eşimi anlayamıyorum

zaten üstün görmeyen adam kendini yırtsanda yine görmez..o yüzden ne gerek var

kesinlkile katılıyorum buna o yüzden kendini gülünç duruma düşürmeye gerek yok .konu sahibi kararlı bir şekilde kendini ezdirmeden yaşasın .sonuçta okumuş kendini müdafa ediceksin yoksa ezilirsin .sen ne biçim kadınsın kadınmısın gibi laflar söyleyen bir adama poşet şırkırdatıp öpücük konudurarak yola getirme çabası güldüm sabah sabah neler görücem daha .

Yapmadığımız bir geyşalık kalmıştı,bunu da yapalım tam olsun...

O değil; o yorumun ciddi olduğunu görmek dehşete düşürdü bir an...

Daha nerelerdeyiz...:KK24:

Ama sinopsis eksik kalmış.
Çamaşır poşetini sallayarak seksi edalarla içinden g-stringin iplerini falan şöyle çeke çeke göstermek daha seksüü olmazmıydı :KK53:
Hem diğer adamlarıda büyüleyeceğiz ya :KK37:

ben eşime söylesem öyle benle kafa yapar

Kamil Ous neler der neler :KK53:

Şaka maka bende öyle konuşamam açıkçası.. Tamam iş yerine gidilebilir, kendini gösterebilirsin ama milletin yanında; yok poşetleri sallayarak akşama sürprizim var, yok kulağına yakışıklım filan fısıldamalar biraz ters ya.. Sonuçta Türkiye'de ki çalışma ortamlarını biliyoruz.. Kapıdan çıkmanla birlikte arkandan konuşulucak şeyleri duymak bile istemezsin..

Ayrıca bunları yapacaksan millete göstermelik değil, eşinle başbaşa iken yapıcaksın..:KK14:

peki adam bunları haketmek için ne yapıyor?
yoksa sırf erkek olduğu için bunların hepsinin otomatikmen yapılmasımı gerekiyor, şartsız koşulsuz? ondan sonra kendini bi pok sansın.

ben yapmam!

konu sahibi eşinin davranışlarının eskiye nisbeten baya düzeldiğini yazmıştı carriecim. :KK34:

adam düzelmeye meyilli. eskiye göre daha iyi bir eş profili çiziyor. konu sahibi şuan ben soğukluk hissediyorum diyor. ikisinin de ihtiyaçları belli.

çözümlerimi sundum ben. isterse uygular ki fırsatı olsa uygulayacağını söylüyor konu sahibi :KK34:

Çamaşır poşetini sallayarak seksi edalarla içinden g-stringin iplerini falan şöyle çeke çeke göstermek daha seksüü olmazmıydı :KK53:

diğer adamları cinsel manada tahrik etsin anlamında yazmadım ki o büyülemeyi. :KK9:

Kamil Ous neler der neler :KK53:

Şaka maka bende öyle konuşamam açıkçası.. Tamam iş yerine gidilebilir, kendini gösterebilirsin ama milletin yanında; yok poşetleri sallayarak akşama sürprizim var, yok kulağına yakışıklım filan fısıldamalar biraz ters ya.. Sonuçta Türkiye'de ki çalışma ortamlarını biliyoruz.. Kapıdan çıkmanla birlikte arkandan konuşulucak şeyleri duymak bile istemezsin..

Ayrıca bunları yapacaksan millete göstermelik değil, eşinle başbaşa iken yapıcaksın..:KK14:

:KK19::KK19::KK19: hemfikiriz kanka

aradan keserek yapıştırdım kızlar. şu anki durumumu anlatayım; eşimle aramız düzeldi ev aldıktan sonra çok şükür ama bende bişeyler bitti tükendi sanki. eşimi hala çok seviyorum ama için için kızıyorum ona gece yanına gidip sarıklıp uyumak gelmiyor içimden. gıcık oluyorm ona. içinde olduğum bunalımdan stresten çıkamıyorum. ücretsiz iznimi bitirip işe başladım, eşim biraz daha düzeldi ben işe başladıktan sonra. ne yalan söliyim ben de giyinip kuşanıp süslenip geliyorum işe. davranışları belirgin şekilde iyi. ama o son bahsettiğim 20 dk konuştuğu bayanla hala gün içinde konuşuyorlar. arama kaydını siliyor ama ayrıntıdan eşimin aradıklarını görüyorum bakınca. işyerindeki arkadaşları yarın ailelerle beraber dışarda iftar yapalım demişler. annem de kızıma bakabileceğini eşimle gitmemizi söyledi, eşim önce tmm dedi ama bugün fikir değiştirdi. yemeğe gitmek istiyorum çünkü ordaki insanların beni görmesini, aptal salak cahil çirkin bi kadın olmadığımı görmelerini istiyorum. ama eşim de orda kimseyle samimi olmadığını sıkılacağımızı söylüyor ve kızımı bahane edip gitmeyelim diyor. ben de üstelemedim tamm dedim gitmeyelim. tek gidecek olsa koşa koşa giderdi. daha önce çalıştığı şehirde de beni götürmedi yannda hiç.
kızlar inanın çirkin olsam kötü olsam toplumda nasıl davranması gerektiğini bilmeyen bir kadın olsam anlarım ama böyle değil. sizce eşim beni neden iş ortamındaki arkadaşlarıyla aynı ortama sokmak istemez? o bayan görmesin diye mi yoksa!!! yoksa kendinin mi kompleksleri var! anlamıyorum onu. beni kıskanıyor desem, hiç olamaz anlamadım:KK43:((
uzun oldu kusura bakmayın

burayı bir daha okuyun hanımlar :KK34:

aslında direk o seksi çamaşırları giyip üstünede bi kürk giyseydi
işyerine gidip kürkün düğmelerini açsaydı
daha seksü olurdu bence, hem ordaki erkeklerde büyülenirdi

konu sahibi eşinin davranışlarının eskiye nisbeten baya düzeldiğini yazmıştı carriecim. :KK34:

adam düzelmeye meyilli. eskiye göre daha iyi bir eş profili çiziyor. konu sahibi şuan ben soğukluk hissediyorum diyor. ikisinin de ihtiyaçları belli.

çözümlerimi sundum ben. isterse uygular ki fırsatı olsa uygulayacağını söylüyor konu sahibi :KK34:

ben yapmam
biri zıt giderse ben daha zıt giderim

kendimi yormam...

kapı açık istediği zaman gidebilir, benden daha iyisini, benden daha güzelini, daha şirinini bulursa :KK14:

Son düzenleme:

:KK60::KK60: :KK60:

burayı bir daha okuyun hanımlar :KK34:

okuduğumuz için böyle yazıyoruz zaten
değişen birşey yok ki
işe başladığı için eşinin iş konusunda konuşması kesilmiş
ama kadınla gün içinde konuşması ve konuşma kaydını silmesi
veya iftara çocuğa bakacak birisi olmasına rağmen çocuğu bahane ederek gitmemesi var
ki konu sahibi tek olsa koşa koşa giderdi diyor
eşin çokta düzelmemiş açıkçası

Ahu Tuğbacılık diyorsun yane:KK53:
Ve son sahne- erkeğin kemerini çıkarır ve yere kemerle bir şaplak atılır.:KK37:
Wuuuu huuuu:KK64:

aboww bu sorunlu evliliği değil

boşanma davası açılmış evliliği bile kurtarır :KK1:

benimde yükselenim akrep

yapmıycaksan ne diye başkasına yaptırıyosun :KK14:

empati yaptım ben konu için. semanın yerinde olsam ve byle bir eşim olsa neler yapardım diye. konunun dışına da çıkmadım.

konu sahibinin ve eşinin ihtiyacına göre yorum yaptım canım. :KK34:

düzelme çabası var adamda.

kazanmak lazım adamı. iyice salıvermek değil.

son 2 sayfadaki yorum gülmekten yarım saattir kendi yorumumu yazamıyorum yahu :KK1:
kesinlikle o kadından çok eşini suçluyorum o ne öyle ezik demeler, sen ne biçim kadınsın demeler...sen ne biçim erkeksen ben de o biçim kadınım der krize bağlarım valla olayı :KK19:

ama çözüme gelirsek;
sen de işyerinde olan veya olmayan erkeklerden bahsetmeye başla, biraz esrarengiz gözük ne bileyim, soru sorarsa öyle baştan savma cevaplar ver, sana ilgisi merakı iyice artsın. Ve sen de sakın işyerindekilerin hiçbiriyle tanıştırma eşini :KK20:

olaya çok sinir oldum ya :KK4:

X