de 2aylık bebekle benim oğlan 2aylıkken ben bankadan aradılar soyadımı unuttum neydi lan soyadım diye düsündüm yani iyi uğrasmıs bunlarla. tamamen kabullenmek istemiyo çünkü aşırı güveniyo kocasına. herkes güvenir güvenmeyen evlenmez zaten kim der ben güvenmeyerek evlendim diye, ama ablamız gerçekleri görmemek için diretiyor hayırlısı üzülen her türlü kendsii olacak adama veya kadına bisi olmucak
Kapasite meselesi canım. Benimki yetiyor demek ki. Sen de kalan son 2 nöronunu benim için harcama bence. Biraz da sana kalsın.
ben de öyle dedim diye bana saldırdı :KK70: özür dilerim ama ben de mağaramda mutluyum korkak bi kadın da değilim adamı mahvederim hic bi sey yapamasam tekmeyi koyar boşarım ama böyle dedigim icin konu sahibi bana sen boşa sen şöyle yap vs saldırdı :KK70: hayır ne yapılır ki herkes böyle yapar zaten. yapmayan da sorun vardır
Ya ben seni aklı başında sayıp ciddi cevap bile vermiyorum ne saldırması 😂 kendini övdün, bana hakaret ettin. Yeter artık. Git. Yapıştın çiklet gibi.
Aldatılıyorsam da bundan bu kadar keyif alman çok ilginç. Hiç mi kimse sevmedi seni? Yazık gerçekten.

Kapasite meselesi canım. Benimki yetiyor demek ki. Sen de kalan son 2 nöronunu benim için harcama bence. Biraz da sana kalsın.

Ya ben seni aklı başında sayıp ciddi cevap bile vermiyorum ne saldırması 😂 kendini övdün, bana hakaret ettin. Yeter artık. Git. Yapıştın çiklet gibi.
Aldatılıyorsam da bundan bu kadar keyif alman çok ilginç. Hiç mi kimse sevmedi seni? Yazık gerçekten.
seni sevmemiş ki aldatılıyorsun işte boş yapma hadi sen de son 1 beyin hücreni aldatıldığın kadınla arkadaş olmak için harca yazık kafana ::)) ben seviliyorum ki adlatılmıyorum canım hayde sana iyi aşkı memnu oynamalar :KK70: 😅

X