Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok asla öyle gayem olmadı. Ama sizin yorumlar Özgüvensizlik kokuyor. Kociskom ya bendeki eksiklikleri görür de kendine başka birini bulursa ihtimalinden yola çıkarak şimdiden nefretinizi bana kusmussunuz

o değilde şimdi bu adam iki eşli olmanın verdiği zevkle üçüncü ve dördüncüyüde almaya kalkarsa ne yaparsın merak ettim. hakkı yani sonuçta 4 eş.

pff kendi kendimin kafasını karıştırdım kavram kaegaşası yaşıyorum şu anda. sen şimdi metres misin kuma mısın

Aynen çok seviyor o yüzden hem senin evinde sevişip sonra kendi evine gidip bi de karısıyla sevişiyor

Yaşıtın erkekler hatta yaşıtın çoğu kişi senden daha akıllı inkar etsen de

Yaşadığın şey metres hayatı

Dini nikah kıyınca evlenmiş olmuyosun. Resmi nikah olmadan dininin bir hükmü yok.

Baban yaşında adamın kapatması olacak kadar aciz misin ya? Bu kadar mı eziksin?

Yok asla öyle gayem olmadı. Ama sizin yorumlar Özgüvensizlik kokuyor. Kociskom ya bendeki eksiklikleri görür de kendine başka birini bulursa ihtimalinden yola çıkarak şimdiden nefretinizi bana kusmussunuz
Kesinlikle haklısın. Resmen kin kusmaya gelmişler, kıskanç buradaki kadınlar. Fırsat buldu mu hemen eksikliklerinden ötürü kin kusarlar. Kadın düşmanları sizi.

Tam ödüm kopacaktı da kocam olmadığı aklıma geldi puh

siz bazı değer duygularına ya hiç sahip olamamışsınız ya da kaybetmişsiniz
ben evli biriyle beraber olmam da, diyelim ki bilmeden oldum öğrendiğimde utancımdan kahrolurdum
anına bitirirdim

mesela bazı cümleler vardır insan o kelimeleri söylerken bile utanır
siz çok rahat ^^sanki kocanızla birlikte oldum ^^diyebiliyorsunuz nasıl bu kadar rahatsınız ben bu kadar rahat insanlardan korkarım

toplum ahlakını bozan kişilersiniz siz ve kaçamak yaptığınız adam, sizleri normalleştirmelerini bekleyemezsiniz kimseden

ne yapmam gerek demişsiniz sanki ne yapmanız gerektiğini bilmiyor gibi, o yüzden de ciddiye alan olmamış sizi.

Vallahi bilseydim açmazdım
İnsanların sinir uçlarıyla oynamayın, ayrıca siz bir de, bize inen inmeleri görseniz. Siz her şeyi herkesi geçin de kendinize bu hayatı gerçekten layık görüyor musunuz onu sorgulayın. Olay nikah değil, seksi dibine kadar kendi denginiz bekar bir herifle yaşayın. Bu büyük yanlıştan dönme cesaretini gösterin. Bu da bir erdemdir.

Ha bir de kendinize çok güveniyorsunuz ama altı üstü bir delik, sizden çok var. Kocalarımız da koynumuzda kıçlarında pireler uçuşuyor, sizin olmayan KOCANIZ(!) nerede?

Bu kafa çok başka insan yaptığı yemekle övünür ,evim ondan daha temiz der övünürde ben ondan daha iyi sevişiyorum diye övünenler hep komik geliyor konuştuğumuz cins erkek yahu bunlar ilkel dürtülerini kontrol edemezse zaten tohumlarını saçma iç güdüsüyle bunu hep ister kadında maharet bende sanıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…