Okuyun lutten kendi elimle hayatimi maffettim ama iyilesiyorum ibretlik bir donemim oldu

Bunu ypamam cunku babamgil bilmiyor ki

Babangil nasıl bilmiyor. ?
Kaçtığınızda 3 aylık hamileymişsiniz
Ailenize 6 aylık doğdu mu dediniz çocuk için
Bir ailenin bunu tahmin etmemesi imkansız
Aileniz üç maymunu oynamış.
Yoksa bu çocuğu leylekler getirmedi değil mi?

Ailenizin arkanızda olması büyük nimet .
Dönersen ki öyle gözüküyor lütfen başka çocuk yapıp onuda ziyan etmeyin

Liseye giden bir kız inşaat işçisine giderse böyle olur. O yaşta aklın havadaymış. Ama iki çocuklu koca kadın olup hala bu kafada kalman da zerre kendini geliştiremediğinin ispatı olmuş.

ailen arkanda duruyor diye popon rahat diye onu düşünüyorsun galiba, ailene ne kadar saygısızlık yapmışsın hala daha yapma derdindesin be kızım! 2. bebek neden oldu onu anlamadım başından beri her şey yanlış

Herkese slm 16 yasinda biriyle tanistm o da 18 di 1 yil sevgili olduk ilkimdi 1 yil konustuk kavga ettik ayrilmak istedi bende cok yalvar yakar oldum sebebi ise kiskanclik cocukca seyler ben tabi tam cahil israr ediyorum baris diye bana benimle birlikte olursan olur dedi ilk 1 ay hayir dedim cok korktum sonra ikna etti tmm dedim 3 4kez birlikte olduk lisedeyim oda insaatta calisiyor sonra 3ay regl olmadim aklima hic gelmiyor ama bulanti bas donme cok aradan 1 ay gecti ki karnim cikti test aldikki hamileyim mafoldum gunlerce agladim bu kacalim dedi kactm sahip cikti ailem de beni hic birakmAdi buna ragmen bebekten haberi yok anne bAbamn ablamgil biliyor birde onun ailesi apAr topar dugun oldu bu cok ilgili ama ben perisanim cok pisman oldum ailesi ile yasamaya basladk dogum oldu pesimde pervane hepsi esim askere gitti o sira sonra aradan1 yil gecti kapici oldu esim tasindik ne ve bunu yakaladim beni aldatiyor uyuya kalmis teli acik yalvardi ama aileme gittim dayak da yedim cok kimseye bisi diyemedim cunku yuzum yok eve goturdu beni 1 hafta sonra o.sirada uzmanliga basvurmus kabul etmisler 6 ay sonrA pArali asker oldu gitti beni ailesine birakti evi goturemedi 3 yil.onlarla oturdum bu surecte kavglarimiz oldu esimle aramazdi kuserdi15 20gun surerdi kusluk annesi ara artik karini diye kizinca arardi oyle boyle derken ev aldk yine evi goturmdi ailesini de yanimdan ayirmiyor ben oturmak istemedikce aramiz esimle iyi oldu tamam oturduk artik eskisi gibi degiliz dedim bi ogrendim ki twitterden aldatmis yine affetdim nolur kizmayn aileme kArsi cok mahcuptum cekmek zorundaym hissediyordum aciktan okuyup okulu bitirdim sonra sukur bunla yine iyi olduk 1 sene boyle surdu ama aradan yillar gecti suan 26 yasindaym oda28 hala parali asker 6 yildir ailesiyle yasadim sonra hamile kaldm hersey burda patladi dogum yaptm ve bu degisti iyice kavgalarmz artti bebek 2 aylikken ailemi arayArak beni evden aldirtti beni istemedigini sevmedigini bosanmak istedigini soyledi hepimiz sok olduk dava da acmadi beni bir anda silip atti ustune bir suru hakaret asagilamA numaram onun uzerineydi onu kapattirdi cocuklari hice saydi sonra tehdit etti alacam vermicem diye oda yalanmis arkMdan bir suru yalanlar tabi ben bittim hem basim egik ciktim evden egik girdim nolur okuyun gencler ibret olsun ayaklar uzerinde durun ve benim suan sikintim yalnisa bagimli olmam onsuz yapamam nasil bana bunu yapar bunca seye ragmn nasil sogmam canim sikiliyor beni yillarca mAnipule etmis ki kole olmusum ve ailem oyle bir kucak actiki oyle sahip ciktilar ki allah razi olsun davami actim bu sayede bebek buyusun ise girecem suan buyukle konusuyor tek iletimimiz o ama icim fena sanki zor nefes aliyorum cocuklarin ailemn yzune bakamiyorum agliyorium giden zAmana hatalarima yasadigimA ve yasattiklatirima ne derseniz hakediyorum kabul ediyorum ama iyi degilm cok uzgunum ve icmde halA onunla olmA hevesimin olmasi kendime aciyorum ve kendimi sevmuyorum bu kendime deger vermemem hastalik mi bilmiyorum hakkinizi helal edin uzun oldu nolur ablalarim veya kardeslerim akil verin sonraki hayatim iyi olsun
Umarım bundan sonraki hayatınız çok güzel olur. 🫠

X