Eşimin çamaşırındaki lekeler

İltihap sizden izin almamış kocanıza bulaşmak için, hay allah.

Ne demesini bekliyordunuz? Karıcım çok özür dilerim rüyamda boşalmışım. Nasıl oldu anlamadım halbuki haftalık sevişme seansımızı beklemem gerekiyordu, çok utanıyorum. Rüyamda boşaldığım için beni affet ne olur boşanmayalım falan mı demeliydi?
Şu sinirle bile bu yoruma güldüm
Konu bu değil ki, kendini öyle bir yapıyor ki sanırsın ilişki dışında hiç boşalma mış. Bende biliyorum erkeklerin rüyasında görüp boşaldığını aman ben ilişki sonrası ne kadar sıvı dediğim zaman, kendini saf gibi yapıyor. Ama işte demekki boşalmış bir şekilde önüme çıkıyor işte neden dürüst olmuyor

Konu bu değil ki, kendini öyle bir yapıyor ki sanırsın ilişki dışında hiç boşalma mış. Bende biliyorum erkeklerin rüyasında görüp boşaldığını aman ben ilişki sonrası ne kadar sıvı dediğim zaman, kendini saf gibi yapıyor. Ama işte demekki boşalmış bir şekilde önüme çıkıyor işte neden dürüst olmuyor
Valla ablacım senin gibi karım olsa ben de dürüst olmam ki. Adamın ödü mokuna karışıyordur haklı olarak 😂

:KK53:Omg adamın çamaşırında meni mi var
Deterjan kalıntısıdır o meni soguk suda dahi çıkabilen bişey. Ha kirli camasırında gordum desenız farklı yorumlayacagım da temız camasırda meni kalması minik bir ihtimal

Şu sinirinizden dolayı adam korkuyor olabilir mi?

:KK53:Omg adamın çamaşırında meni mi var
Deterjan kalıntısıdır o meni soguk suda dahi çıkabilen bişey. Ha kirli camasırında gordum desenız farklı yorumlayacagım da temız camasırda meni kalması minik bir ihtimal
İyide o leke demekki yıkamadan öncede vardı. Aynı hesap olmuyor mu

İyide o leke demekki yıkamadan öncede vardı. Aynı hesap olmuyor mu
O zaman meni değildir kardeşim. Meni suyla akıtınca cıkıyor nerden bılıyorsun dersen ben her camasır atmadan ıc camasırlarını ılla kı sudan gecırırım legene toplar oyle atarım. Ex öküz kocamınkınden bılıyorum yanı, daha yıkamaya atmadan suyla akıttıgımda cıkıyordu cunku:işsiz:

Millet eskiden internet geçmişine bakar ühü ühü diye ağlardı
Artık devir değişti don geçmişine bakılıyor sonra ügü ühü ağlanıyor
Adamların özel hayatı bile yok donlarındaki ölmüş spermlerin ruhlarına saygınız olsun

çok iradesi eşiniz var ejekülasyon işlemi için 1 hafta daha bekleyememiş mi yazık çok yazık
Cık cık nerden buluyorsunuz böylelerini

O zaman meni değildir kardeşim. Meni suyla akıtınca cıkıyor nerden bılıyorsun dersen ben her camasır atmadan ıc camasırlarını ılla kı sudan gecırırım legene toplar oyle atarım. Ex öküz kocamınkınden bılıyorum yanı, daha yıkamaya atmadan suyla akıttıgımda cıkıyordu cunku:işsiz:
Ön yıkama var makinalarda sudan geçiriyor neden yapıyorsunuz ki?

Ama katip adam rahat rahat rüyamda olmuştur demiş, insan öyle birşey olduysa da karısına bilgi vermez mi? Şaşırdım 😒
Rüyada olan istemsiz, masturbasyon yapsa furacak adamı, öyle sinir yapıyor. Napsın adamcaaaz, masturbasyon yapıyorum diyemez, rüyamda şee oldu diyor.

X