eşimi anlayamıyorum

svdsvd ben erkekleri yazmıyorum ki. konu sahibinin yazdıkları kadarıyla eşinin özelliklerini yazıyorum.

bazı erkekler vardır ki kokoşluğu sevmezler. yoğun bir cinsel hayat istemezler.

adamına göre değişir.

her tatlım, aşkım, hayatım diyen ağız alışkanlığı için mi söylüyor? :44:

insanın eşine böyle yaklaşması neden ilginç geliyor gerçekten anlamıyorum.

eşim gayet heyecanlı davranıyor son 1-2 aydır ama bu kez de benim heyecan kaçtı galiba. yoruldum önceki yaşadıklarımızdan diye düşünüyorum. bana biraz gaz verin de bugünden sonra eşime daha iyi daha heyecanlı davranayım. arada bir kendimi zorluyorum yapıyorum bunu ama sabah uyanınca yine aynıyım((
birazdan yemeğe çıkacağım kızlar. dönünce yazarım bekliyorum fikirlerinizi.
bu arada psikolojim o kadar bozuldu ki geceleri hep rüyamda eşimi o kadınla beni aldatırken görüp ağlaya ağlaya uyanıyorum eşim nooldu diyor ama bunu söylemiyorum farklı bir rüya igbi anlatıyorum ona...

Son düzenleme:

yazdıklarından anlıyorum ki tespitlerim eşin üzerinde tesirli olacak aslında.

şöyle de olabilir. orada mutlaka eşinin samimi olduğu kankası vb gibi bir adam vardır.

bu adamı (evliyse eğer) yemeğe çağır ve karısıyla muhabbet kur.

bir gün plan yapın işyerine yakın bir yerde kadınla buluşun filan. ve bu kadınla birlikte gidin iş yerine.

5 dklık bile olsa yeter. bi bahane bul eşinin çalıştığı yere de gir. bi göster kendini

daha nasıl gaz veriyim semacım.

fırsat bulabileceğin ilk akşama güzel bir masa hazırla mumlu, romantik müzikli filan. çamaşırları unutma. balık erkeği özelliklerini taşıyor mu bilemem ama hoşuna gidecektir eminim

arkadaşı var ama bekar( hem de bekar demeyelim de abaza... deli oluyorum yaa, kadınlar da hep bekar. biz cidden çok erken evlenmişiz.

Bu mudur yani? İlginççç...

bence şöyle bi yanılgı var

süslen , mum ışığında güzel yemekler , yemekten sonra süper bi gece hop bütün sorunlar ortadan kaybolacak gibi düşünülüyor

yok öyle birşey sadece o anı güzel geçirirsin öbür gün yine aynı hayata dönersin

herşeyi bi geceliğe bi mum ışığına bağlamak bunlar olmayınca da eh erkekler neden başklarına gider mantığı çok yanlış

yani kötü giden evliliği bi gecelik kurtarsaydı aldatılmayı önlemek için süslenmek yeterli olsaydı burada bu kadar konu açılmazdı

biraz önce yazdığım gibi bu adamın ihtiyacı bu.

konu sahibi de yazdıklarımı onaylıyor

ben eşime söylesem öyle benle kafa yapar

peki adam bunları haketmek için ne yapıyor?
yoksa sırf erkek olduğu için bunların hepsinin otomatikmen yapılmasımı gerekiyor, şartsız koşulsuz? ondan sonra kendini bi pok sansın.

ben yapmam!

Son düzenleme:

Bu ne yahu...

biraz önce yazdığım gibi bu adamın ihtiyacı bu.

konu sahibi de yazdıklarımı onaylıyor

hep adamın ihtiyaçlarından bahsediyoruz neden

burada konu sahibi dertli neden kocasını memnun etmek için parçalasın ki kendini

beni kocam iş arkadaşlarıyla kıyaslayacak küçümseyecek bende ona masalar hazırlayacağım süslenicem

ne için beni diğer kadınlarla kıyaslamasın beni onlardan üstün görsün diye kadınlığımı sunucam bu mu yani

zaten üstün görmeyen adam kendini yırtsanda yine görmez..o yüzden ne gerek var

belimize rafya falanda takalım

Aslını istersen erkekler kadar kadınlarda bir entresanlar ya kardesim evli barklı adamla ne işin var senin gerçekten karaktersizler bu insanlar nasıl mutlu olmayı hayal ediyorlar bu kadar rahatlık bu kadar genişlik olmaz sen sadece ne yap bilir musun hiç tepki verme sadece çocugunla ve kendinle ilgilen güzel giyinip gezdikçe başkalarının ilgileri senin üzerinde oldukça eşinde ahh kafam diyecek bence senin değerini anlayacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…