Eşim beni aldattı, boşanmak istiyorum, ama o çok pişman..

Affetmeyin tabiki de.

Ayrıca neyin vicdan azabını çekeceksiniz ki siz yapmanız gerekeni yapıyorsunuz.Ne demek 1 sene boyunca başka biriyle yazışmak,konuşmak,sevişmek...

Siz görmeseydiniz hiç de pişman falan olmayacaktı devam edecekti aynen.Şimdi düzenini bozmak istemediği için böyle diyor.Eve gidemiyorum falan hikaye,o kadını kendi evinize getirirken aklı neredeymiş ?

O kadar güzel yazmışsın ki, benim de zaten aklımdan çıkmayan sorular bunlar. Daha önce aklın neredeydi bana bunları yaparken. Tek verebildiği cevap: "Sonuna kadar haklısın, hataliyim çok pişmanım seni seviyorum, sensiz yaşayamam, bana bir şans ver.
"

Hanımefendi eşiniz ruh hastası. Size 1 hafta, 1 ay değil tam 1 yıldır yalan söylemiş. Pişman olmasının tek sebebi yakalanmış olması, aldatmış olması değil. Yakalanmamış olsa devam ederdi inanın.

Yaşınız genç, bence size layık biriyle hayat kurun. Bu adama da güvenmeyib, zaten güvenemezsiniz de. Adam profwsyonel yalancı.

Bu içten yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Gerçekten dışardan bakması boşan gitsin demesi o kadar kolay ki. Şuan hangi evli mutlu bir kadına sorsan, "kocam aldatsa 1 dakika düşünmeden boşarım" diyebiliyor. Ama malesef bu kadar kolay değil. Aile karışıyor etraftaki insanlar ve benim gibi merhametli biriysen vicdan azabı bile cekebiliyorsun 9 senedir sevdiğin adam üzülüyor pişman diye. Kendimi düşünen biri olsam baştan yaşadığım yerleri onun için terkedip onunla evlenmezdim.
Ama bir tane hayatim var neden kendime haksizlik edeyim ki, ilerde pişman olmak istemiyorum. Tecrübeli bunları yaşamış insanlar baş baş bağırıyor yapmayın etmeyin diye. Kafam bu yuzden cok karisik..
Kafan karişiksa kalbini dinle!!
Boşver herkesin lafina ,burdaki yazanlarida boşver .Söylediğin gibi bir tane hayatin var ve onu sen nasil diliyorsan öyle yaşa .
Artik ben yapamam boşanmak istiyorum diyorsan boşan.Boşver aileni onlar tabi istemez .ama onlar her gün eşinle yatağa girmeyecekler.
Haa,ben ona bir şans vermek istiyorum yoksa cok pişman olurum diyorsan ,ver bir şans .Ya düzelir yada biter .
Sen sadece kalbini dinle ve kararindan asla pişman olma .
Kimse geleceği bilmez

İşte hep aile.. o ilk alıntı yaptığım cümlenizden sonra okumayacaktım yine de okumaya devam ettim. En sonunda sizin nasıl böyle bir düşünce yapısına sahip olduğunuzu anladım.

Çok haklısınız. Ailem neredeyse bütün suçu bende buluyor. "Allah belasını versin o stajın keşke izin vermeseydi de kocanın yanında dursaydin diyorlar." Ayrıca babam bosanilacak hiç bir sebep görmüyormuş, her erkek aldatır, her erkek iddaa oynar, her erkek yalan söyler sıkıştığı zaman. Kısacası bayan evde susup oturmalı ağzını bile açmamalı böyle şeylere. Arada kalmamın büyük bir nedeni de bu. Neredeyse kendimden şüphe edecektim neden boşanıyorum ben diye. Ta ki sizlerin yorumlarınızı okuyana kadar. Boyle geri kafali bir aileden geldigim icin utaniyorum.

Farz edelimki affettin ama kesinlikle o eve dönme .
Sizin evinize getirmesi senin yatağinda sevişmesi gercekten insani cinnet ettirir.
Sana yeni bir ev acsin .yeni yatak odasi.

Kendisi bunu kabul etmiyor. Keşke soyleseydin başından beri ben bir döngüye girmişim farkında değildim ki diyor..
Allah allah “evet” diye imza atarken bunları akıl edememiş mi? Söylenmesi gereken bir şey miymiş? Ben olsam bu lafları duysam aldattığı için değil gerizekalı olduğu için boşanırdım asıl.

Kızlar çok kötü durumdayım. Biraz uzun oldu yazim ama okuyun yorumlariniza ihtiyacim var.
Ben yurtdışında doğup büyüdüm 28 yaşında bir bayanım. 25 yaşında yıllarca büyük aşk yasadığım adamla evlendim onun için doğup büyüdüğüm yerleri bırakıp ailemden çevremden uzakta yaşamaya karar verdim ve Türkiye’ye taşındım. 3 senelik evliyiz, çocuğumuz henüz yok.

Geçen sene yurt dışında staj görmem gerekti ve eşimi 9 ay yalnız bırakmak zorunda kaldım. Bu sürenin sonunda büyük bir sevinçle sıcak yuvama döndüm.

Aradan 2 ay geçti ve eşimin sürekli telefonunu yanında gezdirmesi (wcye banyoya bile giderken yanında götürmesi) telefonunu benden kaçırması gözüme çarptı.

Bir akşam evde koltukta oturuyoruz, benim elimde laptop, dizi izliyorum, eşim de tv izliyor aynı zamanda telefonunda oyun oynuyordu. Benim sırtım ona dönük oturuyordum ve kafamı hafif çevirdim telefonuna baktım ne yapıyor diye. Biriyle mesajlaşıp ardından o konuşmayı siliyordu. Şaşkınlık içerisinde gözümün ucuyla bakmaya devam ettim. Bir kaç kez yazışıp silince şüphelendim. Ama aldattığından değil, acaba doğum günüme sürpriz falan mi yapacak diye, çünkü eşim asla çapkın biri değildir aldatması aklımın ucundan geçmedi.

Günler geçti aradan ama benim içim içimi yedi ne yapıp ettim bir programla eşimin telefonundaki bütün anlık yazışmalarını laptop’imdan takip edebildim.

Bir de ne göreyim, bir bayanla yazışıyor. Eşimin iş yerinden biri. Evli ve 2 yaşında bir çocuğu bile var. Tabi dünya başıma yıkıldı.

İlk başta suçu kendimde buldum 9 ay ben onu yalnız bıraktım o yüzden yapmıştır diye. Eşime hiç bir şey söylemedim. Bekledim, 1 senedir görüştüklerini anladım. Ben yurtdışında hasretimden ağlarken, eşim onu kendi evimize bile getirmiş. kiralık ev tutmuş istedikleri her türlü pisliği yapmışlar. Bir kaç ay yazışmalarını takip ettim belki vaz geçer ondan, artık eve döndüm ya bana yönelir diye.

Ama yok, adam bir yandan çocuk yapmak istiyor benden, diğer yandan kadını cebinde tutuyor ara sıra lazım olur diye. Öyle aşkımlı falan da konuşmuyorlar, sadece seks amaçlı görüşüyorlar. Bu mesaj takip durumunda sadece aldattığını değil, bana günlük yalan söylediğini, çok karşı olduğumu bildiği halde sürekli iddaa oynamasını da yakaladım.

Soğumaya başladım. Birlikte olmak işkenceye dönüştü, dokunmasına bile tahammül edemedim ve ona hiç güvenim kalmadı. Boşanmaya karar verdim kendimce. Avukatla görüştüm. Delillerimi toparladım aileme anlattım. (Ailem arkamda değil bu arada, şans vermemi istiyorlar.)

2 hafta önce yine bana yalan söyledi mesaiye kalacağım diye ve ben sonunda ona patladım. Boşanacağımı söyledim ve yurtdışına aileme dönmek için uçak bileti aldım. Eşim binlerce kez özür diledi, çiçekler yolladı. Ben hata yaptım kabul ediyorum diyor, ama bundan sonra sadece seni mutlu etmek için yaşayacağım diyor. Yeminler ediyor ayaklarıma kapanıyor. Beni çok sevdiğini ve benim yokluğumda boşluğa düştüğünü söylüyor. Bir daha da o döngüden çıkamadığını farkında olmadığını söylüyor, ta ki ben her şeyi anlatana kadar. Ben kararım kesin dedikçe ağladı mahvoldu, hayatımda hiç onu bu kadar üzgün görmemiştim.

Ailemin yanındayım şuan. Ondan km’lerce uzakta. Bana yaşamak istemediğini söylüyor. Evimizde kalamıyor, ailesinde kalıyormuş, her yerde beni görüyormuş, bunalıma giriyor, yemek yiyemiyormuş. Görümcem bana abim gözümüzün önünde eriyip gidiyor dedi.

Internette günlerdir okuyorum. Bir aldatan bir daha aldatıyor, yalan söyleyen, bir daha söylüyor. Pişman oluyorlar sonra affedince devam ediyorlar. Ama ailem bana şans vermezsen nerden bileceksin diyor. Her insan bir şansı hak eder. Affetmek büyüklüktür diyor.

Basınızdan böyle bir olay geçti mi? Affettiğiniz için pişman mısınız yoksa mutlu musunuz? Siz benim yerimde olsanız napardınız?

Ben çok arada kaldım... Ilerde pişman olmak istemiyorum. Ama eşimin üzüntüsü yüzünden vicdan azabı da çekmek istemiyorum. 2 haftada 5 kilo verdim yiyemiyorum, uyuyamıyorum düşünmekten. Huzur denen bir şey kalmadı..

Kadınla sadece mesajlaşmış olsa belki şans verin derdim ama birlikte olmuşlar. Zihin olarak da beden olarak da aldatmış sizi. Açıkcası benim içim almazdı. Üzülmeyin, siz hasretle yuvanıza dönmeyi beklerken eşiniz uçkuruna düşmüş. Bir aldatan bir daha aldatırmı bilmem boşan demesi de kolay değil ama aynısı siz yapsaydınız eşiniz çoktan boşanmıştı.

Çok haklısınız. Ailem neredeyse bütün suçu bende buluyor. "Allah belasını versin o stajın keşke izin vermeseydi de kocanın yanında dursaydin diyorlar." Ayrıca babam bosanilacak hiç bir sebep görmüyormuş, her erkek aldatır, her erkek iddaa oynar, her erkek yalan söyler sıkıştığı zaman. Kısacası bayan evde susup oturmalı ağzını bile açmamalı böyle şeylere. Arada kalmamın büyük bir nedeni de bu. Neredeyse kendimden şüphe edecektim neden boşanıyorum ben diye. Ta ki sizlerin yorumlarınızı okuyana kadar. Boyle geri kafali bir aileden geldigim icin utaniyorum.
Pardon ama ailen gercekten geri kafali!!
Baban nasil böyle konuşabilir.
Görmüyormu senin nasil aci cektiğini.
Sen aileni dinleme .

Ilk olayi adam boşluğa düşerek ve libodusuna yenik düşerek yapmiş.
Şimdi ama biliyor yaparsa eşini kayip edecek .Gercekten seven yapmaz .
Başka uğraş bulsun kendine .
Ben kk da çok okuyorum malesef bütün kadinlarimiz erkeklerin cinsel arzularini sanki karşilama mecburiyeti varmiş gibi yaşiyorlar.
Ayy adamda uzak kalmiyem belki gözü kayar yada aaa cinsellik yoksa tabi adam sinirli asi olur .aa yatak odasi çok önemli kocalarinizla ilgilenin onlari yatakta boş birakmayin .evlilikte en önemlisi cinsellik.

Gercekten öylemi ?öylese bizde evliliği sirf cinsellik için tutuyoruz.
Benim için evlilik anlayiş destek merhamet beraber keyifli zaman gecirmek.
Karşindakini mutlu etmek senide mutlu eder demek.Onun bir gülüşu kalbimde onbinlerce güllerin acmasi demek.
Offf...offf.nerde öyle evlilikler..

Tabi ki evlilik cinsellikten ibaret değil. Ama önemli bir konu. Yani herşey eksik olup sadece cinsellikle adamı eve bağlamak doğru değil. Ama herşey iyi,paylaşımlar var ve normal bir evlilik varsa cinsellik de ayda 1 olmamalı.

Farz edelimki affettin ama kesinlikle o eve dönme .
Sizin evinize getirmesi senin yatağinda sevişmesi gercekten insani cinnet ettirir.
Sana yeni bir ev acsin .yeni yatak odasi.

Adamın kendi değişmedikten sonra neye yarar ki... Adam bedenini eski evde bırakıp yeni beden alamazki... Eşyalar değişse bile, o eller başka kadına dokunmuş. Tamamen iğrenç.

Kesinlikle affetmeyin. Hadi affettiniz diyelim o insanla tekrardan aynı yatağı paylaşabilecek misiniz. Yaptıkları aklınızdan çıkabilecek mi. Siz hatırlamak istemeseniz bile eşinize her baktığınızda illaki aklınıza gelecektir. Yinede hakkınızda hayırlısı olsun

alıntıladığınız ya da yazdığınız mesajlardan ben boşanmaktan vazgeçeceğiniz hissine kapılıyorum.
o nedenle kendi bakış açımı uzun uzun yazmayı zaman ve de enerji kaybı olarak görüyorum.
Sadece şunu söyleyeyim; siz karakter olarak eşinize 3 gömlek büyüksünüz... eşiniz sizi sizin onu sevdiğiniz gibi sevmiyor, sevmemiş de zaten. tek seferlik hayat için büyük bir aldanmışlıktır bu da.

Canım benzer bir olay yaşadım.. 1 buçuk sene önce bende bir siteye üye olduğunu gördüm bikaç tane kıza msj atmıştı. O zamanlar aramız çok kötüydü cinsellik sıfırdı sürekli tartışıyorduk..
ben bunları yakaladım ve bir süre takip ettim.
Sadece konuşma vardı herhangi başka birşeyini görmedim ama ben boşanma davası açıp yurt dışına çıktım. 3 ay ayrı yaşadım ve pişmanlık duyduğunu çok dile getirdi daha gitmeden önce terapist ayarladı,çok şey yapmıştı yalvardı ama ben yine de gitmek istedim.
3 ay sonra yurt dışına geldi ve yeni bir şans istediğini söyledi. Bu zamanda bende kötüydüm tabi. Yeminler etti birşey yapmadığını bizim aramız kötü diye boşluğa girdiğini defalarca dile getirdi çok ağladı ve ben de bir şans vermeye karar verdim..
şimdi 1 bucuk senedir gayet iyiyiz o çok değişti. Tabi ki ufak tefek tartışmalar oluyor.
Ama güvenmek istedim,güveniyorum da açıkçası. Sevgisinden şüphen yoksa,içinden bir şans vermek geliyorsa vermelisin..
9 ay az bir süre değil ve gerçekten erkekler malesef böyle şeyleri sadece anlık yaşamak için yaşıyorlar. Eve getirmesi de çok kötü
Sen eve döndükten sonra devam etmesi ayrı kötü tabii.. Eğer böyle şeyler gçrseydim affeder miydim diye sorarsan hayır affetmezdim. Ama sen içinden geliyorsa bir şans ver.

Yorumun için çok teşekkür ederim. Cok sevindim herşeyin duzeldigine, ve umarım bir daha asla yapmaz. Eşime anlattığım gün, o kadını arayıp karısını sevdiğini ve bir daha onunla görüşmeyeceğini söyledi. İş yerinde bir dakika düşünmeden istifasını verdi ayrıldı ordan da. Arkadaşlarından da sikayetciydim, sürekli kahveye kağıt oynamaya çağırıyorlar ve eşlerini aldatan tiplerdi. Hepsiyle görüşmeyi kesmiş. Insanlara karsi utancindan ve pismanligindan mi yapıyor sadece, yoksa gerçekten beni sevdiği icin mi? Sevseydi neden aylarca ben yanındayken bile aldattı bunu da hala çözebilmiş değilim...

Adam aldatmayı rutin haline getirmiş. Kadını evinize getirmiş, ev tutmuş, sizin yanınızda en ufak bir
utanma, arlanma, ahlak belirtisi ve çekince olmadan kadınla mesajlaşmış yani siz tam yanındayken
bile gözünüzün içine bakarak yapmış adam bunları.. Bu kadına da haksızlık ediyorum diye
bir an vicdan azabı duymamış. Onun pişmanlığı sizin her şeyi öğrenmiş olmanız.
Gelip kendisi size itiraf etmemiş ki. Eğer siz öğrenmeseydiniz bu düzen böyle devam edecekti.
Sizi seven adam sizi bu kadar üzecek bir şeyi yapabilir miydi?
Kadını sizin yatağınıza yatırmış yahu midesiz. :kusmuk:

Çok üzgün, yıkılmış, bitmiş, mahvolmuş hallerine kesinlikle inanmayın ve zerre üzülmeyin
hiç biri gerçek değil. Bakın bir film var bilirsiniz belki Şener Şen'in başrolde olduğu ''Aşık Oldum''
diye.. O film aldatan erkeklerin durumunu ve pişmanlıklarının ne kadar yalandan oldğunu o kadar
iyi ortaya koyuyor ki.. Adamlar karısını aldatıp yakalanınca bunalıma giriyorlar ortalığı yıkıp
üzüntüden mahvoluyorlar ama sonra karısı affedip döndüğünde aynı şekilde aldatmaya devam ediyorlar.
Eşinizin durumu da bu..

Yorumun için çok teşekkür ederim. Cok sevindim herşeyin duzeldigine, ve umarım bir daha asla yapmaz. Eşime anlattığım gün, o kadını arayıp karısını sevdiğini ve bir daha onunla görüşmeyeceğini söyledi. İş yerinde bir dakika düşünmeden istifasını verdi ayrıldı ordan da. Arkadaşlarından da sikayetciydim, sürekli kahveye kağıt oynamaya çağırıyorlar ve eşlerini aldatan tiplerdi. Hepsiyle görüşmeyi kesmiş. Insanlara karsi utancindan ve pismanligindan mi yapıyor sadece, yoksa gerçekten beni sevdiği icin mi? Sevseydi neden aylarca ben yanındayken bile aldattı bunu da hala çözebilmiş değilim...

Canım insanlardan utancından değil,sana olan mahçupluğundan yapıyor. Yaptığı hatanın farkında besbelli. Her türlü herşeyini değiştiriyor.
Seni seviyor besbelli. Erkekler kaçamakları,aldatmayı sevgiyle eşit görmüyor. Yani onlara göre bi kaçamak gibi. Doğru mu,değil! Ama en azından birşeyleri değiştirmeye çalışıyor. Sen döndüğünde devam etmesi çok çok yanlış. Kabul edilir birşey değil.
Senin 9 ay uzak kalman malesef onu böyle şeylere itti.
Bilmiyorum okuyor musun formları bazı kadınlar hamile kaldığı andan itibaren 9 ay boyunca ilişki yaşamıyorlar uzaklaşıyorlar ve aldatılıyorlar. Yani yan yana bile olsan eğer cinsel eksiklik yaşıyorsa,aldatmaya meyilleniyor.
Erkekler bizim gibi değiller.
Sen tamamen içinden geldiği gibi davran. Eğer evliliğim bir şans daha hak ediyor diye düşünüyorsan şans ver. Ama bu şansı verdikten sonra da sürekli şüphe ile yaşayacaksan hiç verme. Bu daha çok yıpratır. İkiniz de birşeyleri düzeltmek için çabalayın sadece ona da bırakma. Ben şans verdim olayını dile getirme. Şans verdiğin an yeni bir sayfa açman gerek ve güvenmen gerek diğer türlü yürümez. Bunu başarabilirsen dene derim..

Kızlar çok kötü durumdayım. Biraz uzun oldu yazim ama okuyun yorumlariniza ihtiyacim var.
Ben yurtdışında doğup büyüdüm 28 yaşında bir bayanım. 25 yaşında yıllarca büyük aşk yasadığım adamla evlendim onun için doğup büyüdüğüm yerleri bırakıp ailemden çevremden uzakta yaşamaya karar verdim ve Türkiye’ye taşındım. 3 senelik evliyiz, çocuğumuz henüz yok.

Geçen sene yurt dışında staj görmem gerekti ve eşimi 9 ay yalnız bırakmak zorunda kaldım. Bu sürenin sonunda büyük bir sevinçle sıcak yuvama döndüm.

Aradan 2 ay geçti ve eşimin sürekli telefonunu yanında gezdirmesi (wcye banyoya bile giderken yanında götürmesi) telefonunu benden kaçırması gözüme çarptı.

Bir akşam evde koltukta oturuyoruz, benim elimde laptop, dizi izliyorum, eşim de tv izliyor aynı zamanda telefonunda oyun oynuyordu. Benim sırtım ona dönük oturuyordum ve kafamı hafif çevirdim telefonuna baktım ne yapıyor diye. Biriyle mesajlaşıp ardından o konuşmayı siliyordu. Şaşkınlık içerisinde gözümün ucuyla bakmaya devam ettim. Bir kaç kez yazışıp silince şüphelendim. Ama aldattığından değil, acaba doğum günüme sürpriz falan mi yapacak diye, çünkü eşim asla çapkın biri değildir aldatması aklımın ucundan geçmedi.

Günler geçti aradan ama benim içim içimi yedi ne yapıp ettim bir programla eşimin telefonundaki bütün anlık yazışmalarını laptop’imdan takip edebildim.

Bir de ne göreyim, bir bayanla yazışıyor. Eşimin iş yerinden biri. Evli ve 2 yaşında bir çocuğu bile var. Tabi dünya başıma yıkıldı.

İlk başta suçu kendimde buldum 9 ay ben onu yalnız bıraktım o yüzden yapmıştır diye. Eşime hiç bir şey söylemedim. Bekledim, 1 senedir görüştüklerini anladım. Ben yurtdışında hasretimden ağlarken, eşim onu kendi evimize bile getirmiş. kiralık ev tutmuş istedikleri her türlü pisliği yapmışlar. Bir kaç ay yazışmalarını takip ettim belki vaz geçer ondan, artık eve döndüm ya bana yönelir diye.

Ama yok, adam bir yandan çocuk yapmak istiyor benden, diğer yandan kadını cebinde tutuyor ara sıra lazım olur diye. Öyle aşkımlı falan da konuşmuyorlar, sadece seks amaçlı görüşüyorlar. Bu mesaj takip durumunda sadece aldattığını değil, bana günlük yalan söylediğini, çok karşı olduğumu bildiği halde sürekli iddaa oynamasını da yakaladım.

Soğumaya başladım. Birlikte olmak işkenceye dönüştü, dokunmasına bile tahammül edemedim ve ona hiç güvenim kalmadı. Boşanmaya karar verdim kendimce. Avukatla görüştüm. Delillerimi toparladım aileme anlattım. (Ailem arkamda değil bu arada, şans vermemi istiyorlar.)

2 hafta önce yine bana yalan söyledi mesaiye kalacağım diye ve ben sonunda ona patladım. Boşanacağımı söyledim ve yurtdışına aileme dönmek için uçak bileti aldım. Eşim binlerce kez özür diledi, çiçekler yolladı. Ben hata yaptım kabul ediyorum diyor, ama bundan sonra sadece seni mutlu etmek için yaşayacağım diyor. Yeminler ediyor ayaklarıma kapanıyor. Beni çok sevdiğini ve benim yokluğumda boşluğa düştüğünü söylüyor. Bir daha da o döngüden çıkamadığını farkında olmadığını söylüyor, ta ki ben her şeyi anlatana kadar. Ben kararım kesin dedikçe ağladı mahvoldu, hayatımda hiç onu bu kadar üzgün görmemiştim.

Ailemin yanındayım şuan. Ondan km’lerce uzakta. Bana yaşamak istemediğini söylüyor. Evimizde kalamıyor, ailesinde kalıyormuş, her yerde beni görüyormuş, bunalıma giriyor, yemek yiyemiyormuş. Görümcem bana abim gözümüzün önünde eriyip gidiyor dedi.

Internette günlerdir okuyorum. Bir aldatan bir daha aldatıyor, yalan söyleyen, bir daha söylüyor. Pişman oluyorlar sonra affedince devam ediyorlar. Ama ailem bana şans vermezsen nerden bileceksin diyor. Her insan bir şansı hak eder. Affetmek büyüklüktür diyor.

Basınızdan böyle bir olay geçti mi? Affettiğiniz için pişman mısınız yoksa mutlu musunuz? Siz benim yerimde olsanız napardınız?

Ben çok arada kaldım... Ilerde pişman olmak istemiyorum. Ama eşimin üzüntüsü yüzünden vicdan azabı da çekmek istemiyorum. 2 haftada 5 kilo verdim yiyemiyorum, uyuyamıyorum düşünmekten. Huzur denen bir şey kalmadı..
Bu adam bariz aldatmış konuşmuş gorusmus yatmış üstelik senin evinde ve senin yatağında miden kaldircakmi onu tekrar sana dokunmasina izin verebilecekmisin dusunsene başka ten değmiş tenine başkasına dokunmus baskasini öpmüş bunları hazmedebilcekmisin hazir çocuğunda yok bence affetmemelisin çünkü tekrar yapar insanlar bir kez ar damarini yirtarsa artık durduramaz kendini bunu sakın unutmayın

X