Eşim beni aldattı, boşanmak istiyorum, ama o çok pişman..

annene bi sor bakiyim 'babam eve sen yokken kadin atsa affetmek erdemliktir affet anne ' desem ne derdin de ne dicek acaba ????
bu eski kadinlari da anlamiyorum Dunyaya kocadan kaynanadan cekmek icin gelmisler sanki....
affetmek zorunda degilim affetmek Allah a mahsus de sen ailene...
ayrica sen muhendissin muhendis....
maasin var ailen isterse yaninda olmasi gidersin gül gibi evini tutarsin oturursun oh mis...

Bu konuda en sinir olduğum şey :” kendisi aldatılmış ama affetmiş olan kişinin gelip de konu sahibine destek çıkıp affet, erkekler yapar, bizim gibi değiller” demesi.
Ya anne olacaksınız bir de lütfen çocuklarınızı böyle büyütmeyin. Adam o kadınla her haltı yapmış konu sahibi dünya aleme kocasını da o kadını da rezil edip boşanmalı. Başka türlü olmaz. O kadın da iyi bir rezillik hakediyor sakın peşini bırakmayın.

Yapsa sonra pişman olup kendi itiraf etse yine bir derece affedilebilir belki ama sen yakalamissin pişman olduğunu söylemesi hiç samimi değil bence. Affetsen de içinde hep bir şüphe ile yaşayacaksın.

Böyle bir işe kalkışırken sizin üzüleceğinizi düşünmemiş.
Siz döndükten sonra bile ilişkisine devam etmiş.
Kadını sizin evinize,sizin yatağınıza getirmiş.
Daha ne yapması lazım boşanmanız için.
Affetseniz,yine devam edecek.
O kadınla aynı iş yerindeler aklınızda hep "ACABA?" lar olmayacak mı???

Ya sadece konuşsa goruşmese ve fiziki bir münasebet olmasa hadi tamam bi sans daha verilebilir dicem de adam sizin evinizde yatak odanizda o kadinla sevişmiş daha ne olsun yani boşanmaniz için gel canim beraber grup yapalim mi demesi lazim ?
Siz affetmeye meyillisiniz sevdim çok sevdim,çok agladi,çok uzgun,çok pişman bla bla palavra duymak hosunumuza mi gidiyor?
Tamam sevmis ve emek vermişsiniz de ee herkes sevip emek veriyor.Sen yapsan

Erkeğin doğası bu e peki bu konuda bahsedilen evli çocuklu kadının doğası da bu o zaman.
Kadın yapınca or..... karaktersizlik ama erkek yapınca doğaları bu dayanamıyorlar.. nasıl bir çifte standartsa..

O da oyle diyecek ki kendi yuttugu seylere kilif olsun.
Kadin aldatsa burasi ne hale gelmisti simdi ama erkek olunca en cok kadinlar savunuyor yahu adam bile boyle savunamazdi kendisini.
Yazik diyorum sadece

Buradaki bazi yorumlari gordukce gercekten midem bulaniyor ya, su an yazacak kelime bulamiyorum yani o kadar igrenc ve seviyesiz, kendisine saygisiz dusunceler goruyorum ki' mustehak diyorum yani. Madem bosanmayacaksiniz, cesaretiniz yok neden adami takip ediyorsunuz ki? ? Ben burada sinirden deliriyorum, siz bu adamlarla nasil devam ediyosunuz? Bir de birlikte olmussunuz ya

boyle kadinlar yuzunden bizm Türk erkekleri simarik ukala laubali nasilsa döner anlayisinda
boyle zihniyette kadinlar bi bitin artik ya

Bugün açılan aldatma konularında konu sahibeleri sadece bir şans daha ver diyenlere cevap veriyor.Geri kalanlarımız kendi kendimize takılıyoruz.Hatta diğer konu sahibi bir tık ileri gidip aşağılıyorlar beni dedi.Bunu bize diyene kadar kocasının yüzüne söylese laf yerini bulurdu.
Benim anladığım burada beklenen fikir almak değil.Yeniden denemek için onay almak.Ben de kalmadı o onay taze bitti kusura bakmayın.
Son olarak şunu ekliyim,barışacaksınız besbelli.İnşallah pişman olmazsınız.Gönülden diliyorum inşallah biz yanılıyor olalım.

Farzedin ki bu adamdan hamile kaldınız (Allah korusun) ve dr ilişkiyi yasakladı, o zaman kocanız o kadını yine eve getirebilir yani öyle mi? İnanın iki durum arasında zerre fark yok.
İş güç sahibi insansınız, her ne kadar aileniz arkanızda durmasa da ekonomik özgürlüğünüz var, yurt dışında yaşayacaksınız buradaki gibi toplum baskısı olmayacağını farzediyorum, çocuk da yok, kendinize biraz da olsa saygınız varsa yapacağınız belli.
Tekrar yapacak olması değil mevzu, kadın yatağınıza girmiş, sizin evinizde mutfağınızda salonunuzda salınmış, bilemiyorum ya yapmayın bunu kendinize nolur

aynen konu sahibi resmen barisin diyenlere cevap veriyo
adam senin yataginda baska kadinla hasna fişne yapiyodu yahu...
hic mi kendine saygin yok arkadas !
hadi afcettin unutabilecekmisin !
o yataga girdiginde igggg nasil opeceksin kocani ben sahsen igrenirdim
opmeyi grctik o yataga nasil gireceksin
midesiz olma !!!
elin ayagin tutuyo maasin var muhendissin bunlari da unutma !!!

Yük mi oluyorum acaba size demelisin bence.
Eğer öyleyse ben kendi başımın çağresine bakarım böyle bir durumda gururumu hiçe sayarak geri dönüp yaşamaktansa kendi kendime yetmeye çalışmayı tercih ederim demelisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…