Eşim beni aldattı, boşanmak istiyorum, ama o çok pişman..

Önem verip destan yazdım ama çok etkili olamadım galiba cevap alamadım :) en azından bir teşekkür olabilirdi diye düşünmüştüm ama neyse artık

Ya o kadar cok yorum gelmis ki, tek tek cevapliyorum hala bitiremedim, gercekten kusura bakma. Allah razi olsun, hepimizn hakkinda hayirlisi. Ama sunu da soylemek istiyorum, barisali 9 ay olmus henuz. Mutlu olmani anliyorum, sonucta benimki kadar uzun sureli bir aldatma degil ve belki de benim kadar detaylarina kadar bilmedigin bir olaydi, benim kadar sogumamissin. Nasil ilerde yapmayacagindan eminsin? Mesela ben simdi affedip esime donsem, bana bu pismanlikla en az 2/3 sene daha korkusundan birsey yapamayacagina adim kadar eminim. Ama ben ilerde coluk cocuklu bir anne olduktan sonra, ne de olsa her sey unutuldu, ve esim tekrar o bosluga dustu beni tekrar aldatmayacaginin hic bir garantisi yok diye dusunuyorum.
Bir de ben onun beni aldattigini ogrendigim gun, sanki esim ölmüs kadar aci cektim, agladim. Benim icin o gunden sonra öldü zaten. Sadece onunla gecirdigim 9 yildaki anilarimi hatiralarimi seviyorum. Ona karsi sevgim kalmadi, epey sogudum.
Benim kafami karistiran sey sadece bir sansi hak edip etmemesiydi, cevremdeki herkes affet deyince ben de dusunmeye basladim, hepsi bu.

Kesinlikle sans vermeyin haketmiyor. Bir gecelik bisey degilki bu cook pisman ders aldi diye affedesin. Sizi gercekten sevip deger verseydi Boyle birsey kesinlikle yapmazdi. Bosanin bu boyle birseyin affi olmaz yapmadan once dusunecekti

gecenin bu saatinde uykum kaçtı,konuna denk geldim.annen yaşındayım.kusura bakma da annenin davranışını hiç doğru bulmadım.kızım yok.oğlum var evli.oğlum böyle bir "eşşeklik" yapsa,gelinime affetme derdim.bir gecelik aldatma değil sizinkisi,kaldı ki öyle bile olsa,ben affetmezdim.

görümcenize inanmayın,bence eşiniz pişman değil.ailesi ,eşinizi başlarından savmak için,öyle söylüyorlar.ayrıca pişman olsa,üzüntüden hasta olsa ne fayda.gitsin az öte de ağlasın.kendinize azıcık saygınız varsa,affetmeyin.

35 yıllık evli,55 yaşında,torun,torba sahibi olacak kadınım.üstüne üstlük,maddi anlamda,hiçbir güvencem yok.herşey eşime ait.böyle birşeyin,binde birini duysam,anında boşanırım,hiç acımam.

şüphelerle yaşanır mı?diyelim ki affettiniz.aklınızdan cıkarabilecek misiniz?ileride hastalık sahibi olursunuz,içinize ata ata.yapmayın,etmeyin.

Başımdan geçti boşandım.Anlatayım.Sen de bir daha bilmeden yorum yapmazsın inşallah canım benim.İlk evliliğimde aldatıldım.Öğrendiğim an,o zaman bir buçuk yaşında olan kızımla baba evine döneceğimi söyledim.Tehdit edildim.Dinlemedim.Tehdit dediğim öyle lafla sözle değil,mesleğinden dolayı taşıdığı silahı suratıma sallayarak tehditten bahsediyorum.Yine dinlemedim.Ailem beni biraz kafa dinlesin yalanıyla kaçırdı.Niye biliyomusun.Bir gece cinnet geçirip öldürmesin beni diye.Sonrasında kapımda yattı.Ağladı.Ben ettim sen etmeler,pişmanımlar,yeni biri olucamlar,sensiz ölüyorumlar havada uçuştu.Çocuğumuz babasız büyümesin dedi.Değiştim dedi.Dinlemedim.Boşandım.Ne oldu biliyor musun?7 ay sonra beni aldattığı kadınla evlendi.Şimdi sen cevap ver bakalım kolaymıymış?
Ha bir de ben kimseyi aşağılamam,seni de aşağılamadım.Onu yapan kocan.Bana değil lütfen ona bu çıkışı yap olur mu.

Çok seviyorsun eşini belli.adam gercekten sana büyük yanlış yapmış.senin evine senin yatağına nasıl o kadını alır?akıl alır gibi değil.
Eşinin yaptığının affı yok cnm ya.ama çok seviyorsan bir kez daha dene o zaman.

Yok yemek yiyemiyormus da eve giremiyormus.. simdi bisey derdim de neyse..

Adam olan bi kere degil hic yapmaz adam degilmis demekki. Hayir kendinizde niye suc buluyorsunuz. Barismak icin bahane aramayin lutfen. Ne sacmalik siz de aldatsaydiniz o zaman siz de uzaktiniz.

Bosayin gitsin cocuk da yok. Mis gibi yolunuza bakin daha gencsiniz. Geri donseniz kaldirabilecek misiniz herseyi ben kaldiramazdim. Baska birine dokunmus sizin evinize getirmis. İğrençlikten baska bisey degil.

Evli çocuklu bir kadını yatağına getirip beraber olacak kadar midesizmis eşiniz kararinizdan geri dönmeyin cocukda yokmuş zaten ...yolunuz açık olsun

sana etrafında affet diyenler kendilerine yük olmalarını istemiyar çünkü cnm. sen yük olma meslek edin para kazan ayrıl. burada herkes aynı şeyi söylüyor bi sen doğru olamazsın

Bu kadar şerefsizce aldatma görmedim. Eve al Yatağa sok sende bunları bile bile adamla sevişmeye devam et. Mideler gıcırr

Bu iştahla affedersin sen
Kendiside boşanmak istemiyor aile bahane, yurt dışında doğup büyüdüğüne bi mesleği olduğuna insnasım gelmiyor. Hali okuma yazma bilmeyen kadından, kocasına mecbur olan kadından farksız.

O kadını da rezil etseniz. Eşiniz zaten rezil olmuş ama diğeri de hayatına hiçbirşey olmamış gibi devam etmesin.

Bunun düşünülecek bir şeyi yok, nasıl eskisi gibi olabilirsiniz ki bu saatten sonra, her dokunduğunda size aklınıza gelecek, her telefonu eline aldığda acabalar olacak kafanızda, niye uğraşacaksınız bu stresle hiç haketmeyen bir adam için. Daha çok gençsiniz, şimdi çok zor gelse de zamanla hiçbir şey hissettirmeyecek bu düşünceler, kaç yıllık anılar, bu üzüntüler vs. Bırakın gitsin kendi pisliğinde boğulsun size bu üzütüleri sıkıntıları yaşatan adama geri dönmeyin, bu durumda bile döndü dedirttmeyin bence. Bundan sonra asla korkmaz sizi kaybetmekten. Kendi değerinizi bilin ve hayatınıza bakın.

Ben bu konuyu daha once gordum, fakat her aldatilma hikayesi ayni degil. 101 defa aldatilmis ve 100 defa affetmis biri degilim. Ilk kez aldatildim, ve henuz affetmedim. Ama yine de tesekkurler.

1 yıl boyunca aldatıldığınızı yazmışsınız. Bu tek seferlik bir aldatma mı sayılıyor?
Aslında o konuyu yollamamdaki amaç kaç kez aldatıldığını kıyaslamak değil de aldatan kişilerin genelde bu davranışı tekrarlamaya meyilli olduklariydi. Düzelir diye bekleyerek yalnız kendi zamanını heba eden bir konu sahibi var orada. Her insanın yaşamı farklı tabii herkes aynı olacak değil
Ama hep o şüphe var olacak içinizde...

Hiçkimse için “asla yapmaz” demiyorum hayatımda artık cnm. Herkes herşeyi yapabilir. Ama yapmayacağına ikna oldum diyelim.. Terapiler vs birçok süreç atlattım iyileşene kadar tabii. Sonrasında bu kıvama gelebildim. Ben de her detayını biliyordum ne yazık ki senin gibi. “Keşke ölse, daha az acı çekerdim” dedim kendime. Bu öyle birşey çünkü ölümden beter dedikleri türden..
Ama dediğim gibi bizim evliliğimiz çok yeniydi çok büyük bir aşk ve pişmanlık vardı, ve bir de daha önce hiç bir bağlantısı olmayan tek seferlik birşeydi o yüzden affettim.
Başıma bunlar gelmeden, ben evlenmeden bir kaç sene öncesinde çok yakın bir arkadaşım eşi tarafından aldatıldığında onu çok yadırgamıştım nasıl affedebilir böyle birşey diyordum? Kıza farklı bakmaya başlamıştım ama insan başına gelmeyince anlayamıyormuş. O yüzden karşıdan atıp tutması, yardırması kolay geliyor herkese. He bir de şöyle bir söz var; Kimse , sınanmadığı günahın masumu saymasın kendini :)

Kesinlikle size katılıyorum ben olsam yedi düvele duyurmuştum bu rezilliği konu sahibi inanılmaz sessiz ve pısmış durumda sanki suçlu oymuş gibi... anlam veremedim
Sonraki mesajlarda kendiside söylemiş namus cinayeti çıkar diye sustum demiş.
Hala kocasının g.tünü kurtarma derdinde.

Cok tesekkur ederim yorumunuz icin, cok haklisiniz. Ailemin yaklasimi cok tuhaf bu konuya. Kesinlikle arkamda degiller. Arti esimi de getirmek istiyorlar yurtdisinda bizimle kal diye. Bana da: "gozumuzun onundeyken hicbisey yapamaz, temiz bir sayfa acarsiniz burda" diyorlar. Dediginiz gibi ben ilerde depresyonlara bunalimlara girmek istemiyorum. Gerekeni yapicam. Tesekkurler.

"Aradan 2 ay geçti ve eşimin sürekli telefonunu yanında gezdirmesi (wcye banyoya bile giderken yanında götürmesi) telefonunu benden kaçırması gözüme çarptı. "

Bu o kadar tanıdık ki..
Aslında o an anlamalıydınız ama konduramamışsınız belli.
Sadece seks amaçlı konuşması suçu için hafifletici bir neden olamaz ama belki sizin için öyledir bilemeyiz.
Biz kadınlar, yani bazılarımız "aşık olmasın da yeter ki diğer türleri affedebilirim" diye düşünüyor.
Yakalamasanız birakmaya niyeti yokmuş.
Hem karnım doysun hem pastam dursun.
Elinden gelse ayni evde yada alt alta dairelerde oturalim bile derdi kim bilir belki de kurmustur kafasinda boyle bir hayal..
Garip.
Erkek kendinde nasil bunlari yapacak ozguveni ve hakki bulabiliyor da roller yer degistirdi mi; yapan veya yapmasindan supheye dusulen kadin oldu mu direk infaz ediliyor bunu anlamis degilim!!!
Bunu yapan siz olsaydiniz emin olun yasamadiginiz izdirap kalmazdi.
Herkes icin gecerli olmayan adalet, adalet degildir.
Bilemiyorum.
Ne diyecegimi bilemiyorum.

Sonraki mesajlarda kendiside söylemiş namus cinayeti çıkar diye sustum demiş.
Hala kocasının g.tünü kurtarma derdinde.

Ben olayin icerisinde oldugum icin mi farkli dusunuyorum acaba anlamadim? Ya ben simdi kocasina soylesem gostersem goruntuleri. Adam ciksa vursa esimi. Ortada bir cocuk var, aileler var, ben varim benim ailem var. Boyle bir facia ile nasil yasanilir? Esimin ailesi benim de ailemdi. Onlari kendi annem babam kardesim gibi sevdim. Siz sevdiklerinizi dusunmeden nasil boyle bir karar alirdiniz?

Çok mu iyi niyetlisiniz anlamadım ki !!!
Eşiniz arkanızdan iş çevirirken sizi,kendi ailesini , sizin ailenizi düşündümü ?
Kızkardeşi sizi arayıp "abim yemeden içmeden kesildi"demek yerine "bunu abim nasıl yapar biz senin yüzüne nasıl bakıcaz"dedi mi ?demedi.
Eee siz neyi düşünüyorsunuz bu kadar ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…