Eşim benden gizli annesine pahalı hediye almış ortaya çıktı

Annesine alacağı hediyeye karışacağınızı bildiği için gizli almış. E yanılmamış da. Kimse anneme aldığım hediyeye karışamaz. Büyütene kadar ne masraflar ediyorlar allah bilir kaç 12 bin çıkmıştır ceplerinden. Çalışan adam kendi parasıyla annesine hediye almış çok da güzel olmuş. Ben bile yeni mezun maaşımla pahalı bir hediye almıştım. Evli olsam yine alırdım. Sizin annenize hediye almamış olmanız onu alakadar etmez. Biriktirdiğiniz ortak paradan almıyorsa sorun yok.

Neden paylaşmadı çünkü başının etini yiyecek. Gizli almasa da laf edecekti zaten şimdi onu bahane olarak kullanıyor sanki gizli olmasına sinirlenmiş gibi yapıyor. Bir de hediyeyi niye kabul etti diye kv’ye kızmış valla benim anneme aldığım hediyeye karışacak, niye bana söylemedin diyecek insan boşanma kağıdını önünde bulur. Anne baba kardeşe kimse laf edemez. Zaten çalışmıyormuş adamın kendi parası.

Annesinin kabul etmesi bana normal geldi oğlu almış sonuçta.. ama eşinizin sizden saklaması abes tabiki. Durumunuz iyiyse dert etmeyin ama sizden kısıp yapiyorsa bu da pek hoş olmuyor.
Benimkide kardeşine ve annesine harçlık veriyor ama hiç haberim olmuyor tesadüfen öğreniyorum miktar falan sormuyorum kendi kan bağı ne desem ben kotu olurum. bizden kısıp abartı bişey yapmadıkça karışmam sanırım..

Gizli saklı almış olması kavga sebebi. Vereceğin tepkiden çekinmiştir napsın yorumlarına katılmıyorum. Şuan nasıl diyorsa annem alırım sen karışamazsın almadan önce söyleseymiş aynısını. Hem annesinin gözünde de karısını evliliğini saçma Bi konuma sokmuş eğer gizli aldığını söylediyse. Sonuçta anneler günü hediyesini birlikte vermeleri daha doğru olurdu böyle ayrı gayrı gizli saklı hiç doğru değil.
Ama ben hediyenin parasına takılmadım. Her ay annesine böyle Bi para vermiyor sonuçta. İçinden gelmiş almış. Çocuklar ne zorluklarla büyüyor biz onları büyütürken maddi manevi hiçbir şeyi çok görmüyoruz eli ekmek tutunca annesine Bi telefon hediye etmiş çok değil. Tabi sürekli böyle Bi para veriyor olsa kendi ailesinin geçimini zora sokuyor olsa o zaman kabul edilemez. Bilmiyorum çocuk var mı konu sahibi ama olaya gelin değil gelecekteki o annenin gözüyle bak. Belki o zaman daha sakin düşünürsün.
Eşine de telefon için değil ama gizli aldığı için kızabilirsin.

Hangisi kotu bilemedim. Benim kvnin en belirgin ozelligi her şeye drama yaratmasi ve aglamakli olmasi.
Bi de eskiden cok laf sokuşturma huyu vardi o huyunu birakti neyseki.
yaaa o benim kv kayınvalideler karışmış olmasın

Adam, annesine de olsa: ihtiyaç dışı lüks tüketim sayılabilecek çanta, aksesuar vb alsa; çalışsa da çalışmasa da eşine kızmasını anlarım. Şu anda alınan bir ihtiyaçta olsa, "neden bana söylemedin vb" demesini de anlarım.

Konu sahibinin, eşinin annesi için: 12 bin TL'lik telefon neyine tavrı hoş değil. Adamın da eşine söylememesi hoş değil.

Konu sahibi, neden eşinin kendisine bunu söylemediğini düşünmeli.

nerde kaldı evlilik birliği habersiz bu miktarları harcamak ilişkiyi güveni zedeliyor. kaldı ki milyoner değiliz kirada oturan insanlarız

Derdiniz oysa evde oturmak yerine çalışın. Böylece siz de kocanızın parasıyla kendi annenize hediye almak ya da anne hediye alayım mı diye sormak zorunda kalmazsınız.

Sen de onun hesabından annene dyson falan al daha da pahalı

Ikiniz acisindan da bu olayi esiniz neden gizleme geregi duymus, evliligimizde neden birbirimizin arkasindan is cevirme geregi duyuyoruz diye oturup ciddi bir konusma yapilmasi gerekiyor. Kayinvalide buradaki yan sorun, asil sorun esiniz ve evliliginiz ile ilgili.

Kıt kanaat geçinen insanlar değilseniz çok büyütmeyin bence. Taksit taksit ödenir biter. Yaşlı teyzeler mutlu oluyorlar ellerinde iyi bi telefon olunca

Herkesin ilişkisi farklı evde.
Bizde kimse kimsenin alışveriş hesabını bilmez,kart ekstresine bakmaz. Öyle bir ilişkimiz yok eşimle. Herkesin kendi bütçesi var,saklama gereği de duymayız,anlatayım illa da demeyiz.

Eğer ortada suç varsa eşinizde. Kv ne yapsın,insan oğlundan hediye gelirse alır mutlu olur teşekkür eder yani napacak kadın başka?
Çatacaksanız eşinize çatın derim.

Eşiniz sizin harcamalarınıza kızıyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…