Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsanların sinir uçlarıyla oynamayın, ayrıca siz bir de, bize inen inmeleri görseniz. Siz her şeyi herkesi geçin de kendinize bu hayatı gerçekten layık görüyor musunuz onu sorgulayın. Olay nikah değil, seksi dibine kadar kendi denginiz bekar bir herifle yaşayın. Bu büyük yanlıştan dönme cesaretini gösterin. Bu da bir erdemdir.

Ha bir de kendinize çok güveniyorsunuz ama altı üstü bir delik, sizden çok var. Kocalarımız da koynumuzda kıçlarında pireler uçuşuyor, sizin olmayan KOCANIZ(!) nerede?
Ya bir insan salon kadını çizgisinden hiç mi çıkmaz 😍

İyi yapmışsın bacım. Ben kocamı uyutunca açıyorum kk’yı. Telefonun ekranından kadın fırlar kocamın üstüne atlar falan.
Ay iyi düşünmüşsün. Ben kkden bahsetmedim bir sürü kadının hobba zıppa dans ettiği gece kulübü sanıp bendeki eksikleri de görüp aklı kayar diye.

beddua okuyanların bir tarafına girsin beddualar. Ahirette beni siz mi yargılayacaksınız? Ahlak bekçileri doluşmuş. Anlattığım her şeyi sıfır kötülükle yazdım. Ödünüz patladı herhalde kocalarınız da metres bulacak diye. Hay allahım ya konu benim hamile olmama kadar gelmiş. Türk aklı işte yargılamak ne kadar kolay. Bir gün çocuğunuzun basınıza gelirse o zaman da bakalım bu kafat sövebilecek misiniz. Ben sizden ne yapmam gerektiğini söylememi istedim. Hakaret edin demedim
Kimse beddua etmedi durum analizi yaptı, zira mevcut durumunuza gelmek için sağlam beddua almış olmanız lazım.Bu arada milletin çoluk çocuğuna beddua etme istersen, senin anan baban ne yapacaksa onlarda öyle birşey yaşarsa onu yaparlar.Hepimizde Türk aklı var evet aklımızı sevelim, ama sende zerre akıl yok sen otur ona yan

Eklentiler

• Screenshot_20220331-004540_Chrome.jpg
    Screenshot_20220331-004540_Chrome.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 68
İmam nikahı var
İmam nikahı eşinin yani kadının onayı, rızası olursa sahih olur yoksa kabul değil. Ki şu var Resmi nikah olmadan da imam nikahı yasak olmalı ne bu gerçekten yasak ilişkileri imam nikahı ile masumlaştırıyor musunuz gerçekten yahu ? Şuan o kadının yerinde olsan empati yap diyecem de zor yapabilse idin bu raddeye gelmezdin. Bizim yargılamamızı bırak önce bir dön kendini yargıla, ne yapıyorum de. Gurur da yok birde çok normalmiş gibi ikinci karısıyım diyor ya. O karaktersiz kart bunak karısını seninle aldatıyor, yazık ya çok yazık . Vicdanlı olun bu nasıl çarpık ilişki gerçekten. Kendine saygın biraz olsun kaldı ise bu saçmalığa son ver bence. O karakter yoksunu karısını yine aldatmaya devam edecektir o alışmış. Bence siz olmayın o kurban çünkü alçaldıkça dibe batarsın.

beddua okuyanların bir tarafına girsin beddualar. Ahirette beni siz mi yargılayacaksınız? Ahlak bekçileri doluşmuş. Anlattığım her şeyi sıfır kötülükle yazdım. Ödünüz patladı herhalde kocalarınız da metres bulacak diye. Hay allahım ya konu benim hamile olmama kadar gelmiş. Türk aklı işte yargılamak ne kadar kolay. Bir gün çocuğunuzun basınıza gelirse o zaman da bakalım bu kafat sövebilecek misiniz. Ben sizden ne yapmam gerektiğini söylememi istedim. Hakaret edin demedim

Adamın evli olduğunu öğrendiğin an : aşkından ölsen de , adamdan uzak durmalıydın.

Adamdan uzak durmuş musun ? Hayır. Bile isteye beraber değil misin adamla ?

Bu aşamada ne söylenebilir ? Aynı konuyu başkası açsa sen ne yazardın , söyle öğrenelim.

Bu kafa çok başka insan yaptığı yemekle övünür ,evim ondan daha temiz der övünürde ben ondan daha iyi sevişiyorum diye övünenler hep komik geliyor konuştuğumuz cins erkek yahu bunlar ilkel dürtülerini kontrol edemezse zaten tohumlarını saçma iç güdüsüyle bunu hep ister kadında maharet bende sanıyor
Adamlar damacanaya halleniyor ya ötesi var mı :KK70:

Hatanızı bastırmak için süslü cümleler kursanız da hatalısınız. Biran evvel dönün bu yanlıştan karşınıza kimler kimler çıkar da şok olursunuz, biz de sevdik ettik aşkından hastanelik olduğumuz ölmek istediğimiz insanları unuttuk siz ki evli barklı asla geleceğiniz olmayacağınız birini mi unutmayacksın. Yapma kendine bunu ölsen de aşkından acını bir süre Çek ve önüne bak bu hayat değil bu aşk değil bu özgürlük değil

Şu aşk dedikleri zıkkım gerçekten bunları adama yaptırabilir mi
Bu pozisyonda olmayı kim ister ki
Anlamaya çalışıyorum
Bir türlü olmuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X