eşimi anlayamıyorum

hemfikiriz kanka

Evet canım..

Birde bence o yemeğe gidin eşinizle.. Sıkılmayacağınızı, kaynaşabileceğinizi, kızınıza da annenizin bakacağını, hem size de değişiklik olacağını söyleyin...

Hem gidip arkadaşlarını tanımış olursunuz hem de fikir edinmiş.. Kadınların eşinize nasıl davranışlar sergilediğini en önemlisi eşinizin kadınlara nasıl davranışlar sergilediğini gözlemlemiş olursunuz.. Sonra duruma göre eve gelince kavga çıkartırsınız

bende empati kurdum
ve ben onun yerinde olsaydım onu ignore ederdim
kendim için yaşardım
eğlenirdim, çıkardım, gezerdim, o yokmuş gibi davranırdım.
onsuzda çok güzel yaşayabileceğimi ima ederdim.

Son düzenleme:

Benim anlamadığım; bana hakaretler edecek ve konu sahibine yapılan bilumum şeyleri yapacak; ama kazanmaya çalışan ben olacağım?!

neden adamı kazanmak zorunda gerçekten merak ettim

Hımmm.. Son yorumlara şöyle bi baktım da

Yine şu kadınlığını kullan muhabbeti

Yahu niye hep kadın birşeyler yapmak zorunda bende bunu anlamıyorum

Adamın zihniyeti bozuk olduktan sonra istediğin kadar değişik gecelikler al süslen püslen boş

bencede...şuan önemli olan tek şey adamı iyice sinir etmek olmalı
gez eğlen toz alışveriş yap arkadaşlarınla takıl evde sadece kızınla ilgilen onun anlattıklarıyla hiiiç ilgilenme

pardon ama iş yerindeki bi erkeğe kaç haftalık hamile olduğunu, kaynanasorunlarını anlatan kadınlar çok mu dolu, çok mu entellektüel konuşuyormuş, ayrıca sana bunca hakareti etmesine rağmen nasıl katlandın birde geleceğe yatırım yapıp ev borcuna girdin ki
afedersin buna halk dilinde gö.ü kalmış deniyor, ve bi süre sonrada yere inecektir neticesi
bir erkek gün boyunca bi kadınla ne konuşur, o çok dolu konuşan kadın kek tarifi falan mı veriyo eşine

ayrıca seni iftar yemeğine götürmemesi kesinlikle ve kesinlikle art niyetli
teşhisi kendin koymuşsun eşin komplexli, bence seni götürmemesinin sebebi iş yerindeki o kadınlarla laubali konuşmalarına tanık olmaman
sanırsın ki nasa da astronot seni beğenmiyor pööh

bence sen kendin için bakımına giyimine özen göster, bunun kocanla bi alakası yok, yine kendin için genel kültürüne özen göster, kitaplar oku, ingilizce öğren, sohbet etmek için bi konu açıldığında kendi ezikliğine yansın o zaman

ama bunları kendin için yapmalısın, yoksa aslında kendi ezik olan kocan için değil

böylece kaybettiğin özgüvenin de yerine gelecek, seni beğenmeyen eşininde seni beğenip beğenmemesi pek umrunda olmayacak, önemli olsa senin kendini her açıdan beğenmen

hayır adamın ukalalığına bakın, giydiğin kıyafetlere bak, diyor amele gibisin diyor
ver o zaman o kadar biliyosan kredi kartını sınırsız karına, bak bakalım giyinmeyi bilir mi bilmez mi bi kadın

sanki bizi tarif etmişsin. ben de eşimin önceki çalıştığı yerin kapısını bile bilmezdim. fabrikadaydı. şimdi ofise geçti. azıcık daha rahat. fabrika askeriye gibiydi ama. 30 sene çalışıp bugün emekli ol, ertesi gün evrak işi için içeri almıyolar adamları.

hayır adamın ukalalığına bakın, giydiğin kıyafetlere bak, diyor amele gibisin diyor
ver o zaman o kadar biliyosan kredi kartını sınırsız karına, bak bakalım giyinmeyi bilir mi bilmez mi bi kadın

Ve böyle bir adam için gitceksin iç çamaşırı alışverişi yapacaksın "seni bekliyorum yakışıklım" ahesteliğinde...
Hee; diğer beyleride büyüleyeceksin.
Çözüm bu yani
Buyur burdan yak

Benim anlamadığım; bana hakaretler edecek ve konu sahibine yapılan bilumum şeyleri yapacak; ama kazanmaya çalışan ben olacağım?!

her zaman kadın yuvasını kurtarmak zorunda çünkü bu empoze ediliyor bu ne ki dayak yiyip oturuyor millet hemde bunu yapanlar çalışan hanımlar .yani ekonomik özgürlüğü elinde olan bir kadın .akıl veriyolar bide poşt şıkırdat herkesi büyüle iç çamaşırı al vs vs .böyle ucuz şeylerle hangi evlilik kurtulmuş acaba ben örneğini görmedim .allah korusun böyle adamlardan diyorum ben .

Ve böyle bir adam için gitceksin iç çamaşırı alışverişi yapacaksın "seni bekliyorum yakışıklım" ahesteliğinde...
Hee; diğer beyleride büyüleyeceksin.
Çözüm bu yani
Buyur burdan yak

bu arada ben eşimin iş yerine gitsem böyle poşetleri şıkırdatsam akşam sana süprizim var sevgilim bak bak yapsam heralde oracıkta katil olur benimki ahhahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…