Eşim benden boşanmak istiyor sebebsiz yere..lutfen yardim edin ne yapmaliyim

Eşimle 5 yıllık sevgili kaldık 2 sene önce severek evlendik bir de 1 yaşinda kızımız var, konuya geleyim eşim 2 gün önce bana adliyeye gidip boşanmak istediğini söyledi bu konu sürekli açılıyordu 1 sene içinde ama ben takılmıyordum çok ciddiye almadım her evlilikte olur böyle şeyler diye karışmadım tamam diyip sürekli konuyu kapatırdım. 2 gün önce bana adliyeye gidicem diyince ben işin ne kadar ciddi olduğunu o zaman anladım hemen kızdım neden böyle söylüyorsun diye ama umursamadı, evden çıkıp babası gile gitti onlar da karşımızda oturuyor o gidince bende hemen arkasından gidip babasına durumu söyledim oğlunuz bana aylardır böyle cümleler kuruyor bir şeyler yapın dedim o da oğlunu çağırdı konuştu ama eşim olacak adam onlara da cevap verdi sizene ne karışıyorsunuz der cinsinden babası buna dayanamayıp vurdu eşim böyle konusunca bana da kızım ne uğraşıyorsun boşan dedi bundan ben hala inanmamak istemiyordum buna eşim artık eve de gelmiyor 3 gece oldu ne kızını görmeye geldi ne de benle bu konuyu konuşmaya mahallede gezip tozuyla ama evine gelmiyor beni istemiyor diye bir yandan gitmek istiyorum bir yandan da yuvamızı dağıtmak istemiyorum severek evlendik babam böyle konularda çok katıdır ona ne diyeceğimi de bilemiyorum evimin içinde kalmışım ne gidebiliyorum ne kalabiliyorum kaynanam gile gidip geliyorum onlarda esimi eve almıyor gece arkadaşında kalıyor gündüz de burda babasının çiftliğine gidip geliyor. Bana seni hiç birakmicam hep derdi şimdi noldu bilmiyorum beni aldatacagini düşünmüyorum hep derdi sen varken ben seni başkasıyla aldatmam kari kızla da çok ugraşi yok sadece rahat ve tek takılmayı seviyor bense elim ayağım bağlı ne yapacağımı bile bilmeden öylece bekliyorum belki pişman olur döner aileme söylemedim söylesem beni rezil ederler koyu kurtler normalde yabancıya kız vermezler ama ben esimi çok seviyorum diyince babam kiyamadi tamam dedi sevdiğine git dedi ben şimdi babam gile gitsem onların yüzüne nasıl bakarım gidemiyorum öylece kalmışım yerimde nolur bir akıl verin ben ayrılığı asla kaldıramam o kadar güçlü değilim eşim umursamaz ama ben o kadarını yapamam
Babamgil annemgil değil neden eşinizin arkasından ailesine gittiniz bırakın adam sizi istemiyor birazcık olayları akışa bırakın

Bugüne ne kadar telefonlarını hep meraktan kurcalarım hiç böyle bir şey görmedim biri mesaj atsa bile bana gösterir hani başka bir şey var diyorum kendisi hep der ben sen varken başkasını sevmem diye ne yaparsam boşandıktan sonra yaparım der

Evet 19 da evlendim 14 yaşımdan bellidir birlikteyiz
14 yaşında başlayan sevgicilik 19 yaşında evcilik sonu asla şaşırtmıyor.Adamın gözü açıldı başka aşklara yelken açmak istiyor.Ergenlik hevesiyle başlayan ilişki ne kadar sağlıklı olabilir Boşuna uzatmayın evladınızı ve kendinizi düşünün hakkınızı sonuna kadar alın.Sizde bu ilişkide giden taraf olabilirdiniz o kadar sağlıksız bir ilişki ki size de adama da kızamıyorum.......
Eşimle 5 yıllık sevgili kaldık 2 sene önce severek evlendik bir de 1 yaşinda kızımız var, konuya geleyim eşim 2 gün önce bana adliyeye gidip boşanmak istediğini söyledi bu konu sürekli açılıyordu 1 sene içinde ama ben takılmıyordum çok ciddiye almadım her evlilikte olur böyle şeyler diye karışmadım tamam diyip sürekli konuyu kapatırdım. 2 gün önce bana adliyeye gidicem diyince ben işin ne kadar ciddi olduğunu o zaman anladım hemen kızdım neden böyle söylüyorsun diye ama umursamadı, evden çıkıp babası gile gitti onlar da karşımızda oturuyor o gidince bende hemen arkasından gidip babasına durumu söyledim oğlunuz bana aylardır böyle cümleler kuruyor bir şeyler yapın dedim o da oğlunu çağırdı konuştu ama eşim olacak adam onlara da cevap verdi sizene ne karışıyorsunuz der cinsinden babası buna dayanamayıp vurdu eşim böyle konusunca bana da kızım ne uğraşıyorsun boşan dedi bundan ben hala inanmamak istemiyordum buna eşim artık eve de gelmiyor 3 gece oldu ne kızını görmeye geldi ne de benle bu konuyu konuşmaya mahallede gezip tozuyla ama evine gelmiyor beni istemiyor diye bir yandan gitmek istiyorum bir yandan da yuvamızı dağıtmak istemiyorum severek evlendik babam böyle konularda çok katıdır ona ne diyeceğimi de bilemiyorum evimin içinde kalmışım ne gidebiliyorum ne kalabiliyorum kaynanam gile gidip geliyorum onlarda esimi eve almıyor gece arkadaşında kalıyor gündüz de burda babasının çiftliğine gidip geliyor. Bana seni hiç birakmicam hep derdi şimdi noldu bilmiyorum beni aldatacagini düşünmüyorum hep derdi sen varken ben seni başkasıyla aldatmam kari kızla da çok ugraşi yok sadece rahat ve tek takılmayı seviyor bense elim ayağım bağlı ne yapacağımı bile bilmeden öylece bekliyorum belki pişman olur döner aileme söylemedim söylesem beni rezil ederler koyu kurtler normalde yabancıya kız vermezler ama ben esimi çok seviyorum diyince babam kiyamadi tamam dedi sevdiğine git dedi ben şimdi babam gile gitsem onların yüzüne nasıl bakarım gidemiyorum öylece kalmışım yerimde nolur bir akıl verin ben ayrılığı asla kaldıramam o kadar güçlü değilim eşim umursamaz ama ben o kadarını yapamam

Canım benim mesajını gördüm okudum çok üzüldüm seni sevmeyen biriyle. Devam edemezsin bosanamk istiyorsa bırak gitsin. Yüzde 90 aldatıyor yoksa bir erkek kolay kolay bosanamaz bırak sal gitsin ne halt ederse etsin. Ama bomboş da gitme anlaşmalı bosanabiliyirsan boşan yoksa çekişmeli boşan ama cocuguun nafakasinida kendi nafakanida al acıma. Acınacak hale düşersin ailene gelince. Ne kadar sert gorunurlerse gorunsunler. Seni istediğin için sevdiğine veren baban sana sahip çıkar korkma ama çocuğunu asla bırakma cocugunla beraber kabul ederse babanın evine dön yok. Çocuğun gelemsin sen gel derse evladindan vazgeçme sakın. Kadın sığınma evine git numaranida degistir. Ailen sahip çıkmazsa onlarida sil at. Koçanı zaten sil. Bu hayat senin hayatın insanın başına neler geliyor ama önemli olan bunlarla baş edebilmek . Çocuğun buyuyene kdr. Kadın siginamada kalırsın üç dört yaşına gelince. Bir iş bulup çalışırsın. O arada eğitimin yarıda kaldıysa eğitimini tamamla. Zaten kadın siginmada çalışmak istedikten sonra devlet iş bulup yerleştiriyor yeterki sen herşeye diren. Bu saatten sonra boşanmak istiyorum diyen kocadan hayır gelmez barisirsin bı iki çocuk daha olur. Yıllar sonra yine boşanmak ister o adam. Bu kez yıllarına ziyan olur işi buyutmeye gerek yok herkes kendi yoluna ne adamlar çıkar karşına. Yavrunu al yanına gerisini s.. et gitsin bugün seni koruyan kaynanan kayın baban. Yarın iş ciddiye binsin bir kurus vermemek için direnirler sahip çıkmazlar onlarada çok güvenme nihayetinde kocanın ailesi eğitimin ne durumda eğer kadın siginamya gitmek istersen sevdiğim bir ablam var özelden yazaraan yardımcı olmaya çalışırım canım benim. Bazen vazgeçmek gerekir. Bir kişinin sevmesiyle olmaz. Kendini uzersin pişman olursun yarın çocuğun büyüdüğünde evladını suclarsin senin yüzünden bosanmadim diye gerek yok bunlara

X