Eşime nasıl davranmalıyım yardım

Ailem eşimi çok seviyor değer veriyor o yüzden

Benim eve bir katkım olmuyor ben evde şipariş üzerine çalışıyorum evin bütün masraflarını o karşılıyor benim kazandığımı ben birikim yapıyorum . Ama dediğiniz gibi yemek temizlik vs onun ihtiyaçları sadece bunlar için mi var diyip sorguluyorum kendimi sürekli

Anlatmamaya karar verdim çünkü ben psikolojik olarak kendime zarar veriyorum . Alttan alan tarafta olmak istemiyorum artık

Benim çalışma durumum daha yeni dışarı gitsem bile onun verdiği parayla gidiyorum . Maddi olarak evet çok desteğidi var ama manevi olarak maalesef

Ay içim şişti küfrü yemişsin leş bi koca. Hala yok eşim yok benle sıkılıyor mu bilmem ne.

Hanimefendi inanın sizin adınıza üzüldüm. Çünkü psikolojik olarak yıpranmışsınız ve naif biri izlenimi veriyorsunuz. Lütfen kendinizi ezdirmeyin. Bunun için de bu adamin kaba, saygisiz ve size değer vermeyen biri olduğunu görün. Daha yeni çalışmaya başlamışsınız işinize sıkı sıkı tutunun ve çocuk düşünmeyin. Lütfen kendi değerinizin farkında olun. Umarım işinizde başarılı olursunuz ve size saygısı olmayan bu kişiyle yollarınızı ayirirsiniz.

KV kp iyi biri demiş ya konu sahibi .

Buyük ihtimalle gelin iyi giderse bu oğlanı biz cekemeyiz modundadirlar.

Onlar da bıkmıştır böyle evlattan.

Uzaktan seviyorlar belli ki.

Bir de annesine çok düşkün gibi geldi eşiniz.

Sana haber vermek aklina gelmemismi üstün zekalının

Sana haber vermek aklina gelmemismi üstün zekalının

Trip atması gereken sizsiniz, hiç umursamayın, yerinizde olsam git bayramını geçir annenle, ben bana yardıma gelmiş insanı satıp hiçbir yere gidemem deyin

Onlar alıştığı için ve bu şekilde kabul etmişler evlat sonuçta . Ama benim için öyle değil tabiki

Hemde nasıl psikolojik olarak baya çöktüm . Hatayı en başından yapmam oldu hep alttan alarak ama hiç bi şey için geç değil sonumuz hayır olsun Allah’ıma bırakıyorum artık ben

Hemde nasıl psikolojik olarak baya çöktüm . Hatayı en başından yapmam oldu hep alttan alarak ama hiç bi şey için geç değil sonumuz hayır olsun Allah’ıma bırakıyorum artık ben
Tabiki geç değil. Tavrınızı koyun. net ve kararlı olun. Alttan aldığınız için yüz bulmuş işi saygısızlığa vurmuş. Ama artık farkettiniz durumu. Lütfen güçlü durun ve size saygısızlık etmesine izin vermeyin. İnşallah değişir tavrı pek sanmıyorum ama. Siz dediğim gibi psikolojinizi toparlayin ve işinize sarılın. Sonra zaten yapmanız gerekeni yapacağınızı düşünüyorum. Zaten sanırım yaşınız da genç.

Az önce güzelce karşıma aldım konuşmak için eşimi gerçekten çok seviyorum ve yapıcı olmaya çalışıyorum bu durumu kabul de etmiyorum orta yolu bulmaya çalışıyorum ama nafile eşim aksine sinirleniyor bağırıyor bende içimdeki berşeyi söyledim güzellikle dedim niye kendini düzeltmiyorsun evliligimiz için düzelicek bi durum yok bu şekilde gitmez ki ama bi evlilik bi şeylerden fedakarlık yapmak lazım zaten bu gidişle gitmicek gibi duruyor dedi . İnanın şuan sevdiğim için o kadar zoruma gidiyor ki size anlatamam

Çok iyi biri miii? Si kiz sanırım iyi eş, iyi insan nasıl olur bilmiyorsunuz! Resme de büyük bakamiyorsunuz, işte bundan ötürü iyilik meleği kocalarinizin ne olduğunu anlamıyorsunuz. ( Biraz ağır kaçtı ama inanın dayanamadım)

Allah razı olsun o zaman küfür ediyor, sizi hiçe sayiyor ama yedirir içirir ve çok iyi biri. Lütfen gözünüzü açın siz calisyrsnz

Valla benim eşim seni götürmüycem tek gidicem dese diyeceğim tek şey ‘cehennemin dibine git’ demek olur. Ve asla da gitmem.
Beni gözden çıkaranın g…nde gezemem. Ne hali varsa görsün

Su an sevdiginiz için size aci veriyor ama inanın ayrılmak sizin için hayırlısı gibi görünüyor. Korkmayin bosanmaktan. Dediğim gibi işinizde dikiş tutturmaya bakın. Ben sizin esiniz olmadan daha mutlu olacağınıza eminim. Hatta ayrıldıktan sonra ben niye buna katlanmışım diyeceksiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…