Eşim benden gizli annesine pahalı hediye almış ortaya çıktı

Ben de sizin gibi düşünüyorum
Annesi alır tabi , sanane senin paran mı diyenler geleceğin tipik kv leri işte
yani kadın yazmış kiradayız çalışmıyorum bizim telefonlarımız 4 bin tl lik kocam taksitle almış. bunları birleştirip o yorumlarım yapılması bana cidden tuhaf geldi

yani kadın yazmış kiradayız çalışmıyorum bizim telefonlarımız 4 bin tl lik kocam taksitle almış. bunları birleştirip o yorumlarım yapılması bana cidden tuhaf geldi
Aynen öyle heleki eşinden gizli gizli yapması en büyük sorun zaten. Ayda 40 50 bin alsa maddi durum iyi olsa içinden gelmiş almış bir daha ki sefere senin annene alırız falan dese zaten konu sahibi bişey demez

Kirada oturan tek maaşla geçinen insanlar için 12 bin TL yüksek bir meblağ üstüne birde gizli alınmış.insan annesine hediye almak ister ama 5 bin TL'ye de telefon var benim telefonum burdaki arkadaşlara göre telefon değil onu anladim.konu sahibi çalışmıyor diye de yuklenilmis belli ki iş bulamıyor o da evde emek veriyor yada eldeki kalan paraya göre harcama yapıyor nereden baksan haksızlık var ortada

Başınız sağ olsun bebeğinize çok üzüldüm.
Eşinizle hala beraber misiniz? Hastayken de bakmışsınızdır kesin.
Tabiki bakmazmıyım. Hem annesine , hem babasına, hem eşime. Aa birde görümce o da çok sağlam değil

Eşim benim sayemde ayağa kalktı. Yanında hiç kimse olmadı benden başka, düşün 5 defa ameliyat, kemoterapi, amaaan neler neler

Bu günlerime şükürler olsun

Ama şunu söylerim hep beni üzen üzülür

Bu arada bebeğim için teşekkür ederim. Oğlum var şimdi 25 yaşında. Eşim çok istemesine rağmen 2. çocuğuda yapmadım. Bu adama 1 tane yeter dedim.

Bende şöyle düşünüyorum.Annesine verdiği değeri eşine vermiyorsa kadın böyle davranabilir.Ama bu da kendisini eşiyle bir güç yarışına sokar.Mutluluklari zor olabilir.

Yaptıklarının karşılığı ille pahalı hediye mi olmalı? Ben de anneyim. Çocuklarımı kendim istediğim için doğurdum ve bana borçlu falan değiller. Hele tek maaşa pahalı hediye almalarını asla istemem. Gelip elimi öpsünler yeter. Yalnız az önce ön sayfalara baktım da yemedim yedirdim fikrinde bir sürü kadın varmış

1000. anneye kendi kocası alsın telefona ihtiyacı varsa. anne hakkını çok yanlış anlamış bizim kadınlar. Çocuğundan ayrışamamış üyelerle doluymuş burası yaa şoktayım şu an

herşeyi karşılıksız yapıyorum, yapmaya da devam edeceğim. fakat bi telefon için de anneye bu kadar tantana yapılmaz elin kadınına almamış sonuçta. büyütene kadar nelerle uğraşıyoruz zoruma giderdi, onu anlatmaya çalıştım

Evet gördük çok fedakarsınız tebrikler

Anne baba iyiyse hakkı ödenmez
Öyle bir telefonla bir eşyayla gönül hoşluğu olur
Anne babalarımız başımızın tacı
EŞim beni seviyorsa annemede değer verir ve çalışırım çalışmam önemli değil
İmkanlarım dahilinde ufak tefek bir gönül hoşluğu onuda mutlu eder etmeli

Siz diyorsunuz ki ayrı hesap açmış gizli almış. O kötü olmuş işte. Şey deseydi söylemeyi unuttum ya da önemsemedim ona olabilir derdim. Sonuçta yabancı birine almamış hediyeyi. Annesine almış. Annesi elbette oğlundan gelen bir hediyeyi kabul etmeli. Onların arasındaki ilişki neden size inat olsun ki. Sonuçta sizden öncede vardı ilişkileri değil mi ama. Ben olsam sadece gizli almasına takılırdım. Ama sadece eşimi yargılamazdım. Kendimi de katardım işin içine. Neden benden gizlemek zorunda hissetti? Ben karşı tarafa ne hissettiriyorum gibi gibi. Her iki taraf oturup açıkça konuşamalı. Gizli saklı olmaz evlilikte.

Telefonun değeri ile alakalı yorumlarınızı- ki hepsini okuyamadım gördüğüm kadarıyla- Yanlış anlamayın ama bir evi geçindirmek sadece erkeğin sorumluluğunda olmamalı. Evimiz kira, benim telefonum kötü diyorsunuz eğitimli bireysiniz madem bu konulardan rahatsızsınız siz de katkı sağlamalısınız. Evlilik bence bir insanın tüm hayatı üzerinde söz sahibi olması değil beraber ortak yolu yürümek olmalı. Bu da karşılıklı manevi maddi kazanımlarla inşa edilebilir.

Demek istediğim şey şu günümüz piyasasında 12bin çok afaki bir meblağ değil ancak içinde bulunduğunuz ekonomik koşullardan dolayı çok yıpratıcı olmuş sizin açınızdan. Bence temeline inip koşullarınızı düzeltme konusunda birbirinize destek olmalısınız. Konu burda ben kazandım istediğime harcarım değil emek veriyorum buna göre harcamalarımı ayarlıyorum konusu. Şu halde problem olabilecek tek nokta siz yakın zamanda telefon istediniz de maddiyattan dolayı yok dediyse evet sıkıntı var.

Olur mu kız bu adamlarla evlenince anne baba kardeşlik düşüyor bilmiyor musun karısından izin almadan tek adım atamazlar bunlar nasıl evlilikler ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…