eşim beni seviyor mu?

Kendinizi kandırmayın eşiniz mükemmel değil size resmen köle hayatı yaşatmış, para vermek, istedigin yere gitmene izin vermek falan bu mu iyi eş bir de aldatmış, kusura bakma ama kendini kandırıyorsun...

Kendinizi kandırmayın eşiniz mükemmel değil size resmen köle hayatı yaşatmış, para vermek, istedigin yere gitmene izin vermek falan bu mu iyi eş bir de aldatmış, kusura bakma ama kendini kandırıyorsun...
Haklısınız, ama 6 ay öncesinde sizinde dediğiniz gibi çok normal olan hatta olması gereken durumları benim için hayaldi. Yaşayamazdım. Şuan en azından insani bi şekilde yaşayabiliyorum diyorum kendime. Şuan boşanma imkanım olmadığı için en azından iyi yönlerini alıp sabretmek zorundayım. Taki elimde boşanmak için imkan olana dek. Yanlış mı düşünüyorum bilemiyorum ama en azından şiddet görmüyorum, aldatınca af diledi telafi etmeye çalıştı pişkin davranmadı diyorum kendi kendime.

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim, gerçekten aklıma gelmeyen seçenekleri sundunuz bana

İçime en çok su serpen sizin yorumunuz oldu. Çok teşekkür ederim aysenimi hanım

Boşanmaya cesaret değil imkanım yok, güvenmek istemedim zorunda kaldım

Tavsiyelerinize uyacağım çok teşekkür ederim m

Boşanmaya cesaret değil imkanım yok, güvenmek istemedim zorunda kaldım
oyle ya da boyle kabul ettin. o zaman devamli konuyu acmanin kimseye yarari yok.
bugün suclu oldugu icin ve olaylar taze oldugu icin alttan aliyor ama zirt pirt konusunu açarsan o da bikip ters de tepebilir.
keske seni kabul edecek ailen, kenarda birikmisin, bir isin vs olsaydi, cocuklarin buyuk olsaydi vs ama degil
yani yapacak bir sey yok. sartlar böyle olmus.
artık durumunla baris, konuyu da kapat
cunku oyle ya da boyle devam karari almissin.
bak, planin cok guzel. ona odaklan. liseyi bitir, iki yıllık atanacak ya da kolay is bulacak bir ise gir. zaten sen mezun olup is bulasiya o arada çocukların da büyür. biraz durumunu toparlayinca karar verirsin esinden memnun musun yoksa unutamadin mi diye.
ama o zamana kadar yapaack bir seyin yok malesef (baba evine gitme secenegi dışında)

Hep şüphelerle yaşayacaksınız malesef

Çok haklısınız kendi içimde sindiremesem de dışarıya yansıtmamam gerekiyor. Taki elde imkan olana dek.

En azından şiddet görmüyorum dediğiniz noktada yapacak hiçbir yorumum kalmadı...

Destan yazmışsın, affetmissin işte anlat anlat öve öve bitiremedin kocanı. Sus otur bari.

En azından şiddet görmüyorum dediğiniz noktada yapacak hiçbir yorumum kalmadı...
Hanımefendi kendimi yanlış ifade ediyor olabilirim ama demek istediğim şey şu, boşsanırsam elimdeki imkanlarla hiç bişey yapamam, kabul etmeyecek, etse bile çok daha kötü beni ve çocuklarımı darlayacaklar. Baba evinde asla çalışamayacağım, mutlu olamayacağım, çocuklarım rahatçana oyun dahi oyamayamacak, ne yazık ki babaannem yüzünden yedikleri lokmalar bile sayılacak. Çok daha huzursuz, sağlıksız bir ortama maruz kalacaklar. Evet ortada ne yazık ki aldatılma gibi bir olay ver hiç basit bişey değil buda ama en azından bu durum çocuklarıma yansımıyor, üzülen taraf şuan da sadece ben oluyorum.. Eğer şiddet görüyor olsaydım, hakaretlere, süreklii bağrışmalarla dolu kavgalarımız oluyor olsaydı baba evi çok daha mutsuz dahi olsa orayı tercih ederdim. Çocuklarımda travma bırakmaktansa, baba evi daha iyi bir seçenek olurdu. Ama şuan bu koşullarda evet belki ben mutlu değilim, belki onursuz gurursuzum ama çocuklarıma en iyi ihtimali gözetmeye çalışıyorum. Sizden akıl almak istediğim konu iste eşimin davranışlarını az çok açıklayıp sizce bundan sonra düzelir mi düzelmez mi sorusuna bi cevap bulabilmekti.

Sonuç öyle görünüyor. Peki hanım efendi sizce eşim aldatma olayından sonra tekrar yapacak potansiyel de görünüyor mu? Anlattığım kadarıyla
Bir kere aldatan bir daha aldatır hem de affetmişsin artık adam hem haltı yedigini hem de affedildini biliyor. Miden alıyorsa devam et bu kadar güzelmişsin anlatmalara doyamamışsın da şerefsizin teki işte kısacası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…