Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok asla öyle gayem olmadı. Ama sizin yorumlar Özgüvensizlik kokuyor. Kociskom ya bendeki eksiklikleri görür de kendine başka birini bulursa ihtimalinden yola çıkarak şimdiden nefretinizi bana kusmussunuz
Sen kendini kandır böyle. Karısını aldatan adamlar eşleri eksik diye aldatmıyor. Kendi öz hakiki şerefsizliklerinden yapıyorlar bunu.

beddua okuyanların bir tarafına girsin beddualar. Ahirette beni siz mi yargılayacaksınız? Ahlak bekçileri doluşmuş. Anlattığım her şeyi sıfır kötülükle yazdım. Ödünüz patladı herhalde kocalarınız da metres bulacak diye. Hay allahım ya konu benim hamile olmama kadar gelmiş. Türk aklı işte yargılamak ne kadar kolay. Bir gün çocuğunuzun basınıza gelirse o zaman da bakalım bu kafat sövebilecek misiniz. Ben sizden ne yapmam gerektiğini söylememi istedim. Hakaret edin demedim
Ya arkadaşlar konu kızlık zarına bebeğe geliyor siz iyi misiniz gerçekten? Yok bedavaya gitmişim de sanki ben burada duvardan duvara yaptığımı söylemişim sanki 9 aylık hamileymişim gibi yorumlar. Sizin akıl sağlığınız yerinde mi acaba? Ben bedavaya gittim de pardon siz verince altın saraylara mı yerleştiniz
Yorum yapan herkese teşekkürler yetti canıma.
Ben dalga geçin diye yazmadım buraya çok acımasız yorumlar geliyor öleyim de kına yakın arkamdan sanki sizin eşinizle birlikte olmuşum ki kin nefret her şeyi kusmuşsunuz. Ben yaptığımı meşrulaştırmıyorum buraya akıl danışmaya geldim. Ne yazsaydım yani Allah belamı versin o eş şimdi ne yapıyordur ne bencilim mi. Kendi iç sesimi söyledim tüm samimiyetimle. Beddualar küfürler yazık gerçekten ben neymişim be cidden güm Türkiye beni taşlamalı
Vallahi bilseydim açmazdım
Bence çok haklısın bacım. Kadın kadının kurdu olmuş resmen. Kidinin dişmini yini kidin. Ben seni anlıyorum. Adamı konu açtığına pişman eder buradaki kıskanç kadınlar.
43DA2A16-80A0-465C-8EB3-6364734C7D57.jpeg

Ya arkadaşlar konu kızlık zarına bebeğe geliyor siz iyi misiniz gerçekten? Yok bedavaya gitmişim de sanki ben burada duvardan duvara yaptığımı söylemişim sanki 9 aylık hamileymişim gibi yorumlar. Sizin akıl sağlığınız yerinde mi acaba? Ben bedavaya gittim de pardon siz verince altın saraylara mı yerleştiniz
ben vermedim.yani hemen vermedim 😎 4 yıl flört, iki yıl nişan,bir yıl kağıt üstünde evli EN SON da DİNİ NİKAHla jubileyi yaptık bekle bekle içimiz geçti 🤶

Yok asla öyle gayem olmadı. Ama sizin yorumlar Özgüvensizlik kokuyor. Kociskom ya bendeki eksiklikleri görür de kendine başka birini bulursa ihtimalinden yola çıkarak şimdiden nefretinizi bana kusmussunuz
Senin kocişko nerede şuan? Sendeki eksikleri üçüncüde tamamlıyor olmasın. En son parçayı tamamlayınca tren yaparsınız 😂😂

Yanlış yolda olduğumu söylemenin de bir adabı var. Bana burada yok kızlık nasıl dikilir sorarsın yok annene ne hesap verirsin yok Allah belanı versin yok beter ol yok metresisin bedavaya gittin. İster milyar dolara giderim ister vedaya Vajinamın davası size kalmadı
Bataktayım demiştiniz gerçekten bu batağı hak ediyormuşsunuz

Nereden başlasam bilemiyorum. Öncelikle bu anlatacaklarım için lütfen beni yargılamayın yargılayacak olanlar lütfen bu konuya cevap vermesin moral olarak yeterince çöküşteyim.

Eşimle aramda çok fazla yaş farkı var. Kendisi karısıyla senelerdir evli, çocuğu yok. Onu ilk tanıdığımda evli olup olmadığı sormadım ve sormaya da çekindim açıkçası sorabilecek pozisyonda da değildim öyle diyeyim. O da hiç evli olduğunu belirten bir şey demedi. Ben belki de evliyim diyecek diye korktuğum için soramadım, kendi kendime bekardır ya diyip avuttum kendimi bilmiyorum. Uzaktan uzağa sevmeye başladım (birkaç yıl). O da benim ilgimi sonunda anladı ve benim ona açılmalı istedi. Bu süreçte evli olduğunu sonunda bir cesaret ona sorarak öğrenmiştim. O da saklamadı zaten hemen söyledi. Başta evli olması beni çok itmişti ama bana karşı o kadar ilgiliydi ki evli olma durumunu silip atmıştım adeta kafamdan, tamamen kendi mutluluğuma odaklanmıştım. Ben ona açılınca o da benim ona olan sevgimin onu çok cezbettiğini söyledi. Aslında eşini sevdiğini, çok iyi biri olduğunu ancak buna rağmen evliliklerinde bazı eksiklikler bulunduğunu (bu çok özel açıklayamam) belirtti. Gel zaman git zaman görüşmeye başladık ve artık böyle olmayacak evlenelim sonu ne olursa olsun, nereye kadar giderse gitsin dedik. Çünkü ben ağlamaktan artık helak oluyordum. Bu noktada diyebilirsiniz eşinden boşanıp seninle evlenseydi madem. Haklısınız ama olmazdı arkadaşlar. Onu boşasa benimle her insanın yaşadığı normal evliliği yaşayabilecek miydi? Ailem yaşı büyük diye evlenmemi (resmî nikah) kabul edecek miydi? Hayır. Ben geçiciydim bunu ben de o da biliyor. Ama her şeye rağmen gizli saklı görüşmeye başlayıp sonunda da evlendik. Çok güzel zamanlarımız oldu o benimle ben ise onunla ilklerimi yaşadım. Kafa yapımız çok uyuşuyor hiç tartışmıyoruz desem yeri. Görüşme kısmına gelince de ben ayrı evde yaşıyorum aynı zamanda okuyorum. Bulduğu her fırsatta yanıma geliyor, görüşüyoruz bazen birkaç gün kalma şansı oluyor yanımda. Buna da şükrediyorum buna dahi razıyım. Lütfen aciz gözüyle bakmayın. Ne yapayım başka seçeneğim yoktu. Bana belki diyebilirsiniz o adam seni kullanıyor, senden faydalanıyor. Hayır arkadaşlar. Ne ben onu parası için ne de o beni güzelliğim için seviyor. Zaten ne ben afroditim ne de o milyoner. Günün birinde ömür boyu ayrı kalmak zorunda kalacağız diye ikimiz birden ağlayıp duruyoruz. Ne ben onu ayarttım ne o beni. Tamamen saf duygularla sevdik birbirimizi. Ben önceden bu konulara çok sert bakardım. Asla derdim asla evli adamla olmaz, adam eşine ihanet edemez. Çok büyük konuştum. Yaşamayan bilmiyor, anlamıyor. O an öyle bir noktaya geliyorsunuz ki tek istediğiniz sizin mutlu olmanız. İnsan şu hayatı kendisi için yaşamayacaksa neden dünyaya geldi? Benim kimsenin yuvasını yıkma derdim yok. Ona hiçbir şeyi zorla, baskıyla yaptırmadım. Tek isteğim onunla mutlu olmak. Şimdi ailemden uzak farklı şehirdeyim ancak okulum bitiyor ve bana geri dönüş yolları gözüküyor. Böyle olursa nasıl görüşeceğiz diyorum kendi kendime. Yiyip bitiriyorum kendimi. Burada bir iş mi bulsam diyorum kalabilmek için. Günümüz şartlarında da ev geçindirmek çok zor kirası, faturası bir sürü derdi günden güne artan zammı. O da elinden geldiğince yardım ediyor ama nereye kadar. Herkesin durumu belli. Ne yapsam çok kafam karıştı. Bazen diyorum dön aile evine bul başkasını kurtar kendini bu bataktan nereye kadar böyle sürünüp gideceksin. Ama bu fikir bile beni delirtiyor. Ben başkasını istemiyorum ki başkasıyla mutlu olmak istemiyorum. Yaşıtlarım olan erkekler ya da benden birkaç yaş büyük olanlar bana afedersiniz asalak gibi geliyor. Sonra birini severken nasıl başkasını tanımak isteyeceğim? Hadi diyelim tanıdım sonra ne olacak? Ondaki özellikleri arayacağım hep yeni tanıştığım kişide. Bu nasıl çıkmaz gerçekten aklımı kaçıracağım. İntiharı bile düşündüm bitsin bu çile artık diyorum. Yok işte yok çözümü yok ne yaparsam yapayım olmayacak. Ne aileme söyleyebiliyorum ne de o kendi ailesine durumu açıklayabiliyor. Bazen diyorum keşke aile engelim olmasa. Keşke istediğim hayatı kimseye hesap vermeden yaşayabilsem. Ne kadar çok isterdim...

Tekrar söylüyorum lütfen beni yargılamayın. Uzaktan tuzu kuru olanın konuşması çok kolay. Bu şehirde kalıp ondan kopmak istemiyorum. Ne yapmalıyım sizce
Öğrencisin anladığım kadarıyla, kendine acımadın ailene de acımıyorsun, kimbilir ne emek verdiler sen oku diye. Onlar dişinden tırnağından arttırıp evlat okutuyoruz diye düşünürken hiç mi yüzün kızarmadı...
Sevgi böyle ucuz, onursuz bir şey değil... Keza evlilik de sevişmekten ibaret değil... Ne kadar süslü püslü yazarsan yaz sonuç değişmiyor metres bile değilsin sadece adamın antropoz eğlencesisin... Nasıl bu kadar değersiz yaşayabiliyorsun akıl almıyor. Okulun bitsin evine dön, kendini kandırma bırak bu işleri, birinin hayatına çomak sokarak mutlu olamazsın aklını başına al evlat

kocişkom adam gibi adam da birgün metres bulursa koyarım kapının önüne açarım davamı alırım nafakamı malının da yarısını keyfime bakarım.ama sen adam kapıdan çıksa gitse tek hak iddia edemezsin :işsiz:

Bence çok haklısın bacım. Kadın kadının kurdu olmuş resmen. Kidinin dişmini yini kidin. Ben seni anlıyorum. Adamı konu açtığına pişman eder buradaki kıskanç kadınlar.
Eki Görüntüle 3037491
Kocalarımızı çalar diye korktuk bir an. Ben çok kısa korktum ama konuyu farkedene kadar ban geldi 😂

Bu adam senin hocan mı yoksa?

Ünv'de okurken bir adamı birkaç yıl uzaktan sevmek...Hangi ortam diye düşününce ancak ünv içi olabilir başka ne ortamın olacak bu kadar süre bir adamı gözlemlemek için...Bir de evli misin diye soracak pozisyonda olmaman, onu daha üstte gördüğün anlamına geliyor...Büyük ihtimal hocan bu senin...

Eğer hoca ise bu adamın şerefsizliği x2 yani ve tek sen değilsindir emin ol...Senden öncesi vardır ve sonrası olacaktır....Tek derdin o şehirden gitmek zorunda oluşun mu yani? Biraz uyan istersen...

Peki bişey sorucam, bu adamla beraber bizzat imam karsına gecerek mi sözde evlendin yoksa adam vekaletini aldım diyerek nikahımızı kıydırdım mı dedi sana?

Soruma cevap verir misin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X