Eşim kedilerimi istemiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biblo mu bu hayvanlar ?

Youtubede kadının saçmalamasıyla konu ne alaka ?

En başından durumunu söyleseydi keşke. Yavruyken sahiplendirmek daha kolay çünkü.
Serbest gezen kedinin balkona uyum sağlayacağını zannetmiyorum.

Youtubede kadının saçmalamasıyla konu ne alaka ?
İşte hayvan düşmanlığı yapacak ya bir yerden.
Kürekle öldürülen hayvanlardan mı bahsedelim biz de alakalı alakasız ?
Daha geçen gün canlı canlı blendıra atılıp parçalanan kedilerin videosu vardı. Bunu izledim ben de soru sahibine bundan bahsederek mi cevap vereyim.

Biblo mu bu hayvanlar ?
Değil,ancak alışması için belirli bir alan tahsis edilmeli bence.
Tüyden,kilden hoşlanmayan birine zorla kediyi sevdiremezsiniz.
Alışması için alan bırakmak lazım gelir.
Tepkinizi çok tuhaf buldum ben.
2 tane de benim kedim var,alışma evresini bu şekilde atlatmistik biz (eski) sevgilimle.

11 aylık kızım köpeğimizle büyüyor. Köpeğimiz american bully küçük bir köpekte değil. Aralarında bağı aşkı yaşananları kızımın mutluluğunuanlatsam inanamazsınız bu zamana kadar yanında ne tv açıktık ne telefon gösterdik sayesinde 0 ekran şükürler olsun. kızımın gelişimide ilerden gidişide köpeğimize bağlıyoruz. İnşallah eşinizi ikna edersinizde bebeğiniz kedilerinizle büyür.

Çocuğu yok kedileri var cümlesindeki imayı anladın mı hani yarım kadın çocuğu yok kedilerle tatmin oluyor ondan böyle
Maalesef anlamaz olur muyum. evet bunlar benim gözümde hayvan düşmanı. Ve kesinlikle bu insanlardan hayvanlar çok daha kıymetli.

Poodle cinsi bir kopegim var, hipoalerjenik bir tur yani tuy dokmuyor kesinlikle, her hafta banyo yapiyor, gunde iki defa yuruyus sonrasi yuzu-patileri-poposu silinip temizleniyor, tuy dokmedigi ve tuyleri sonsuza kadar uzadigi icin her ay da pet kuafore gidip profesyonel kesim ve bakim yaptiriyor. Yani ne tuy ne koku sorunumuz var cinsinden oturu. Buna ragmen kopek var diye eve gelmeyecek olan, aman odaya kapat ben gelirken diyen benimle cok gorusmek istiyorsa disarida gorusebilir :) Kopegim evimizin bebegi, hayatimdaki cogu insandan cok daha degerli bir bag var aramizda, kimse icin onun rahatini bozamam.

Ama konu sahibi ben sizin durumda esinizi hakli buldum. Muhtemelen evlenirken konusmamissiniz. Biz kopegimizi evlendikten sonra evlat edindik ama esim su an kopegi istemiyorum dese benim evliligim biter. Cunku bastan anlasmamiz evcil hayvan sahibi olacagimiz yonundeydi. Sizde de tam tersiymis. Ve onlar da can malesef oyuncak gibi bakamadim, baskasina vereyim cok yanlis bir durum, o yuzden esiniz kesinlikle istemiyorsa cok iyi bir yuva bulup tek seferde ve temelli sahiplendirmeniz en dogrusu olur.

Allahım inanamıyorum gerçek mi ? Ne biçim yaratık bunlar Allahım sen büyüksün

Çocuğu yok kedileri var cümlesindeki imayı anladın mı hani yarım kadın çocuğu yok kedilerle tatmin oluyor ondan böyle

Biz cocuk dusunmuyoruz, bir kopegimiz var kucuk irk. Expat yasiyoruz su an yerlesik yasama gectigimizde kesin evcillerimizin sayisi artar.

4 senelik evliyim ve inanilmaz bir sekilde bizim milletimizdeki insanlarda cocuk sahibi olmamayi secen hayat tarzinizi hakli gerekcelerle savunmanizi bekleme durumu var. Istemiyoruz, dusunmuyoruz gibi bir cevabi asla kabul etmiyorlar, cunku bir insanin cocuk sahibi olmamayi secmesi kodu yok insanlarda.

Ben artik direkt 'Sectigim hayat tarzini hakli bir sekilde gerekcelendirmek zorunda degilim, ayni hayati yasamadigimiz surece seni ilgilendirmez' diye bozuyorum herkesi Turkiye'ye geldikce valla tahammulum bitti.

Pardon size mi sorucam nasıl yorum yazacağımı hesap mı vericem.
Yazamam mı???
Bence gayet alakalı.
Sence alakalı değilse okur geçersin.
Benim kedilerim senin çocuklarından daha değerli bence. Ve yine aynı şekilde benim kedilerim senin çocuklarından çok daha temiz.
Bence gayet alakalı bir yorum yaptım şu an alakasızsa oku geç.

Ben de çocuk düşünmüyorum. Kedilerime yaptığım her şey çevreye batıyor. Kedine bunu yapacağına otur çocuk yap da ona yap diye gsgsgsgsg. Ulan sananeeeeee

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…