Eşime nasıl davranmalıyım yardım

tamama boşamayın madem ,dediğide olsun , kuzeniyle siz evde kalın o ailelsiyle gitsin . madem boşanmayacaksınız. salın gitsin keyif alacağınıda sanmıyorum . size istediğini yaptırtamadığını anlasın . ona göre davransın ezmesin . herkes özgür o ailleyle gitmekte özgür sende gitmemekte özgürsün . tabii inat ederek değil . kuzeninize karşı ayıpl olmasın faaln uydurun bişeyler o anlar zaten

Kuzeniniz simdi geldiyse bayrama kadar mi kalacak

Eviniz kac oda ki.Tayincisiniz fazla esyaniz da yoktur.
1,5 ay ne toplayacaksiniz anlayamadim.
Arkadas geldiyse de sure cok uzun.
Ikiniz de belirsiz sinirlara sahipsiniz bence

Yanlış anlamayın yargılamak hiç birimizin haddine değil sadece yorum yapıyoruz ama ben böyle biriyle geçinemezdim. Benim için ayrılık nedeni bu durumlar.
Ama siz belli ki affetmek ve her şeyi yoluna sokmak istiyorsunuz. O yüzden karşınıza alıp güzelce konuşmalısınız. Küfür kötü söz vs yok sakince konuşacağız diyip alın karşınıza. Ve lütfen size bir daha böyle davranmaması gerektiğini ve üzüldüğünüzü de belirtin. Böyle tavırlara müsaadeniz olmadığını açıklayın.
Madem düzelmesini istiyorsunuz, net olun biraz çekinsin sizden. Kimse size böyle davranma hakkına sahip değil. İleride çocuklarınız olacak belki de. Onlara da mı küfür edecek. Olmaz bu şekilde. Hatta çözemezseniz terapi alın. Çünkü şiddet sadece fiziki olarak olmuyor. Sözel şiddet diye birşey var. Müsade etmeyin siz bir kadınsınız.

Bide tavırmı yapıyor paşam.
Defolsun gitsin annesigil ile. Kuzeniniz ile vakit geçirin siz de.

Siz yazılan hiç birşeyi anlamıyorsunuz, hayal aleminde yaşıyorsunuz.

Konu sahibi aç gözünü.

İlerde pişman olmak istemiyorsan güçlü ol.

Bu adam git gide daha kötü olur.

Bu günleri mumla ararsın.

Böyle alttan alıp onun istediği kişiye dönüşmeye çalıştıkça daha çok yaranamazsin.

Sen sen olarak kal.

Evde herşeyi tek başına sırtlanma.

Süper kadın değilsin süper güçlerin yok insansin sadece .

Ev toplama işi de çok erken bence evden eve nakliyat oldu bitti ne stresi olur ne derdi iki günlük bişey.

Eşiniz uğraşsın siz neden şimdiden kaygılanip esya toplama işine girişiyorsunuz.

Siz ne kadar üstünüze yük yuklenirseniz yükünüz o kadar çok artar.

Adam paşalar gibi hayatına devam eder.

Rahat zaten daha da rahat eder.

Ama size teşekkür bile etmez.

İyi ki iyi insanmış size küfür etmiş s.. g.. demiş ailenizi saymıyor sizi hiç saymıyor nasıl da iyi insan bu adamlar bu yüzu sizden alıyor işte bı sdam benimle böyle konuşacak yaka paça kapının önünde bulur kendini ama bosverin bence de iyi insan başka kadının başı yanmasin

Sisin yerinizde olsam kendi tatilimi kendim ayarlardim. Oraya gidip sinir krizi mutsuz mod trip cekecegime gitsin tek. Esinizin ailesi size neden gelmedin gibi bir soru yoneltirse benim bu plandan haberim yoktu. Zaten bir planim vardi derdim. Kuzenimle ailemle güzel bir tatil yapar kafami dinlerdim. Esiniz de gitsin bakalim tek size o kelimelerden sonra diyecek tek sözü olmaz. Kurban bayramina da yine esimin ailesine giderdim. Hem gonlumun istegini yapmis olurum hem de gorevimi yerine getiririm. Evi de kendi dusunsun az o düşünmüyorsa siz niye dusunesiniz

Tayin yazin belli olmayacsk mi. Erkenden kuzenin grlip simdiden ev mi topluuorsun. Nakliye sirketleri ozel esyalsr hsric her seyi paketliyor. Cok stres yapmissin ev tasima konusunda. Ben 3 defa tasindim topu topu 1 haftada tasinma ve yerlesme bitti. Esine gelince azcik ona da is yaptir da rahats alismasin. Iki bayramda onun ailesine gidilmez tabiki. Valla kiyameti kopartirim.

Umrunda olmaz ki onun

Aa ama özünde iyide o dimi? Sana si.. git diyen biri. Seni sevmiyor o adam, net. Seni düşündüğü, önemsediği yok. Kendi evini toplamasindan bile aciz.

Boşan diyecem ama asla yapmazsin. Kesin bide bebek için deniyorsundur. Ne diyelim, adamin suyuna git, kv'denlere git hizmet et. Ikiz doğur, erkek olsun, kperin ismini koyarsin bide.

Yoksa burda asil yapilmasi lazim olan kuzen ile kendi ailene gitmek. Ilk vukuatida değildir adamin çünkü.

Tatile tek giderim diye bir de şantaj yapıp tehdit ediyor.

Sizi yola getirecek tatil ya böyle ya da yok diye ayar veriyor güya.

Manipüle etmeye öyle alışmış ki adam.

Bir de psikolojik sorunlar demişsiniz ya böyle tipler çevresindekininkini bozar zaten.

şaka gibi evlenmeden önce nasıldınız ki insanlar farklı şehirlerden heleki farklı bölgelerden evlenmemeli

Hayır bebek denemiyoruz çünkü bu durumda istemiyorum . Ben zaten tek başına git ben gelmicem dedim suyuna gide gide kendimi yıprattım daha da yıpratmak istemiyorum

Tayin yazın belli olucak kuzenimin gelme sebebi rahatsızlıklar geçirdim o yüzden geldi . Taşınmayı sorun etmiyorum sadece beni ikinci plana atması zoruma gidiyor

Ben onu defalarca uyardım bana bu kelimeyi kullanma diye artık bu son oldu benim için .ben 7 ay boyunca tek başıma terapi aldım eşimle gitmek istedim o istemedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…