Eşim ve ailem arasında kaldım. Çok üzülüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aileniz altınlarınızi alarak evliliğimizin başında sizi çıkmaza sokmuslar . sonuçta bu durumda sizde kısas yapmak zorunda kalmışsınız ve onun ailesine mesafe koymuşsunuz onlar altınlara el koymasalar belki evliliğiniz daha huzurlu sürecekti.bu kalma mevzusu dışında ömür boyu nasıl sürecek bu evlilik hep bir tavır görüşme nereye kadar devam edecek? Çocuğunuz var mı?yarın bir gün çocuk sahibi olunca bu şekilde mi devam edeceksiniz ? gerçekten zor bir durum sorunun çözümü ailenizin altınları ödemesi gibi duruyor

Bir oğlum var. Çok zor yaşayan bilir ancak.

Keşke öyle olsa. Ama sanmam.

Lütfen önce eşinle konuş tepkisi nasıl olur öğren ve annenle de konuş mutlaka. Umarim hiçbir sorun olmadan güzel bir şekilde vakit geçirirsiniz. Ailede maddi konular sıkıntılı oluyor. Kendini üzme güzel düşün güzel olsun inşallah

Siz annenize, anneniz kardeşinize düşkün. Toplu para gelince boşver onu al senin olsun para demiş. Ben eşinizin yerinde olsam geldikleri gün nerde altınlar diye sorardım. Bu eve gelmeye yüz bulduğunuza göre 10 yıllık borcunuzu ödeyeceksiniz heralde derdim.

Anneme çok düşkünüm annem hassas noktam anneme kıyamam... Herkeste var anne ve herkes annesine düşkün. Kadın açık açık bana ne senin evliliğinden kocandan, canımız sıkıldı sana geliyoruz, ister kavga edin ister boşanın ama biz oradayken keyfimizi kaçırmayın diyor. Eşiniz boşanma davası açarsa anneniz gram arkanızda durmaz biliyorsunuz değil mi?

Siz karşı tarafı ziyarete gittiğiniz için aileniz kendilerine pay biçmiş. Eğer yaptıkları saçmalıklardan dolayı eşinizle aranızda anlaşmazlık çıkıp boşanırsanız bu kimin işine yarar bir düşünün. Ailenizin! Sizin yalnız yaşamanıza izin vermez, kol kanat geriyoruz numarası ile sizin maaşı da hiç ederler.Biraz silkelenin lütfen, sizi çok feci manipüle ediyorlar.

Üzülerek aynen katılıyorum. Birebir. Eşimi seviyorum ama beni bu meselelerle çok bunalttığı dönemlerde bile sırf bu ihtimaller yüzünden ayrılmayı düşünsemde vazgeçtim.

sanırım öyle.

Üzülerek aynen katılıyorum. Birebir. Eşimi seviyorum ama beni bu meselelerle çok bunalttığı dönemlerde bile sırf bu ihtimaller yüzünden ayrılmayı düşünsemde vazgeçtim.
Eşiniz ve siz her şeye rağmen bir denge kurmuşsunuz, bunu devam ettirin. Ayrıca açık açık altınları da isteyin. Hepsini bir anda veremeseler bile azar azar geri ödesinler. Ellerine para geçtiği halde size olan borcu ödemek yerine kardeşinizin eline verildiyse bu insanlar alenen evlat ayırıyor demek.

Aynen öyle. Söylesem de vermezler. O konu kapandı ailemin gözünde. İşin tuhafı ne biliyor musunuz? Beni bencilsin, pintisin diye suçlayan diğer kardeşim yıllar sonra para kazanmaya başlayınca aynı evde yaşamalarına rağmen aileme bir kuruş vermedi.

Hayırlısı olsun. Sağ olun.

Kendinizi yipratmayin öyleyse maden ısrarla gelmek istiyorlar gelsinler ne olacaksa olsun.kusura bakmayın ama bazı şeyleri haketmisler

Kendinizi yipratmayin öyleyse maden ısrarla gelmek istiyorlar gelsinler ne olacaksa olsun.kusura bakmayın ama bazı şeyleri haketmisler
Sanırım gelmeyecekler. Ben iki hafta sonra gelin dediğim için bana kızdılar. Çok üzücü. Yazılanları okuyunca dışarıdan baktım, gerçi zaten farkındaydım. İyi niyetimin karşılığı iyi olmamış maalesef.

Yok ben eşimin ailesine bilenmedim. Eşim madem ben ailenle görüşmüyorum sen de mecbur değilsin dedi. Yani gel dediğinde gidiyorum. Onun ailesi de gelir. Yalnız ailemle yaşananları ailesi öğrendi. Onun bizimkilerle görüşmediğini biliyorlar. Ben buna rağmen gidince ister istemez kendimi kötü hissediyorum elimde değil .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…