Eşim benden boşanmak istiyor sebebsiz yere..lutfen yardim edin ne yapmaliyim

Ailenize bu durumu anlatmayın. Ailenizle aynı sehirde misiniz?
Bosanacaksa eşiniz toplasın eşyalarını gitsin. Sizde evinizden ayrılmayın ise girin çalışın. Kayinvalideniz çocuğunuza bakarsa ise girmeniz daha kolay olur.

Uzuldum size daha cok kucuksunuz. Esiniz size karsida cok gaddar o yuzden bosanmaktan baska care yok. Bebegi sizden alamaz o konuda merak etmeyin. Babaniz kizsa da sizi birakmaz bence. Siz seviyorsunuz diye kiyamamis evlendirmis simdi de kiyamaz bakar size merak etmeyin. Ailenize bir an once durumu bildirin. Mesleginizde varmis bebek biraz buyudugunde girer calisirsinizda bebeginiz size guc verir hic korkmayin

Adam kafaya koymuş bitirmeyi ne deseniz yapsanız boş. Ailesinin yada dizin baskınızlada sürecek birşey değil ki. Aile baskıs işe yarasa idi aileniz size baskın gelir baştan evlenmezdiniz. Durumu ailenize anlatın derim adam çocuğunu görmeye gelmiyor sizi görür mü gözü? Acı konuştum biliyorum ama cesaretinizi toplayıp ailenizle konuşun derim. Bir şekilde evlenmenizi kabul eden aileniz istenmediğiniz yerde durmanızı hiç kabul etmez bence.

Muhtemelen başkası var. Başka açıklaması yok üzgünüm. Evliliği çocuk oyuncağı sanmış ahlaksız sanırım. Ailen koyu kürtse kırsınlar ağzını yüzünü. Normalde böyle şeylere karşıyım ama seninki haketmiş. Bi güzel pataklasınlar da aklı başına gelsin hergelenin. Terbiyesize bak. Evlen sonra de ki ben sıkıldım. Oldu canım. Ayrılacaksan da ev para yüklü nafaka iste. Yok öyle bi kızla evlenip kucağına bir çocuk verip hadi güle güle demek. Sakın maddi olarak kendini garanti altına almadan boşanma. Ayrıca mesajla keyfi boşanmak istediğini de delil olarak topla. Olmaz bundan. Neyi var neyi yok al mutlaka. Sinir oldum ya

Ayrılmak isteyen hangi taraf olursa olsun zorla kimse kimseyi tutamaz ayrılmak durumundasınız.
Haklı haksız durumu değil. Zincirleyecek değilsiniz. Çocuğu zaten alamaz sanki çok isteyecek gibi

Yani bu kadar çabuk boşanma kararı alacaksan aile sorununuzu kaynananlara niye taşıdın. Buraya konu açınca mı ikna oldun.

Çalışsan bebeğe kim bakacak, nerede yaşayacaksın. Tüm bunları düşün planla öyle ailenle konuş. Seni rezil ederler vs yazmıştın konuna. Dikkatli hareket et.

Öfff merak etmeyin boşanmaz, aklınca terbiye ediyor ergenlikten yeni çıkmış beyniyle. Ailesi tabi ki kim işine yarıyorsa şimdilik onu tutacak, hele bi oğullarını boşamaya kalkın hele biraz paşalarının canı sıkılsın bakın neler yapıyorlar size. Ailenize durumu açın, deyin arkamda durmayın ama o elinizi görsünler. Hallolmayacak mesele değil. Boşanmaktan da siz değil o korksun. Elindeki gidince üstüne kadın yağmayacak donsuz paşanın.

Son düzenleme:
küçük yaşta evlenmiş koştura koştura çocuk yapmışsınız. Daha hayatı yaşamamışsınız ki doğru düzgün. Adam aylardır boşanmak istiyorum diyormuş ciddiye almak için ne beklediniz? Adamı velisine şikayet eder gibi babasına söyleyince size ne diye cevabını vermiş o da.
Başka birisine aşık oldu muhtemelen. Olan zamansızca yapılmış çocuğa olmuş. Gurursuzlaşmayın bence daha fazla yalvarmayın

Daha konuda aldatmadan bahsetmenize gelmeden net aldatıldığınızı anladım. Sizi Eşiniz sizi net aldatıyor. Bunu tespit edin,delil toplayın ve boşanın bence. Size bir senedir ara ara boşanalım diyen adamı nasıl ciddiye almadınız ? Evlilikte bunun şakası mı olur?

Aileniz sizi o yaşta ne diye evlendirdi Allah aşkına?! Nasıl izin veriyorlar böyle bir şeye? Kaçarım mı dediniz insanlara ne dediniz de tamam dediler?
14 yaşında ne aşkı, sevgisi, 19 yaşında ne evliliği? Erkekler zaten 28'den önce asla olgunlaşamıyorlar. Evcilik oynamışsınız, eşiniz sıkılmış bu oyundan muhtemelen oyuna yeni karakter eklemiş ve size yolu göstermiş.
Ayy büyük konuşmayayım da çocuğum (erkek olsun, kız olsun fark etmez) gelip bana 19 yaşında ben evleneceğim, çok seviyorum dese otur oturduğun yerde der ciddiye almam, asla da evlenmesine izin vermem. Okusun okulunu, işini eline alsın sonra zaten gerçek dünyaya gözlerini açınca o vazgeçer evlilikten.

Tabi ki aldatıyor

Kürtler de cocuk evlılıgı cok fazla
Bunun nesine sasırıyoruz ki
Onlarda 19 gec kalmıs bıle sayılıyor

Eğer ciddi psikolojik rahatsızlığı yoksa hayatında biri olabilir. Bir insan bu kadar tutarsizsa başka açıklaması yok. Sakın ona belli etmeyin ve delil bulmaya bakın. Telefonu temiz olabilir arkadasimin eşi ikinci telefon kullanıyordu bunun için. Ya da mesajları hemen siliyordur. WhatsApp durum iletilerine bakın. Orada müsait ya da meşgul yazıyor mu? Evdeyken meşgul dışarda müsait oluyor mu falan. Allah yardımcınız olsun. Muhakkak bir çıkış yolu vardır.

Erken evlenen klasik erkek hareketleri, bi erkek en erken 28 de evlenmeli . Henuz olgunlasmamis , doyuma ulasmamis erkek hem 19 da evlenip bi de ustune cocuk yapinca , lan ben ne yaptim . Daha nice koklanacak gul var , erkek erkege yapilacak seyler var diye dusunup karisini bosayabiliyor. Illa aldatmasi gerekmiyor yani.

Onun peşinden koşma sakın,kendini Hint kumaşı sanmasın.Büyük ihtimalle aldatıyor zaten, öyle değilse bile sen de ona kıymet vermediğini göster.Kapında afedersin köpek olmadan affetme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…