Eşim benden boşanmak istiyor sebebsiz yere..lutfen yardim edin ne yapmaliyim

Babamgil annemgil değil neden eşinizin arkasından ailesine gittiniz bırakın adam sizi istemiyor birazcık olayları akışa bırakın

14 yaşında başlayan sevgicilik 19 yaşında evcilik sonu asla şaşırtmıyor.Adamın gözü açıldı başka aşklara yelken açmak istiyor.Ergenlik hevesiyle başlayan ilişki ne kadar sağlıklı olabilir Boşuna uzatmayın evladınızı ve kendinizi düşünün hakkınızı sonuna kadar alın.Sizde bu ilişkide giden taraf olabilirdiniz o kadar sağlıksız bir ilişki ki size de adama da kızamıyorum.......

Canım benim mesajını gördüm okudum çok üzüldüm seni sevmeyen biriyle. Devam edemezsin bosanamk istiyorsa bırak gitsin. Yüzde 90 aldatıyor yoksa bir erkek kolay kolay bosanamaz bırak sal gitsin ne halt ederse etsin. Ama bomboş da gitme anlaşmalı bosanabiliyirsan boşan yoksa çekişmeli boşan ama cocuguun nafakasinida kendi nafakanida al acıma. Acınacak hale düşersin ailene gelince. Ne kadar sert gorunurlerse gorunsunler. Seni istediğin için sevdiğine veren baban sana sahip çıkar korkma ama çocuğunu asla bırakma cocugunla beraber kabul ederse babanın evine dön yok. Çocuğun gelemsin sen gel derse evladindan vazgeçme sakın. Kadın sığınma evine git numaranida degistir. Ailen sahip çıkmazsa onlarida sil at. Koçanı zaten sil. Bu hayat senin hayatın insanın başına neler geliyor ama önemli olan bunlarla baş edebilmek . Çocuğun buyuyene kdr. Kadın siginamada kalırsın üç dört yaşına gelince. Bir iş bulup çalışırsın. O arada eğitimin yarıda kaldıysa eğitimini tamamla. Zaten kadın siginmada çalışmak istedikten sonra devlet iş bulup yerleştiriyor yeterki sen herşeye diren. Bu saatten sonra boşanmak istiyorum diyen kocadan hayır gelmez barisirsin bı iki çocuk daha olur. Yıllar sonra yine boşanmak ister o adam. Bu kez yıllarına ziyan olur işi buyutmeye gerek yok herkes kendi yoluna ne adamlar çıkar karşına. Yavrunu al yanına gerisini s.. et gitsin bugün seni koruyan kaynanan kayın baban. Yarın iş ciddiye binsin bir kurus vermemek için direnirler sahip çıkmazlar onlarada çok güvenme nihayetinde kocanın ailesi eğitimin ne durumda eğer kadın siginamya gitmek istersen sevdiğim bir ablam var özelden yazaraan yardımcı olmaya çalışırım canım benim. Bazen vazgeçmek gerekir. Bir kişinin sevmesiyle olmaz. Kendini uzersin pişman olursun yarın çocuğun büyüdüğünde evladını suclarsin senin yüzünden bosanmadim diye gerek yok bunlara

Adam bir baba olarak kızını dusunmuyorsa bu kadın neden eve cagirsin. Kızı için bosansin. Vursun kıçına tekmeyi böyle böyle yılları gidecek. Ziyan olacak ömrü Bu kadın. Annede olur babada olur. Yeterki güçlü dursun minnet etmesin bu adamı şimdi affeder peşinden koşarsa. Bu adam durmayacak bir gidip bir gelecek bir aure sonra açıktan yapacak yapacağını. Bu kadında kocam ha geldi ha gelecek diye yıllarını boşa harcayarak elinde iai gucude yoksa. Ömrü boşa gececek bı kere geliyoruz bu dünyaya beni istemeyen koca. Gelmesin bnm bulunduğum ortama ne bok yerse yesin gebersin hatta. Çocuğuna kıymet veren adam. Karısına. Da kıymet verir onu uzmekten korkar her şeyi geçtim önce kendine saygı duyar hiç bu yuvaya sahip çıkmaya fln gerek yok ortada yuva kalmamış. Politikaya plana fln gerek yok. Hayat o kadar guselki dışarısı o kadar guzelki genç kadın neden kendini paralasin

Kurtar kendini kızım yasik etme kendine evlenmek helalse bosanmakta helal aldatildigini gosunle mi görmek istiyorsun. Ne gerek var hem barisaani bu olanakri unutabilecek misin. Ağız eğme boyun eğme o adama. Canı cehenneme al çocuğunu. Git abbanin evine yien soyluyorum ara babanı. Baba bosnamak iatiyo bana çocuğuma sahip cikar misin diye. Çıkarım derse git çıkmam derse aynı gün kadın sığınmaya. Kimseye söyleme bile giderken. Arasın dursunlar işte meslek bu yüzden önemli. Sen 14 yaşında koca peşinde koşmak yerine okusaydin. Mesleğin olurdu elinde bugun. Umrunda olmazdı ne yaparım diye düşünmezdim bu yüzden kiziyorum okumayan kadinalra abi okuyun ya okuyun çalışmasını bile bı mesleğiniz olaun kocanız sizin aç kalmayacaginizi bilsin o olmadanda hayatinizii devam ettireceginizi bilsin valal Cook üzüldüm sana. Ya Allah yardımcın olsun kuzum

İş menzile gelsin nah sahip çıkarlar ne yapacak kaynanasina kayın babasına sığınıp. Onların boyundurugu altında mi kalacak yedekte. Admain canis ikilacak adam geri dönecek. Çocuk orda karısı orda onu bekliyor. Bu adam nasıl hatasından ders alacak. Ne münasebette kocasının ailesine sığınacak. Kendi annesine babasına. Sığınacak. Oda cocuguyka kabule derse etmezse gitsin akdin sığınmaya okulunu bitirsin meslek sahibi olsun biraz rahat etmek için kendini rezil etmesine gerek yok kız kırk yaşında değil daha 22 yaşında kanı kaynayacak aşık olacak sevecek. O zmn ne olacak kaynanası kayinbabasi buna saygı mi duyacak. ? Tabiki hayır. Kocası yapınca erkektir yapar diyecekler bu kız birinden hoslansa. O.. diyecekler ayrıca kaynanası kayyinbabasi. Oğlunu kaç gün eve almayacak. Kaç gün silecek evlatları sonuçta. Kiİ kandırmaya çalışıyorlar çocuğu elinden almak için. Bunu göremiyor musunuz. Anlamıyorum kıza yakın duruyorlar. Yoksa kayın babası birak bosansin der mi hiç belli ki. Kızına ilesinden cekiniyorlar. Bosanirs aoglam. Torunlarını alamk için kıza yakın duruyorlar sen sanıyormusun yarın. Bu kız tekrar evlenmek istese. Torunalrini bırakacaklarını sonra dönüp biz büyüttük diyecekler

Ne yapacağım diye birşey yok sen bir annesin. Silkelenip. Dustugun yerden kalkacaksin. Küllerinden yeniden dogacaksin hemde en yakın dostun arkadasin biricik Kızinla beraber !!! Önünde o kadar uzun ve güzel yıllar varki. Sana evladın yeter bugün kocanla barışsan bile. Her kavga da aklına gelecek başına kakic yapacaksın. Mutsuz olacaksın yıllarca Üzülmekten ise. Üç gün ağlarsın üç gün korkma. Bazen vazgeçmek silmek gerekir. Bu hayat senin hayatın bugün etrafındakilere hayatını verirsen. Yarın o hayatı. Sana hiç vermeyecekler hayatını başkalarına verme

Emin olun vardır bir (kadın) sebebi!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…