eşimi anlayamıyorum

boşver sorma o telefonların nedenini, dikkate alma o kadını ama aptal olmadığını da bilsin eşin, herşeyin farkında olduğunu ve göz yummayacağını da bilsin. öncelikle kendine güven işe dönüşünle zaten toparlamışsın durumu.senin ne kadar iyi bir anne,iyi bir eş olduğunu görmesini sağla.yaşadığınız sıkıntılar sonucunda doğan şeyler bunlar.eşinle daha fazla ilgilenmelisin.

içimden gelse ilgilenmek! gelmiyor işte. hatta dedim ya bana tavırları düzeldi diye. bu sefer de ben durduk yere adamdan cinsel manada uzaklaştım. çokk güzeldi bizim cnsel hayatımız ama 2 aydır ben sürekli kafamı toplayamıyorum...

içimden gelse ilgilenmek! gelmiyor işte. hatta dedim ya bana tavırları düzeldi diye. bu sefer de ben durduk yere adamdan cinsel manada uzaklaştım. çokk güzeldi bizim cnsel hayatımız ama 2 aydır ben sürekli kafamı toplayamıyorum...

acilen topla kendini.

eşini kaybetmek istemiyorsan mutlaka bişiler yap. hem de bugün. sen de ara, mesaj at. ilgilen.

araya biraz daha soğukluk girerse gideceği adres belli.

İzinli olduğun bir gün kızını annene bırak, kuaförden randevunu al. Saçını ve makyajını yaptır. En sevdiğin ve içinde kendini en güzel hissettiğin kıyafetini giy. Alışverişe çık. dik yürü, bir çamaşır mağazasına gir. elinde poşetlerle eşinin iş yerine bir sürpriz ziyareti yap.

Herkese güler yüzlü ve nazik davran. İş yerindeki beyleri de büyüle.

Kadınların duyacağı bir şekilde poşetleri de sallayarak "akşama sana harika bir sürprizim var." demeyi ihmal etme.

Eşinin yanağına sıcak bir öpücük kondur ve kulağına "beni fazla bekletme tamam mı yakışıklım" de.

her kadınlar haddini bilsin. hem de senin nasıl bir kadın olduğunu eşin hatırlasın.

Biraz heyecan eksilmiş ilişkinizde bence.

arada bir ilk günlerinize dönmenizde fayda var.

gercekten bunu yapabılene kocaman alkıs.mesela benım esımın sadece erkek elemanları var.yapsam ya adam benı oldurur ya da adım cıkar:KK1:

aksine film dizi vb izlemem.

işte böyle düşündüğü için bizim kadınlar adamlar gidip başkalarına ilgi duyuyorlar tatlım.

şimdi cevaben bişi yazacam konu sahibi kırılacak içi daha da kabaracak. :KK31:

Konu sahibi kırılmıştır eminim. Tespitiniz cok anlamsız. Evet kendini göstermeli ama şuh bi ifadeyle iç çamaşırı poşetleriyle 40 yaşındaki adama yakışıklı demekle olmaz bu işler. Kadın odadan cıktığı anda kahkahalar ve dedikodular başlar. Burası Türkiye, insanımızı tanırız, neler yapabileceğini biliyoruz.

İzinli olduğun bir gün kızını annene bırak, kuaförden randevunu al. Saçını ve makyajını yaptır. En sevdiğin ve içinde kendini en güzel hissettiğin kıyafetini giy. Alışverişe çık. dik yürü, bir çamaşır mağazasına gir. elinde poşetlerle eşinin iş yerine bir sürpriz ziyareti yap.

Kadınların duyacağı bir şekilde poşetleri de sallayarak "akşama sana harika bir sürprizim var." demeyi ihmal etme.

Eşinin yanağına sıcak bir öpücük kondur ve kulağına "beni fazla bekletme tamam mı yakışıklım" de.

her kadınlar haddini bilsin. hem de senin nasıl bir kadın olduğunu eşin hatırlasın.

hayır herşey tamamda iş yerindeki beyleri neden büyülüyor bu kadın çok komiksiniz yaa .

içimden gelse ilgilenmek! gelmiyor işte. hatta dedim ya bana tavırları düzeldi diye. bu sefer de ben durduk yere adamdan cinsel manada uzaklaştım. çokk güzeldi bizim cnsel hayatımız ama 2 aydır ben sürekli kafamı toplayamıyorum...[/QUOTE

canım benim kendini toparlamalısın.evliliğin temeli sadakat,sevgi ve saygıdır.eşinin sadakatsizliğinin sebebi sen olmamalısın

Konu sahibi kırılmıştır eminim. Tespitiniz cok anlamsız. Evet kendini göstermeli ama şuh bi ifadeyle iç çamaşırı poşetleriyle 40 yaşındaki adama yakışıklı demekle olmaz bu işler. Kadın odadan cıktığı anda kahkahalar ve dedikodular başlar. Burası Türkiye, insanımızı tanırız, neler yapabileceğini biliyoruz.

:)) neyse canım önemli değil bunlar. arkadaş fikrini yazmış sağolsun. siz de sağolun fikir verdiğiniz için. Bu arada eşim 29 ben 28 yaşındayız:))))

aksine film dizi vb izlemem.

işte böyle düşündüğü için bizim kadınlar adamlar gidip başkalarına ilgi duyuyorlar tatlım.

şimdi cevaben bişi yazacam konu sahibi kırılacak içi daha da kabaracak. :KK31:

ben sizin ne anlamda yazdiginizi cok iyi anladim. hak vermiyo da degilim. ama yazdiginiz kisim tam bir film karesiydi. yoksa tabiki kadinlar kendilerine baksin, eslerine davranislarinda kendilerine guvenlerini hissettirsinler. ama ne munasebet yani elinde camasir posetiyle, aksama suprizim var yakisiklim demeler, diger beyleri buyulemeler falan. konu sahibi arkadasin boyle bi senaryoya ihtiyaci oldugunu dusunmuyorum. sadece kendine guveni biraz zedelenmis. simdi de toparlamis zaten durumu ise baslamasiyla birlikte.

hazir konunuza yazmisken, o is yerinde konustugu kadindan hoslanmadim. hic iyi hisler uyandirmadi bende anlattiklariniz. en ufak bi kivilcimda tehlikeli bi boyuta gelir mi acaba o arkadaslik diye dusundum. bir de bence guzellikle o yemege gitmek istediginizi soyleyip ikna etseniz, degisiklik olur bize de gibisinden..

:)) neyse canım önemli değil bunlar. arkadaş fikrini yazmış sağolsun. siz de sağolun fikir verdiğiniz için. Bu arada eşim 29 ben 28 yaşındayız:))))

ahahhaa sema lafın gelişi 40 dedim :KK70: acaba iş arkadaşlarını eve yemeğe mi alsan? İnsanın elinin en kuvvetli olduğu yer evidir.

ben sadece öneride bulundum anlamsız gelebilir sana tatlım.

ama semanın anlatımına göre adam bu tarz şeylerden hoşlanıyor.

adam şöyle düşünüyor yazılanlardan anladığım kadarıyla:
karısı çalışacak
kendine bakacak
cinsel anlamda kendini doyuracak
heyecanlandıracak.

40 yaşındaki adam tutar 18 yaşındaki delikanlı gibi davranırsa yapacak başka bir şey yok bence. her 40 yaşındaki adam 40 yaş olgunluğunu taşıyacak diye bir kaide yok.

İçinde iç çamaşırı olduğunu söylemeyecek ki poşetleri gösterip sana akşam sürprizim var diyecek.

Bu onerinizde ciddi olmadiginizi soyleyin :KK53:

karısı çalışacak
kendine bakacak
heyecanlandıracak.

40 yaşındaki adam tutar 18 yaşındaki delikanlı gibi davranırsa yapacak başka bir şey yok bence. her 40 yaşındaki adam 40 yaş olgunluğunu taşıyacak diye bir kaide yok.

İçinde iç çamaşırı olduğunu söylemeyecek ki poşetleri gösterip sana akşam sürprizim var diyecek.

aahahh sabah sabah beni güldürdün :KK70: Eş konusunda haklısın ama poşet sallama konusunda değil :KK70: ben en fazla sallama cay sallayabilirim :KK70:

eşin 29 yaşında sen 28 yaşınaydan çok erken evlendiniz o zaman erkekler 30 dan önce evlenmiyor artık bunun sıkıntısını çekiyor olabilir .keşke hayatımı yaşasaydım evlenmeseydim falan diyor bence çünkü genelde kendi yaşıtları bekar oluyor .

karısı çalışacak
kendine bakacak
heyecanlandıracak.

öyle tatlım matlım sanırım erkeği elde tutma çabasının bi parçası

ağız alışkanlığı yani :KK1:

oldu başka erkekler neymiş de haberimiz yokmuş

istersen kendini 40 parçaya böl sürekli kokoş gez adamın üstünden inme içinde olan insan yine aldatır

ya kızlar derdimi unuttum sizin yazdıklarınızı okuyorum. tuğbacım, bunları tam olarak yapamam ama fırsatım olsa giyinip kuşanıp süslenip giderim, tatlı dilimle, güzelliğimle,seksiliğimle, eğitimim ve kültürümle :KK66:)) ordaki kötü niyetlileri şamarlar dönerim ama gidemiyorum işte adamın yanına:KK43:(
balık burcu. ben kova

Son düzenleme:
X