Eşimin çamaşırındaki lekeler

Hojam ama spermin nereye gittiği de önemli değil mi sizce mesela?
Ben tam bir hizmet vermek isterim

kadın haklı ya boşuna boşalıyor ama israf yani ölüyor spermler
Kameralı bir çip olsun o zaman, boşalma anında fotoğraf çekip göndersin anlik.

Duşun içinde yıkıyorum kız lavaboda degıl sonra akıttıgım camasırları legenın ıcıne koydugum temız suya sonra elımde sıkıp makıneye sonra duşun içini hijyenliyorum. Sımdı evlı degılım fakat regl oldugumda da durum degısmıyor yanı. Bana o yuzden kımse yardımcı olarak gelmek ıstemıyor :KK53:
halbukı boyle herseyı kırletıyorsunuz sonra bırde nerede yıkıyorsanız orayı legenı falan yıkamanız gerekecek bız bebekken totolarımızı annelerımız amerıkan bezıyle sararken bunun ıcın ozel kazanlarda kaynatırlardı sonra da hepsını ayrı ayrı yıkarlardı kaynar suyla sabunla sonucta ıc camasırları ve coraplar en pıs seylerdır
sız kaynatmıyorsunuzdur da
ıcınızı rahatlatmak ıcın yaptıgınız sey daha cok etrafa bulasıyor haberınız olsun camasır makınasına koyun deterjanı koyun calıstırın hepsı bu
ıc camasırları ayrı yıkarsınız havlular nevresımler ayrı yıkanır dıs gıyım ayrı ıcınıze sıner
reglken gecelerı deepend falan kullanın sızdırmaz kulotlar yetıskınler ıcın cok rahat edersınız camasır ve nevresıme regl de bulasmamıs olur

Bana sormamışsınız ama ayrım yapmıyorum ben. Hepsini hoppaaa makinaya tıkıp düğmeye basıyorum 😂
Ben de öyle yapıyorum. Çamaşırların lekeli bölgesini kazanın süzgecinin üstüne koyuyorum, lekesiz çamaşırlar ortada kalıyor.

halbukı boyle herseyı kırletıyorsunuz sonra bırde nerede yıkıyorsanız orayı legenı falan yıkamanız gerekecek bız bebekken totolarımızı annelerımız amerıkan bezıyle sararken bunun ıcın ozel kazanlarda kaynatırlardı sonra da hepsını ayrı ayrı yıkarlardı kaynar suyla sabunla sonucta ıc camasırları ve coraplar en pıs seylerdır
sız kaynatmıyorsunuzdur da
ıcınızı rahatlatmak ıcın yaptıgınız sey daha cok etrafa bulasıyor haberınız olsun camasır makınasına koyun deterjanı koyun calıstırın hepsı bu
ıc camasırları ayrı yıkarsınız havlular nevresımler ayrı yıkanır dıs gıyım ayrı ıcınıze sıner
reglken gecelerı deepend falan kullanın sızdırmaz kulotlar yetıskınler ıcın cok rahat edersınız camasır ve nevresıme regl de bulasmamıs olur
zaten ayrı yıkanıyor. Legenı ve dusu da yıkıyorum elbette. Bana kalsa kaynatırım da ama evim sitede ve öyle bir düzenek kurmak imkasız :olamaz:

Bir şey sorucam tuvalette çok kaldıgında kapıyı açıp yazıklar olsun falan diyor musunuz? sanki yapan üye vardı

fikir vermek gibi olmasın ama tuvalette yapması banyodan daha iyi bence olsun aldırmayın
Aman Tengrim, hatırlıyorum. Neden hatırlıyorum ki.

Ben de öyle yapıyorum. Çamaşırların lekeli bölgesini kazanın süzgecinin üstüne koyuyorum, lekesiz çamaşırlar ortada kalıyor.
Valla ben lekesine de bakmıyorum. Sadece türüne göre ayırıp (renk de ayırmam) tıkıştırıp yıkıyorum. Zeytinyağ lekesi dışında her şey çıkıyor bu yöntemle kesin bilgi 😂

X