Eşim beni aldattı, boşanmak istiyorum, ama o çok pişman..

Esinize ben de yurt disindayken bikac ufak kacamak yaptim sadece cinsellik amacliydi, pismanim, deseniz, affeder mi?
Boyle bir seyin affi olabilir mi?
erkekle kadının sekse bakışı aynı değil. zaten kadında libidoyu artıran da yine erkeklik hormonu olan testesteron.
kadın aldattıysa artık eşinden başka birini sevmiştir. erkek aldattıysa sadece cinsel amaçlı olabilir ve hala karısını seviyor olabilir.
asıl erkeğin başka kadına aşık olanından kork işte. o zaman gerçekten bitmiştir o evlilik.

Affetmeyin.

O is oyle degil abicim ya, kadin da gayet cinsel ihtiyaclara sahip olan, seks icin seks yapan, bunun icin de testesterona ihtiyac duymayan bir varliktir biliyor musun? Ustelik kadin seks icin seks yaptiginda kimsenin ruhu duymaz.
O yuzden gayet de kiyaslanabilir yani, yok oyle ben erkegim istedigimle yatarim, sen kadinsin yatamazsin hesaplari, ikisi de akil yoksunuysa esine ayni sekilde ihanet eder ve ayni sonu hakeder.

aldattı ve pişman hayırdır yaa niye ben ikinci kadın olayım siktirsin gitsin derim tovbe yaa....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…