Eşim beni aldattı, boşanmak istiyorum, ama o çok pişman..

dışarıdan boşan demesi Kolay olduğu için değil adam sizi bir yıl evli bir kadınla aldatmış yakalanınca mecbur çark etmiş. Safça düşünmenin alemi yok. Kadının kocası duyacak diye tırsıyordur. İstifa sebebi bu bile olabilir. Bu kadar saf olmayın adam sizi ayakta uyutmaya kalkmış. Tekrar güvenip aynı yatağa girecek olan sizsiniz aileniz değil. Ben olsam bir daha güvenemezdim böyle bir adama. Sürekli aldatacak psikolojisi nereye kadar götürür ilişkiyi? Çocuk da yok madem kurtulun.

Kızlar çok kötü durumdayım. Biraz uzun oldu yazim ama okuyun yorumlariniza ihtiyacim var.
Ben yurtdışında doğup büyüdüm 28 yaşında bir bayanım. 25 yaşında yıllarca büyük aşk yasadığım adamla evlendim onun için doğup büyüdüğüm yerleri bırakıp ailemden çevremden uzakta yaşamaya karar verdim ve Türkiye’ye taşındım. 3 senelik evliyiz, çocuğumuz henüz yok.

Geçen sene yurt dışında staj görmem gerekti ve eşimi 9 ay yalnız bırakmak zorunda kaldım. Bu sürenin sonunda büyük bir sevinçle sıcak yuvama döndüm.

Aradan 2 ay geçti ve eşimin sürekli telefonunu yanında gezdirmesi (wcye banyoya bile giderken yanında götürmesi) telefonunu benden kaçırması gözüme çarptı.

Bir akşam evde koltukta oturuyoruz, benim elimde laptop, dizi izliyorum, eşim de tv izliyor aynı zamanda telefonunda oyun oynuyordu. Benim sırtım ona dönük oturuyordum ve kafamı hafif çevirdim telefonuna baktım ne yapıyor diye. Biriyle mesajlaşıp ardından o konuşmayı siliyordu. Şaşkınlık içerisinde gözümün ucuyla bakmaya devam ettim. Bir kaç kez yazışıp silince şüphelendim. Ama aldattığından değil, acaba doğum günüme sürpriz falan mi yapacak diye, çünkü eşim asla çapkın biri değildir aldatması aklımın ucundan geçmedi.

Günler geçti aradan ama benim içim içimi yedi ne yapıp ettim bir programla eşimin telefonundaki bütün anlık yazışmalarını laptop’imdan takip edebildim.

Bir de ne göreyim, bir bayanla yazışıyor. Eşimin iş yerinden biri. Evli ve 2 yaşında bir çocuğu bile var. Tabi dünya başıma yıkıldı.

İlk başta suçu kendimde buldum 9 ay ben onu yalnız bıraktım o yüzden yapmıştır diye. Eşime hiç bir şey söylemedim. Bekledim, 1 senedir görüştüklerini anladım. Ben yurtdışında hasretimden ağlarken, eşim onu kendi evimize bile getirmiş. kiralık ev tutmuş istedikleri her türlü pisliği yapmışlar. Bir kaç ay yazışmalarını takip ettim belki vaz geçer ondan, artık eve döndüm ya bana yönelir diye.

Ama yok, adam bir yandan çocuk yapmak istiyor benden, diğer yandan kadını cebinde tutuyor ara sıra lazım olur diye. Öyle aşkımlı falan da konuşmuyorlar, sadece seks amaçlı görüşüyorlar. Bu mesaj takip durumunda sadece aldattığını değil, bana günlük yalan söylediğini, çok karşı olduğumu bildiği halde sürekli iddaa oynamasını da yakaladım.

Soğumaya başladım. Birlikte olmak işkenceye dönüştü, dokunmasına bile tahammül edemedim ve ona hiç güvenim kalmadı. Boşanmaya karar verdim kendimce. Avukatla görüştüm. Delillerimi toparladım aileme anlattım. (Ailem arkamda değil bu arada, şans vermemi istiyorlar.)

2 hafta önce yine bana yalan söyledi mesaiye kalacağım diye ve ben sonunda ona patladım. Boşanacağımı söyledim ve yurtdışına aileme dönmek için uçak bileti aldım. Eşim binlerce kez özür diledi, çiçekler yolladı. Ben hata yaptım kabul ediyorum diyor, ama bundan sonra sadece seni mutlu etmek için yaşayacağım diyor. Yeminler ediyor ayaklarıma kapanıyor. Beni çok sevdiğini ve benim yokluğumda boşluğa düştüğünü söylüyor. Bir daha da o döngüden çıkamadığını farkında olmadığını söylüyor, ta ki ben her şeyi anlatana kadar. Ben kararım kesin dedikçe ağladı mahvoldu, hayatımda hiç onu bu kadar üzgün görmemiştim.

Ailemin yanındayım şuan. Ondan km’lerce uzakta. Bana yaşamak istemediğini söylüyor. Evimizde kalamıyor, ailesinde kalıyormuş, her yerde beni görüyormuş, bunalıma giriyor, yemek yiyemiyormuş. Görümcem bana abim gözümüzün önünde eriyip gidiyor dedi.

Internette günlerdir okuyorum. Bir aldatan bir daha aldatıyor, yalan söyleyen, bir daha söylüyor. Pişman oluyorlar sonra affedince devam ediyorlar. Ama ailem bana şans vermezsen nerden bileceksin diyor. Her insan bir şansı hak eder. Affetmek büyüklüktür diyor.

Basınızdan böyle bir olay geçti mi? Affettiğiniz için pişman mısınız yoksa mutlu musunuz? Siz benim yerimde olsanız napardınız?

Ben çok arada kaldım... Ilerde pişman olmak istemiyorum. Ama eşimin üzüntüsü yüzünden vicdan azabı da çekmek istemiyorum. 2 haftada 5 kilo verdim yiyemiyorum, uyuyamıyorum düşünmekten. Huzur denen bir şey kalmadı..
Bence bir sans ver ama asla ve asla uzun seneler cocuk yapma bakarsin gercekten cok sogudun yada o hala devam ediyor o zmn hic dusunmeden birak git...

Allah belasını versin o stajın keşke izin vermeseydi de kocanın yanında dursaydin diyorlar." Ayrıca babam bosanilacak hiç bir sebep görmüyormuş, her erkek aldatır, her erkek iddaa oynar, her erkek yalan söyler sıkıştığı zaman.
Senin ailen yurtdışında yaşasa da kafası Ortadoğu kafası olarak kalan ailelerdenmiş ne yazık ki...
Büyük ihtimalle baban da yalancı ve anneni hep aldatan bir adam...
Sen kendinde suç bulma çünkü bir yıl önce başlamış demişsin yanlış anlamadıysam daha sen burdayken aldatmaya başlamış yani senin onun yanında olmaman onun için bahane değil gayet güzel bir fırsat olmuş.
Suçu sende bulmaya çalışmasınlar hiç bıktım bu erkek yapar edercilerden yetti artık yetti!!!

Canım insanlardan utancından değil,sana olan mahçupluğundan yapıyor. Yaptığı hatanın farkında besbelli. Her türlü herşeyini değiştiriyor.
Seni seviyor besbelli. Erkekler kaçamakları,aldatmayı sevgiyle eşit görmüyor. Yani onlara göre bi kaçamak gibi. Doğru mu,değil! Ama en azından birşeyleri değiştirmeye çalışıyor. Sen döndüğünde devam etmesi çok çok yanlış. Kabul edilir birşey değil.
Senin 9 ay uzak kalman malesef onu böyle şeylere itti.
Bilmiyorum okuyor musun formları bazı kadınlar hamile kaldığı andan itibaren 9 ay boyunca ilişki yaşamıyorlar uzaklaşıyorlar ve aldatılıyorlar. Yani yan yana bile olsan eğer cinsel eksiklik yaşıyorsa,aldatmaya meyilleniyor.
Erkekler bizim gibi değiller.
Sen tamamen içinden geldiği gibi davran. Eğer evliliğim bir şans daha hak ediyor diye düşünüyorsan şans ver. Ama bu şansı verdikten sonra da sürekli şüphe ile yaşayacaksan hiç verme. Bu daha çok yıpratır. İkiniz de birşeyleri düzeltmek için çabalayın sadece ona da bırakma. Ben şans verdim olayını dile getirme. Şans verdiğin an yeni bir sayfa açman gerek ve güvenmen gerek diğer türlü yürümez. Bunu başarabilirsen dene derim..

yahu size gerçekten inanamıyorum :oha: resmen kadının kafasında kocasını aklamasına yol yapıyorsunuz. değirmene kova kova su taşıyorsunuz yzıktır.adam masum değilki?!bakın eşiyle mahremine yatak odasına yabancı bir kadını getirip birlikte oluyor bu ne kudurmuşluktur farkındamısınız? kaçamak maçamak da değil (olsa da ne farkeder!) basbayağı bir senedir devam ediyormuş?! 1 senelik şey kaçamak mı olur basbayağı duygusal!bu kadıncağızı üzmemek için yazmayayım diyorum ama sizin buraya yazdığınız erkekten çok daha beter bir durumda ayrıca bu erkeklerin bu kadar yüz bulması sizin gibi onları aklamaya çalışan kadınlar yüzünden. siz affettiniz diye bu normalmiş gibi yazmayın Allah aşkına.
neymiş erkekler bizim gibi değilmiş, bizim canımız hormonlarımız yokmu?kadında uçkurun alası vardır aslında ama aslolan şey gerçek sevgi ve iradedir!

Sen söylemesen devam edecekti klasik yakalanan erkek lafları... İkinci şansı versen düzelir mi bilemem ama sen hiçbir zaman unutamayacaksın her zaman bu olayları dile getireceksin hep söyleneceksin hiçbir zaman güvenmeyeceksin herşeyini takip edeceksin bir gün bunalacak affettin geldin ne uzatıyorsun dırdır ediyorsun diyecek... Sen bununla yaşayabilecek misin buna karar ver... Düzelse bile hiçbirşey eskisi gibi olmayacak çünkü güven ruh gibidir terkettiği bedene asla geri dönmez...

+1000
Bir dahakine kendi yatagında mı görmek istiyorsun. İyice bekle 1 şans daha vermek istersen.
Sevgilisinin eşide bilsin bence.
Mesajları yolla, hatta oda delil yapabiliyorsa yapsın davada kullanır.
Affedince tekrar yapıyorlar.
Zaten seninki affetmek olmaz çünkü aklından çıkmayacak rüyalarına girecek asla ve kattiyyen güvenin olmayacak dün biri vardı buralarda adamı defaatle affetmiş 1 yıla yakın aldatmamış sonra yine aldatmış yakalanınca da önceden 100 kere aldatıyorsam şimdi 1 kere aldattım affediver demiş.
Şeker ya bu azaltarak bırakıyor.

Bir de yazmışsınız olayları öğrenince birlikte olmak bile işkence gibi geliyor dokunmasından rahatsız
oluyorum vs.. affetseniz her seferinde aklınıza gelecek bu artık. Bir kere soğumuşsunuz ne kadar sevseniz de
eskisi gibi olamazsınız size işkence bu durum.. Neden kendinize bunu yaşatacaksınız ki..

Çocuğunuzda yokmuş şu anda seviyor olabilirsiniz hala ama dünyada milyonlarca insan var belki
karşınıza çok daha iyi ve daha çok sevebileceğiniz mutlu olabileceğiniz biri çıkacak.
Kimse vazgeçilmez, özel, unutulmaz değil. Neden ömrünüzü sürekli bir daha aldatacak mı diye
düşüneceğiniz bir adama heba edeseniz ki.. Herkese ettiği değeri verin bence sizin gibi iyi kalpli
bir kadını asla haketmiyor bu adam..

Kesinlikle kadının kocasına duyurun adamcağız nasıl biriyle evli olduğunu bilsin. Üstelik bence de affetmeyip boşanın. Diyelim ki affettiniz sonra çocuk oldu ve adam bir daha aldattı(muhtemelen aldatacak çünkü aldatsa da affedeceğinizi biliyor) olan minik sabiye olur doğmamış çocuğunuzun hakkına girmeyin üstelik yaşınız çok genç baştan başlamak için bir engeliniz yok

dışarıdan boşan demesi Kolay olduğu için değil adam sizi bir yıl evli bir kadınla aldatmış yakalanınca mecbur çark etmiş. Safça düşünmenin alemi yok. Kadının kocası duyacak diye tırsıyordur. İstifa sebebi bu bile olabilir. Bu kadar saf olmayın adam sizi ayakta uyutmaya kalkmış. Tekrar güvenip aynı yatağa girecek olan sizsiniz aileniz değil. Ben olsam bir daha güvenemezdim böyle bir adama. Sürekli aldatacak psikolojisi nereye kadar götürür ilişkiyi? Çocuk da yok madem kurtulun.

bu da ayrı kafa zaten boşan demesi kolaymış.. adam evli, kendi yatağına getirdiği kadın evli.ilişki 1 aylık 1 hatalık değil 1yıl, 12 aylık. yakalandığı için bıraktı,ki ben ortalık durulunca görüşmeye devam edeceklerini düşünüyorum, bayağı ortada evlilerin ilişkisi durumu dönüyor.çocuk da yok? e boşan demesi buna da kolay değilse neye kolay olacak daha başka? gerçekten çok çok safça yaklaşımlar deli oluyorum

yahu size gerçekten inanamıyorum :oha: resmen kadının kafasında kocasını aklamasına yol yapıyorsunuz. değirmene kova kova su taşıyorsunuz yzıktır.adam masum değilki?!bakın eşiyle mahremine yatak odasına yabancı bir kadını getirip birlikte oluyor bu ne kudurmuşluktur farkındamısınız? kaçamak maçamak da değil (olsa da ne farkeder!) basbayağı bir senedir devam ediyormuş?! 1 senelik şey kaçamak mı olur basbayağı duygusal!bu kadıncağızı üzmemek için yazmayayım diyorum ama sizin buraya yazdığınız erkekten çok daha beter bir durumda ayrıca bu erkeklerin bu kadar yüz bulması sizin gibi onları aklamaya çalışan kadınlar yüzünden. siz affettiniz diye bu normalmiş gibi yazmayın Allah aşkına.
neymiş erkekler bizim gibi değilmiş, bizim canımız hormonlarımız yokmu?kadında uçkurun alası vardır aslında ama aslolan şey gerçek sevgi ve iradedir!
+1
Kendileri affediyor yutuyor sonra bir de burada akil veriyorlar.
Akillarini kendilerine saklasalar keske.
Bu zihniyet boyle kadinlar yuzunden hala devam ediyor.

:olamaz:

Kocan gerçekten çok eblehmis.
En kötüsü sen 9 ay ayrı kaldığın için seni aldatmasini olağan karsilamissin.
Ailen ise senin için büyük fiyasko ! evladını seven anne baba evladına üstelik pis bir şekilde aptal yerine konularak aldatilan evladına koca evine dön demez.

bu da ayrı kafa zaten boşan demesi kolaymış.. adam evli, kendi yatağına getirdiği kadın evli.ilişki 1 aylık 1 hatalık değil 1yıl, 12 aylık. yakalandığı için bıraktı,ki ben ortalık durulunca görüşmeye devam edeceklerini düşünüyorum, bayağı ortada evlilerin ilişkisi durumu dönüyor.çocuk da yok? e boşan demesi buna da kolay değilse neye kolay olacak daha başka? gerçekten çok çok safça yaklaşımlar deli oluyorum

Iyidi kadin zaten bosan demis

Bir kez yapan,mutlaka bir daha ve bir daha yapar diye bişey yok.
Ancak sizinkinin yaptığı anlık bişey de değil. Bilinçli bir şekilde sürdürülmüş bir 'ilişki' ve 'döngüden çıkamamak'da iyi bir bahane.
Sizinle yanyana orururken,diğeriyle telefonda sex konuşması,onun ne kadar biip bippp olduğunu gösteriyor. Vicdansız! Erisin aldırmayın. Siz aksine fıstıklaşın ve hayatınıza bakın derim ben..

Siz affetmeyi çoktan kafaya koymuşsunuz, kararınıza destekçi arıyorsunuz.

Siz de onu aldatın pişman olun bakalım, ama eşim çok pişman diyecek mi. Pişman olmanın da nesi kadınlarda vicdan yaptırır anlamıyorum, yok bir de olmayacaktı. Ha pişman filan da değil ayrıca, yakalandığına üzülüyor.

(Amma çok pişman dedim, uzun bir süre demem.:KK53:)

+1
Kendileri affediyor yutuyor sonra bir de burada akil veriyorlar.
Akillarini kendilerine saklasalar keske.

:olamaz:

Aynen ya! hayır ben istedim affettim şans verdim diye sadece kendini yazsa yine birşey demeyeceğim.ama kalkıp da aldatan erkeği "ama erkekler böyle, bilmem nasıl erkek şöyle re re re rö dür bizim gibi değildir falan" diye kılıf uydurulması beni çileden çıkartıyor.kadının yurtdışına staja çıkmış olması suç yahu düşünsenize?
burada evli adamla ilişkisi olan ya da kendisi evliyken kocasını aldatan hangi kadına hak verdiniz? hangisini akladınız ki konu erkeklere gelince savunuyorsunuz ?? erkeğin doğası uzaydan mı yoksa bizimki mi uzaydan?ya şaka gibi gerçekten

X