Eşimin ailesi saf kötü insanlar

Mavinin her tonunaa

Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2023
876
-88
26
Kızlar Eşim boşanalım kurtar kendini bizden, benim ailem sana da bana da huzur vermeyecek demişti.. bu konu hala gündemimizde biliyorsunuz ki ve eşimin ailesiyle arası kötü. Ciddi anlamda kötü bir annesi var özellikle. Resmen kötü biri yani. Evlat sevgisi yok merhameti yok. Eşimin psikolojisi gitmiş durumda çok huzursuz çok mutsuz. İnthar etmeyi bile düşündüğünü söyledi.

Çok kötü şeyler yaşattı bana evliliğimizde evet bende boşanmak istiyorum evet ama bir insan olarak öncelikle çok üzülüyor ve kıyamıyorum onun bu haline. Morel verip destek olmaya çalışıyorum ona hep ama boşanma fikrimiz sabit tabiki aynı düşünüyoruz ikimizde. Ailesi bana da düşman. Mutlu olduğumuz dönemlerde evlatlarının mutlu olmasını çekemeyen bir ailesi var. Paracı, nankör, kötü insanlar. Aile apartmanında oturuyoruz yani altlı üstlü. Ailesinin evlerinde yaşıyoruz zaten ama evlatlarının beş kuruş parası olmamasına rağmen sokağa atacaklarını söylüyorlar çocuklarını. Evleri satacağım parayı yiyeceğim umrumuzda değilsiniz diyorlar. Eşim de bu duruma çok üzülüyor ve sindiremiyor utanıyor hatta bana karşı.

Eşimin ailesi yüzünden yaşadıklarını düşününce çok üzülüyorum hiç sevgi görmeden, hor görülerek büyümüş. Hep çalıştırılmış. Yine de ayakta kalmış bir yandan. Üzülüyorum bilmiyorum ve benimde psikolojim bozuldu bu durumdan. Korkuyorum o da mutlu olsun istiyorum boşanınca. O kadar çok kaygım var ki, merhametime engel olamıyorum. Küçük bir bebekmiş gibi ona ilgi gösterip yön göstermek hayata bağlanmasına yardım etmek istiyorum. Çok kötü şeyler yaşatmasına rağmen bana aslında özünde çok iyi bir insan eşim çünkü. Malesef ki benim kadar şanslı büyümemiş. Nefret ediyor ailesinden artık ama yine de ailem deyip her zaman her şeylerine eşim koşturdu bugüne kadar. Ne düşünüyorsunuz

Çocuk var mı?

Bir erkek ailesi icin sevdigi kadini bo şa maz.
kadar çok kaygım var ki, merhametime engel olamıyorum. Küçük bir bebekmiş gibi ona ilgi gösterip yön göstermek hayata bağlanmasına yardım etmek istiyorum
Sizin bu kafa yapiniz da hic saglikli degil
Adam zaten buyuyemedigi icin cocuk gibi oldugu icin evliligine sahip cikamiyor. Ama o sizin cocugunuz degil ve cocuk gibi de olsa koca adam siz duzeltemezsiniz.

Çok haklısınız ama istemsizce merhametime engel olamıyorum gözlerine bakınca ağlıyorum üzüntüsünü çok içten hissediyorum

Benim anlamadığım şu eşinin ailesi kötüyse oda bunun farkındaysa uzaklaşın onlardan farklı bir yere taşının görüşmeyin, niye bosanmayi düşündüğünüzü anlamadım, eşiniz bence hala ailesinin hakimiyetinde, yoksa annem kötü o zaman biz boşanalım der mi bir erkek ya? Bana çok garip geldi açıkçası.

Niye tasinmiyorsunuz? Ikinizde mi calismiyorsunuz. Esimin sülalesinde var böyle bir kadin. Oglunun evliligine durmadan zarar veriyordu. Erkek ne yapti? Alti esini ve cocuklarini ve baska sehire cekip gitti. Tabi arkasindan annesi az küfür etmedi. Ama bosanmaktan iyidir diyor adam. Sizin esinizde is yok. Zirlamayi hepimiz biliyoruz, asil mesele aksiyon.almak

Neden böyleyim bilmiyorum aşırı hassas ve merhametliyim yani aptalca bir durum

Siz hassas ya da merhametli değilsiniz. Siz evliliğinizde entrioa yaratarak tutkuyu ateşleyeceğinizi sandınız ve bomba elinizde patladı. Daha da yazardım ama ban yemeden anlatmanın yolu yok

Eşiniz çoktan ailesini tercih etmiş bile.
Siz evlenmeden önce ailesini, özellikle annesini bilmiyor muydunuz. Aynı evde yaşamak niye ?

Göz göre göre siz intihara koşmuşsunuz.

Canim sey yap o zam bosanmadan once kocana yeni bir es bul en iyisi. Yeni esine de yon goster o da senin gibi bedava calissin.

Kirazcim sana kim uzulsun ya?

Çok haklısınız ama istemsizce merhametime engel olamıyorum gözlerine bakınca ağlıyorum üzüntüsünü çok içten hissediyorum

Ne uzuntusu ya koca adam ailesi kotu diye niye evliligini yiksin ailesinden uzaga taşinirdiniz iletisimi keserdi o kadar üzülecegine.
Siz de dramayi seven ve drama yapmaya yer arayan birisiniz yani
Ikinizde de var gariplik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…