EŞİMİN İLGİSİZLİĞİ

İyide karisini evde yanliz birakan adam cenazeye gidiyorsa gider defin gerceklesir yemek yenir ailesiyle memelketinde biraz vakit gecirir gece yada sabah erkenden cikar evine gelir ben bunu gordun bunu bilirim kimse oyle karisini evde birakip kuzenleriyel anasiyla denizde keyif catamaz ben olsam nefes aldik bile dese burnundan getirirdim ki birdaha ayni b.ku yemwsin

Şimdi öncelikle eşiniz kesinlikle size karşı çok kaba. Kullandığı ifadeler yanlış.

Ama ben şunu anlamadım. Evde tek başına olmak istememek için özel bir durumunuz mu var?
Çocukken yaşadığım travmalar var çok korkuyorum 4 gün toplasanız 7-8 saatlik uyku uyudum

Cenaze bahane tatil şahane olmuş. Cenzaeyi umursayan adam daha duası bile okunmamış ölünün ardından gidilen yerde denizde cıpcıp yüzmez yani. Hiç kendinize suç aramayın.

Çocukken yaşadığım travmalar var çok korkuyorum 4 gün toplasanız 7-8 saatlik uyku uyudum

Üzüldüm. Bence eşinizin ilgisizliğinden bağımsız olarak bu konuyla ilgili yardım almaya çalışın.

Eşiniz bu durumunuzu bildiği halde cenaze biter bitmez eve dönmek yerine sahillerde geziyorsa size olan sevgisini sorgulamalısınız.

Sizin de hatalarınız var. Bir kere süreci çok kötü yönetmişsiniz. Ortada bir cenaze var. Gitmek istemesine müdahale etmenizi doğru bulmadım. Sonrasında iş tatile dönmüş orası ayrı ama siz daha gitmesini istemediğinizi söylerken böyle bir durumdan haberiniz yokmuş. Yetişkin kadınsınız, evde tek kalmayı korkmamayı öğrenmeye mecbursunuz. Gerekirse yardım alın. Kuranda tanımadığınız biri olsa size ne faydası var ne zararı var? Niye sorduğunuzu bile anlamadım. Eşiniz fazla yükselmiş burada hatalı ama benim eşim de bana aynı soruyu sorsa ne alaka niye soruyorsun derdim. Ha bu şekilde bağırıp telefon suratına kapatmazdım o ayrı. Sonrasında küsmüşsünüz ki bu çok çocukça bir tavır aynı evde buluşacağınız adama neyin küslüğü? Sonrasında da uzatmaya devam etmişsiniz. Haklı bile olsanız süreci çok kötü yönettiğiniz için haksız durumuna düşmüşsünüz. Alın karşınıza size bağırmasının ne kadar yanlış olduğunu düzgün bir dille konuşun, size ne hissettirdiğini anlatın. Karşılıklı düzgün iletişim kurmanız gerek iyi bir evlilik hayatı istiyorsanız

Babamın amcası öldüğü zaman eşim ben çok koşturdu. Bana babamın amcası,/ teyzesi dese müthiş kırılırım. Çünkü benim için dede ve babaanne gibiler.
Bu konuda haksınız.

Ama cenazeye gidip deniz keyfi yapmak da ayıp.

Konuşacağın yerde neden susuyosun?
Kendi kafanda kendi kendine sinirlenmek yerine, ne hissediyosan söyleseydin. Gelip sarılsaydı yaptıklarını unutacakmıydın?
Eğer ilgisizliği sürekli her konudaysa artık ya çok ciddi bi şekilde konuşacaksın. Baktın kendine gelmiyor boşanmak en mantıklısı.

Müdahale etmedim zaten peki dedim kıyafetlerini ütüledim çantasını hazırladım ve yolcu ettim, evde tek kalma mevzusu ise Bağcılar olayını biliyorsunuzdur diye düşünüyorum, M*t kullanıp da annesinin kfsn kesip balkondan atılan yerin sadece arka mahallesinde oturuyorum güvenli bir yer değil, ben cenazede değilim ki, eşimi hiç bir zaman sıkmadım kıskançlık yapmadım. Aksine her zaman arkadaşlarınla vakit geçir dedim evde sıkılma dedim ama burada konu farklı yerlere gitmeye başladı aile gruplarına kahkahalarla atılan deniz videoları, benim tanımadığım biri var mı amacım da kötü bir amaç değildi konuşmanın arasında sordum

Kumar da var işin içinde düzgün konuşamayınca tartışıyoruz ben bir şey söylediğim zaman ooooof üüüüüf çekiyor konuşamıyoruz ki

O teyze çocukları görse videoları biraz abes olmazmi ?

Hayır baştan sona haklisin didinin didisina gidiyor ve resmen tatil yapılıyor hadi gitti diyelim gönlünü alıp açıklama yapması lazımdı 5 gün ne cenazesi sanki bacısı ölmüş

Denize girme olayını anlayamadım belki babası mutlu etsin diye gitmistir . O kısım garip
Ama bu evlenip koca kadın olup evde kalmaya korkuyorum cok komik geliyor bana. Neyden korkuyorsunuz öcüler mi gelip yicek bi yerinizi? İlgi cekme yalnız bırakılmama cabası. Ayrıca eşiniz cenazeye gidip gitmeyeceğini neden size sorsun?
Sizin de akraba cenazeniz oldugunda sizde sormayacaksınız.
Cenazenin ortasında arayıp kimler var diye aramak?
Kusura bakmayın ama asırı irite edicisinix
Benim esim aynısını yapsa yapacsğım tek sey telefonu suratına kapatmak olurdu

Hahahah yaa güldürdünüz vallahi öcülerden tabi ki korkmuyorum korkma sebebimi iki üç satır yukarıda bir arkadaşa söyledim, irite edici değilim cenazeye gider namaz kılınır evine dönersin 4-5 gün neyi bekliyorsun ki. Neyse düşüncenize saygım var fakat siz de saygılı konuşun bana irite edici diyemezsiniz

Müdahale etmediniz mi? “Ben babasının teyzesi sen gitmesen de olur burada ailesini ziyaret eder baş sağlığına gideriz dedim” yazmışsınız. Bu müdahale olmuyor mu? Olayı biliyorum sebep buysa güvenli olmayan o muhitten taşınmalısınız o zaman, hatta en başta hiç orada oturmamalıydınız zira Bağcılar hiçbir zaman güvenli bir yer olmadı, eşiniz varken de başınıza bir şey gelebilir. Tek kalma probleminizi çözmeniz gerek. Konuyu farklı bir yere siz çekiyorsunuz şu an, ben kıskançlığa dair bir imada bulunmadım. Tamam kötü değildi de neydi amacınız tanımadığınız birinin varlığı yokluğu neyi değiştirecek? Bence anlamsız bir soru olmuş. Ha yine yazayım eşinizin bu kadar sinirlenmesin gerektirecek bir soru da değil, fazla yükselmiş. Sonrasında da siz çok uzatmışsınız

kayınvalidemin dayısı öldü geçen hafta kv ve kp derim gittiler ne eşim ne ben basıp köye gitmedik ha deseki gideyim mi ne alaka derim gayriihtiyari hadi diyelim gitti, gittiğinde annesiyle gezmeli tozmalı videolar paylaşsalar sinir olurum. sanki kurana gitti de kuran dinledi beyefendi.

konu sahibi kocanızın tutumu ve size olan saygısızlığından çok rahatsız oldum sakın özür dileyip de deyyusun bi tarafını kaldırmayın. Bişey sorarsa üste çıkarsa cenazeye gidip gülüşe eğlene denize girmek neyin saygısı der geçersiniz kenara. Umursamıyormuş o yokmuş gibi davranın. bunu yaparken de çok keyifli olun sakın sizi üzgün gergin hissetmesin daha çok üstünüze gelir.

Düşüncelerinize saygım var, fakat taşınmak rahat bir hayat sürdürmek de lafla söylenen kadar kolay değil. Herkes semti terketmeli o zaman kimin neye nasıl gücü yetecek ne şartlar altında çalışıp evime para getiriyorum ah bir bilseniz.. konu olsun konuşma uzasın diye söyledim kötü bir amacım yoktu, kadının kendi damatları bile 90 yaşına gelmişti öldü kurtuldu kafını kullanıp gitmemişler, annesi babası zaten gidiyor ölümün yaşı olmaz fakat evlilik sorumluluk ister ben evde 5 gün boyunca yalnız kalıcaksam bana kalkıp “sana mı soracağım” lafını kullanıyorsa evlenmemize hiç gerek yokmuş bunu anladım

Kumar da var işin içinde düzgün konuşamayınca tartışıyoruz ben bir şey söylediğim zaman ooooof üüüüüf çekiyor konuşamıyoruz ki

Kumar varsa direk boşa.
Neden böyle biriyle hala berabersin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…