Eşimin ailesi saf kötü insanlar

Senin bizle dalga geçtiğinizi,bencil , merhametsiz, sadakatsiz, nankör bir adamı neredeyse melek yaptığınızı ve sizin ağır sorunlu olduğunuzu düşünüyorum.Boşanmayin bu iğrenç adam başkasının başını yakmasın siz oturun çekin bu adamı ,zaten dünden gönüllüsünüz......

Adam dedigin karsinina yuvasina sahip cikar ailem huzur vermiyor diye bosanmak niye bizde kaynana sorunu cok yasadik narsist insanlardı bana yapmadıkları kalmadi bizde senin gibi aile apartmaninda oturuyorduk her gun görüyordum cehennem gibiydi hayatım cekip gittim ailenim yanina bosancam senden istemiyorum senin aileni görmek dedim kocam ben seni asla bırakmam dedi başka sehirde ev ayarladi şuan öyle rahat huzurlu ve mutlu olduk ki kavga bitti kusura bakma senin kocan seni degil ailesini secmis seni bosayacak adam icin üzülmek niye ne hali varsa görsün

Çocuğun yoksa kurtul gitsin.. Çünkü birgün onlarla iyi olursa sen hiç bir şey yapmamış olacaksın.. Tecrübeyle sabit..

Taşınamıyorsanız ve ailesine mesafe koyamıyorsa hep bu problemlerle uğraşmak zorundasınız ne yazıkki . Çocuğunuza da yansır . Ailesinin kötü olduğunu bile bile karşı koyamayıp seninle boşanmak istemesi garip çünkü bunu senin iyiliğin için mi yapıyor yoksa seni gözden çıkarmış mı

Çok haklısınız ama istemsizce merhametime engel olamıyorum gözlerine bakınca ağlıyorum üzüntüsünü çok içten hissediyorum
Benim anlamadığım ikiniz de aileden şikayetçisiniz ama boşanarak çözmeyi düşünüyorsunuz. Bu durumda genelde o binadan taşınarak aile ile araya mesafe koyarak çözüm getirilir.

Adam demek ki ailesini seçti bunu göremiyor musunuz? Siz hala acımaya devam edin. Ailesi için sizi boşuyor bunun farkında değil misiniz?

Daha önce de yazdım, boşanma kararını görene kadar asla inanmam. Siz bu adamı eve kapatır zincirle bağlarsınız yine de boşanmazsınız. Karısını karın tokluğuna çalıştırmak, sigorta bile yapmamak, kart bilgilerinden ismini cismini bulup müşterilere yürümek, komşu çalışanlara askıntı olmak, elalemin kadınlarıyla aşkımlı konuşmak... Bunların biri bile yeter ayrılmaya ama siz hepsini yuttunuz. Şimdi de yaa boşarsam üzülür ama moduna girmişsiniz. Üyeler de eski konularınızı bilmediği için heralde masum minnoş yorumlar yapmışlar. Kiraz, bu forumda herkes boşanır ama siz asla.

Aile apartmanından taşınıp başkanbir şehirde sadece ikiniz eş ailesiyle görüşmeden yeni bir hayat kurmak varken neden boşanmak? Sizde kene hayatı yaşamayı seviyorsunuz bence aile apartmanına yapışıp kalmışsınız. Herkesin evi olmuyor maalesef ki kirada yaşıyor çoğu kişi. Çalışıp maaşının bir kısmını kiraya yatıyor siz beş kuruş parası yok diyorsunuz ama çalışan insanın maaşı olur. Küçük bir şehirde karı koca el ele verip girersiniz bir işe kiranızı da ödersiniz paşa paşa yaşarsınız yeter ki geçinmeye gönlünüz olsun.

karı koca el ele verip girersiniz bir işe kiranızı da ödersiniz paşa paşa yaşarsınız yeter ki geçinmeye gönlünüz olsun.
Karı koca çalışıyorlar zaten ama adam kuruş vermiyor. Maaşı bırak sigortasını bile yatırmıyor kadının. Günlerce diş ağrısı çekti, sigorta yok diye hastaneye gidemedi. Kocası dişçiye gitsin diye para vermediği için kıvrandı ağrıdan.
Kendi unlu mamuller fırınları var ama adamın gözü fıldır fıldır. Uçan dişi sineği bile kaçırmamaya çalışıyor kocası. Müşteriye, komşu esnafın kadın çalışanlarına sarkan ahlaksız bir kocası var.

Bonus olarak, adam kumar da oynuyor. Hatta borcum bitsin boşanıcam senden demişliği de var konu sahibine. Geçinirler endişe etmeyin, bu çift tencere kapak gibi.

Konu sahibi eşini öyle bı anlattı ne kadar duygusal falan dedim.masallah adamın yapmadığı şey yok hala ona üzülüyorum yazmış.cok sevse evi taşır yine boşanmak istemezdi

Ay amma drama çevirmişsiniz. Ailesi şunu yapmış da vay efendim kendini bizden kurtar da. Ne münasebet yani. Alın kendinizi taşının bacım tek ev orası mı? Ben de aile binasındayım, işime gelmediği saniye kalkar giderim atla deve değil. Adam seni boşuyor, vay efendim şöyle merhametliyim falan atmışsın tutmuşsun.

Bu adamın sana yaptıklarını haklı kılmıyor yalnız adamı sevdiğin için iyi biri olduğuna kendini inandırmaya çalışmaktan vazgeç artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…