Eşimin çamaşırındaki lekeler

Millet eskiden internet geçmişine bakar ühü ühü diye ağlardı
Artık devir değişti don geçmişine bakılıyor sonra ügü ühü ağlanıyor
Adamların özel hayatı bile yok donlarındaki ölmüş spermlerin ruhlarına saygınız olsun

çok iradesi eşiniz var ejekülasyon işlemi için 1 hafta daha bekleyememiş mi yazık çok yazık
Cık cık nerden buluyorsunuz böylelerini
😬😂ölmemis iste bak yikamaya ragmen cikmamis hatta.
Hala cocuk olabilir onlardan. Gölgelerin gücü adina diye bagiracak o don birazdan

Tisikkirlir bu guzel konu icin. Bu saatte bile mideler alt ust oldu,banlanma sebebimizsiniz. Kim bilir kac gun sonra geri geliriz artik

Midem çok bulanıyor çünkü:kusmuk:içime sinmezse bi turda beyaz kalıp sabun rendesiyle akıttırıp öyle yıkarım:olamaz:
Bence kirli şeyi lavaboda sudan geçirip leğene koyunca hem leğen hem lavabo kirlenir 😂 tabi herkesin alışkanlığı farklı bende meni olan iç çamaşırlarına çamaşır suyu döküyorum basıyorum makineye ön yıkama 60 derecede 2.30 saat yıkanıyor bembeyaz kar gibi çıkıyor renklide de üzerine deterjan sürüyorum oda çok güzel çıkarıyor tavsiye ederim daha pratik oluyor.

Sperm takip cihazı mı icat etsem türkiyede yok satar
Ardında bir psikiyatri kliniği açarım gelsin paracıklar
Bundan sonra donları hep siyah olsun daha rahat takip için
Pipi sayacı icat et. Her boşalmayı sayan bi çipi pipiye yerleştirelim eşlerin telefonuna mesaj olarak gitsin. Şu gün şu saatte şu sıcaklık ve şu ml diye ayrıntılı bilgi versin.

ben ilişki sonrası ne kadar sıvı dediğim zaman, kendini saf gibi yapıyor. Ama işte demekki boşalmış bir şekilde önüme çıkıyor işte neden dürüst olmuyor
ılıskı sonrası adama sıvı ne kadardı mı dıyorsunuz
:KK57:
sız akıntılarınızın hesabını nasıl verıyorsunuz onu merak ettım
esınızın camasırında gordugunuz her bır mıkroorganızmasının hesabı soruluyorsa bu da sorulmalıdır

Şifre vs yok Telefonu ortada gerçi iş telefonu da var ama
Evden işe işten eve.
Bu kadar
O halde eşinizden şüphelenmeniz tamamen yersiz
En azından bu konu ile.
İçinizi ferah tutun.
Deterjan değiştirin.
Yeni çamaşırlar alın.
Ve adamın sağlığı yerinde mi, ondan emin olun.
Bence başka da sorun yok.
Olmamalı sanki.

Bence kirli şeyi lavaboda sudan geçirip leğene koyunca hem leğen hem lavabo kirlenir 😂 tabi herkesin alışkanlığı farklı bende meni olan iç çamaşırlarına çamaşır suyu döküyorum basıyorum makineye ön yıkama 60 derecede 2.30 saat yıkanıyor bembeyaz kar gibi çıkıyor renklide de üzerine deterjan sürüyorum oda çok güzel çıkarıyor tavsiye ederim daha pratik oluyor.
Duşun içinde yıkıyorum kız lavaboda degıl sonra akıttıgım camasırları legenın ıcıne koydugum temız suya sonra elımde sıkıp makıneye sonra duşun içini hijyenliyorum. Sımdı evlı degılım fakat regl oldugumda da durum degısmıyor yanı. Bana o yuzden kımse yardımcı olarak gelmek ıstemıyor :KK53:

Pipi sayacı icat et. Her boşalmayı sayan pi çipi pipiye yerleştirelim eşlerin telefonuna mesaj olarak gitsin. Şu gün şu saatte şu sıcaklık ve şu ml diye ayrıntılı bilgi versin.
Hojam ama spermin nereye gittiği de önemli değil mi sizce mesela?
Ben tam bir hizmet vermek isterim

kadın haklı ya boşuna boşalıyor ama israf yani ölüyor spermler

Duşun içinde yıkıyorum kız lavaboda degıl sonra akıttıgım camasırları legenın ıcıne koydugum temız suya sonra elımde sıkıp makıneye sonra duşun içini hijyenliyorum. Sımdı evlı degılım fakat regl oldugumda da durum degısmıyor yanı. Bana o yuzden kımse yardımcı olarak gelmek ıstemıyor :KK53:
Safiye sen misin yoksa? 😂😂😂

Cidden sıkıntılı allah kolaylık versin 😂

Pipi sayacı icat et. Her boşalmayı sayan bi çipi pipiye yerleştirelim eşlerin telefonuna mesaj olarak gitsin. Şu gün şu saatte şu sıcaklık ve şu ml diye ayrıntılı bilgi versin.
Bi kadın eşinin kolundaki akıllı saatte kalp ritimlerini takip edip aldatıldığını öğrenmişti haberlere konu oldu hatta 😂 bence akıllı saati olanların sayaca ihtiyacı yok 😂😂😂

Hojam ama spermin nereye gittiği de önemli değil mi sizce mesela?
Ben tam bir hizmet vermek isterim

kadın haklı ya boşuna boşalıyor ama israf yani ölüyor spermler
Onu tespit edebilmek için çip yetmez evlat, kamera takmamız gerekir pipiye. İki çeşit ürün süreriz piyasaya bi kameralı bi kamerasız 😂

X