Eşim benden gizli annesine pahalı hediye almış ortaya çıktı

Alma mazlumun ahını olmuş

Ay inanmıyorum ya çok mu zengindiniz de ev aldı. Ne tepki verdin
Ben benimki her ay annemlere para vericem dedi şutladım hemen demek ki böyle olmayan erkek bulmak çok zor
Pardon neye inanmıyorsun? Evet eşim zengindi çok şükür

O zaman daha 20 yaşındaydım hiçbir tepki vermedim kendi parası diye emin ol şimdi olsa paralarım

Hediye alması normal, sizden gizlemesi aranızda bazı soruların oldugunu gosterir, bence ilk olarak durmanız gereken konu bu.

size katılıyorum kadın belki 50 li yaşlarda daha yaşlı sayılmazki, bende 49 yaşındayım muhasebeciyim 20 senedir aktif olarak çalışıyorum. kendimide gayet genç hissediyorum . büyükler hakkında konuşurken lütfen daha dikkatli olalım .

Yok yani ben boğmuştum kesin.
İlahi

Rabbim hep mazlumun yanında inan
Maşallah şu an daha iyiyim hem maddi, hem manevi neticede görümce evlenmedi Allah nasip eder ömür verirse o evde oğluma kalacak (görümce 60 yaşında )

Emin ol Rabbim bana daha iyilerini nasip etti çok şükür

Ama şimdi olsa 1 dakika durmazdım hepsinide paralardım

piyada bu fiyattan aşağıya telefon yok altında alacağınız telefonlarda 3 ay sonra kasmaya başlar kullanılmaz.eğer annesinin telefon ihtiyacı varsa ve oğluda bir kıyak yapmak istediyse zaten en alt limittekini almış .
ben olsam bende almak isterdim ama eşimle paylaşırdım sanırım . bende babama kendim telefon aldım hem bekarım hemde babamın kesinlikle ihtiyacı yok .ama artık ailesinden alan değil ailesine alabilen duygusunu yaşamak için, o kızımızın eli ekmek tutmuşta bize telefon alıyor desinler bende mutlu olayım diye aldım.tabii sizin ekonomik durumuzda bu paranın önemi nedir esas sorun bu .bu arada babam facebook instagram ve mobil bankacılığı çok aktif kullanbiliyor, internet sitelerinde gezip fotograf çekip edit bile yapıyor . bu seviden aşağınını kullanamazdı zaten .üstelik 60 yaşında

Yaa annesine trilyonluk hediyede alsa anne hakkı ödenmez arkadaşım . Benim eşim istediğini alsın sorun etmem çünkü adı üstünde annesi .
aynen öyle anne işte ötesi yok herkesin bi tane annesi var, yaşarken bırakın istediği gibi davransın sizi yetiştiren annenizide tebrik ediyorum.

Çok yanlış. Yaptığı şeylere sessiz kalıyorsanız böyle yaparım ederim diye bi tavır takınabilir acil hizaya sokmanız lazım. Yani benimki maşallah kendini asla ezdirmez işinde gücünde öyle sayılır sevilir saygı duyulur ama adamı evlendiğimiz günden beri öyle bi eğittim ki enn ufak şeyde bile bana danışır izin alır yani. Bence siz de büyük bi olay çıkartın bundan sonra size sormadan asla bi şey yapmasın o ne yani 12 bin tl nedir yuh bi çanta cüzdan neyine yetmiyorsa adamın, bundan sonra araba da alır heralde.

Bana da normal geldi. Sizden saklı olması hoş bir durum değil ama size söylemesi halinde gerçekleşecek senaryo çok net, anlayabiliyorum adamı.

12 bin TL'yi bir anda çıkarıp masaya vurmamış, taksitle almış. Ki daha önce hep makul hediyeler alırdı da diyorsunuz. Kiradasınız ve anladığım kadarıyla zorluk çekiyor gibisiniz ama siz çalışmıyorsunuz. Neden çalışmadığınızı merak ettim. Mühendislik olması şart değil, bir müddet normal bölüm dışı bir işte de çalışılabilir. Eşim olsaydı ve çalışmıyor olsa, benim kazandığım parayla kırk yılda bir, gönlümden geçip de anneme aldığım bir hediyeye laf etseydi, orada bir dur derdim.

Ayrıca bunlar nasıl yorumlar öyle? Belki kadın face, wp dışında telefondan oyun oynayacak? Ananem telefonunda çiftlik/farm oyunu oynuyor birkaç tane. Evde yalnız, gününü öyle geçiriyor.

Oğlu olanlara üzülüyorum hakikaten
Ençokta kendime
aynen benimde oğlum var kızımda kızım evli çalışmıyo damatım bana bişe almak zorunda deil ama annesine istediğini alır , kimsede karışamaz bence ALLAH fesat kalpli insanlardan hepimiz korusun kimse öbür tarafa bişe götüremiyo ne verirsen elinle o gelir seninle derdi rahmetli babannem ki zaten anneye alınan bi şeyin asla lafı olmamalı

Kayın validenin bi suçu yok oğlu almış kabul eder tabii oda ama eşin yanlış yapmış sana söylemesi gerekirdi gizli kapaklı yapmamalı ben olsam çıldırırdım alıyorsa bile haberim olmalı

benim eşim isterse annesine durumu olsa 100 binlik hediyede alabilir benim için sorun degil, çunku bende durumum olsa annemin önüne dunyaları sermek isterim.
annesiyle arasındaki bağ beni ilgilendirmez annesi için gönlünden kopan şeyde aldığına memnum bile olurum yani.
benim bu rahatligimi bildiginden annesine aldığı bir şeyi saklama gereği duymaz.
ailesiyle aranizda bir problem mi var neden gizlene geregi duymus ki?

ya yorumları okudukça bizim insanımızın anlama kapasitesine cidden şaşıyorum. 1 milyon tane demogoji yapılmış anne hakkı vs diye. genel geçer yargılar olmaz çok saçma. konuyu özelinde değerlendirmelisiniz. burda konu sahibinin durumu anneye o telefonu almaya müsait değil net! adam bi de saklamış. bunu yanlış bulanlara da giydirmişsiniz. üff yani cidden
not: eşim annesine bağlı bahçeli hobi bahçesi gibi bir ev aldı sesim çıkmadı. şu an değeri 2 milyon. o zaman da o dönemin parasıydı yani. ama bu bizi zora sokmazdı ve kendimize de alabilirdik. ama bu konuda bu durum geçerli değil ya hu
yok anneye alınca sana mı soracak
yok kendi parası
yok kötü gelinler
yok teknoloji kullanan örnek yaşlılar
ay bayıldım
çıkıyorum konudan zira kısır döngü oldu artık

Ben de sizin gibi düşünüyorum
Annesi alır tabi , sanane senin paran mı diyenler geleceğin tipik kv leri işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…