Eşim benden boşanmak istiyor sebebsiz yere..lutfen yardim edin ne yapmaliyim

Hayır sizi istemeyen adamı ne yapacaksınız merak ettim. İstemiyorum demiş kendinizi neden bu kadar düşüyorsunuz? Ananın karnından bu adamla mı doğdunda yaşayamıyorsun. Olgunlaşmadan ekonomik özgürlüğü olmadan evlenmenin canlı sonuncusunuz. Yazık bağımlı bir birey daha

Nasıl her evlilikte oluyor böyle şeyler? Herkes her gün boşanıcam mı diyor birbirine? Kim kime vurdu anlamadım, eşiniz babasına vurduysa size de vuruyordur. Neyse en azından biri çıkıp da korunmayı beceremedik yazdı. Böyle evliliklerde genelde korunmaya rağmen hamile kalıyorlar.

Flört etmek sevgili olmak varken çocuk yaşta sevdiğinizle yuva kurmuşsunuz. Kendiniz yetmiyor bir de masum bebeği yakmışsınız. Boşanacaksınız mecbur, sizi bırak çocuğunu bile görmüyor ilgilenmiyor.

Bir kaç aydır söylüyor bunu demişsiniz, be durumlarda söylüyordu. Yazdıklarınızda ayrılık için herhangi bir neden yazmamışsınız ama mecbur var bir şey. Çocuğa yazık olmuş.
Sorumluluk almak istemiyor her seyi benim üstüme yıkıyor en basiti sabah girmesi gereken bir ahırı var işi hayvancilik onu da bana devrediyor sen yapacaksın diyor sabahtan aksama kadar ne yapıyorsun benim işimi yap diyor bende ona sen burda yatarken ben yapmam diyince şartelleri atıyor hemen boşanacam senden ben tek takilmak istiyorum yalnız kalmak istiyorum sizi çekemiyorum gibisinden sözler söylüyor ailesi benden çok memnun oğullarını atıp beni çocuklarının yerine koymuşlar bana hep derler sen bu adamın kahrını çok çekeceksin ama çok takılmadım bana karşı çok gaddar değil etrafa karşı biraz ates püskürtüyor bende esim bana işlerini yaptırmaya çalışınca cevap verdim cevap verince de seni babanın evine göndericem gibisinden laflar etti sonra da hayatta tek takılmayı isteyip benden boşanmak istediğini söyledi çok gereksiz saçma sapan bir nedeni var şimdi de kendini bizden uzaklaştırmaya çalışıyor bende gitmiyorum ona o da bana gelmiyor öylece kalmışım

Senden vazgeçmiş, seni istemeyen bir adamı nasıl tutacaksın.
Erkekler öyle bunaldım diye boşanmaz. Bir dalı tutmadan diğerini bırakmaz. Ben 15 seneden sonra boşandım. 15 sene aynı yastığı paylaştığım adam yeminler etti başkası yok diye. Biz boşandıktan 4 ay sonra yeniden evlendi. Benim karşıma çıkıp başkası için senden ayrılıyorum diyebilecek cesareti yoktu.
Kimseye böyle gözü kapalı güvenmeyin.

Ay Allah aşkına seni istemeyeni sen hiç isteme. Defolsun gitsin.

Üzüldüm sizin için. Bencil, kötü kalpli biriyle evlenmişsiniz. Allah yüzünüzü güldürsün. Boşanmak diye bir seçenek var mı?

Sebebi neymiş, 2 yıllık evlilikte 1 yıl boyunca dile gelen bir şeymiş boşanma sonuçta, her ne kadar ciddiye almasanız da.

Üzüldüm sizin için. Bencil, kötü kalpli biriyle evlenmişsiniz. Allah yüzünüzü güldürsün. Boşanmak diye bir seçenek var mı?
Düşündüm bosanicam sabah kaynanam gile gidip konuyu konuşup aileme durumu izah edicem sadece çocuğum aklımda bana derdi bosaninca senden çocuğu alıcam diye. Şimdi gidip iş başvurusunda bulunucam saglik mezunuyum en kötü huzurevinde çalışırım eski çalıştığım iş yerim var ordan devam ederim ise girdiğim gibi boşanma davasını açarım zaten onun sigortası yok bari benim olsun ben çocuğumu garantilemek istiyorum zaten çok uzağım bu konulara hiç aklımın ucundan geçmediği konuların içindeyim çok kötü durumdayım mantıklı düşünmek istiyorum

Sebebi neymiş, 2 yıllık evlilikte 1 yıl boyunca dile gelen bir şeymiş boşanma sonuçta, her ne kadar ciddiye almasanız da.
Gerçekten bilmiyorum yani bekliyorum belki gelir bana açıklama yapar diye ama yok konuyu açıp öylece bırakıyor başka şeylerle meşgul oluyor kendisi beni severek aldı kendisi evlenmek istedi şimdi cocukla beni bir başıma bırakıyor hiç düşünmüyor ne halin varsa gör eltime danistim o da kendi eşinin bir dönem böyle olduğunu söyledi sonra da geçti dedi benim ki geçmedi şimdi de boşanmaktan başka çarem yok cocugumu da alıp kendi hayatıma bakacam korkuyorum çünkü o kadar güçlü biri değilim Allahım yardımcım olsun

El kadar çocuğu garantilemenize gerek yok mahkeme zaten size verecek, öyle çocuğu alırımlar ederimler boş laf. Kuru sıkıyor.

her seyi benim üstüme yıkıyor en basiti sabah girmesi gereken bir ahırı var işi hayvancilik onu da bana devrediyor
Sizle ırgatlık yaparsınız diye evlenmiş. Benim dedem de hayvancılık yapıyordu. Ahır evlerinin altındaydı. Babaannem topaldı. Onun bir faydası olmuyordu. Dedem çocukları okusun diye çocuklarını da karıştırmadı. Kendi ilgilenirdi her işle.

Paşaya bak. Hem çocuğunu büyüteceksin, hem adamın işine bakacaksın, hem evi tertip düzenliyiceksin o da gelip koltuğa kurulup bi tarafını büyütecek. Ay çok sinirlendim vallahi. Son yorumunuza kadar çok üzüldüm ama şu an çok sinirlendim. Bana karşı gaddar değil demişsin bundan daha büyük gaddarlık mı var Allah aşkına? Konuş şu adamla, sen kendi paranı kazanabilecek kıvama gelene kadar idare etsin bi şekilde. Sonra defolup gidebilir. Ailen içinde yapacak bişey yok kendime bu eziyetli hayatı reva göreceğime onlarla görüşmemeyi tercih ederdim ben. Sizi aileye ters olmasına rağmen sevdiğinizle evlendiricek kadar kıyamayan baba boşanınca kapısını da açar. He belki söylenir kızar ama yalnız bırakmaz Baba dediğin budur. Yapmıyorsa zaten onunda var olmasının anlamı yok. Canım benim ya. Gerçekten kıyamadım üzüldüm. Şu noktada en iyi seçenek bu. Konuş eşinle paranı kazanıp düzen işini çözene kadar beklesin. Sonra al kızını git o pislikten böylesinin babalığı da yaramaz zaten

Yani her evlilikte kocalar eşine senden boşancam demiyor bunu bir kere ciddiye alıp karşınıza alıp konuşsaydınız keşke koşa koşa çocuk gibi babasına şikayet etmek yerine

Bak kızın sana nasıl güç verecek şaşıracaksın. Sağlık meslek lisesi mezunusun anladığım kadarıyla. Her türlü iş bulursun. Ailene maddi olarak biraz yardım edersen çocuğuna da sana da sahip çıkacaklardır. Kimse evladını çöpe atmaz. İnan bana bir kaç yıl sonra seni terkettiği için şükredeceksin. Şu an toparlan ve yarınını planla. Senin suçun günahın yok ki. Ailen de seni anlayacaktır emin ol. Hiç aklına kötü bir şey getirme

Ailenin evine dön. 1 yaşında bebekle yalnız yaşayıp çalışamazsın. Mecbur bakıcıya ihtiyacın olacak. Aldığın maaş kiraya gidecek zaten.
Ailen mecbur kabul edecek. Evlatsın sonuçta.
Kayınvalidengiller de oğlunun ne olduğunu biliyorlar. Apar topar o yüzden evlendi belki de

Ne aceleniz vardı anlamıyorum, biri de kalkıp önce ayaklarımın üzerinden durayım demiyor, koşa koşa evleniyor, çok mu matah bişey erken yaşta evlilik..Seni istemeyeni sen hiç isteme kızım, zaten ne kadar diretsen de giden gitmiştir, ısrarın onu iyice uzaklastıracaktır, gururunla git bari, bu adamdan ne koca ne de baba olmaz, sen git kendi yaşamını kur..

Olan olmuş, şu an mantıklı düşünceler içerisindesin.. Çalış, bir yandan sigorta primlerin ödenmeye başlasın. Elin ekmeği zordur, kendin çalış, ekonomik özgürlüğün olsun..Hayatta da kimseye müdanan olmasın canım. Evladınla güzel bir yaşam dilerim

22-23 yaşında çok küçüksünüz ikinizde ama ebeveyn olmuşsunuz. Ah ablam işte akıl başa gelince kimisi kaçıyor kocan gibi. Hele ki erkeklerin zaten sosyal zekası kadınlardan geri, daha çok genç bile olsa senin yaşlarında annelik, evlilik sorumluluğunu kadınların çoğu kaldırabiliyor. Ama erkeklerden olmuyor işte, ben 30 yaş altı erkeğe kedi sahiplendirmem. Siz alıp koca, baba yapıyorsunuz.

İnanmak istemiyosunuz. Konuya bende ınanmak ıstemıyorum 19 yaş evlilik 14 yas sevgılılık sızın aılenız yok mu? Bal gibi aldatılıyorsunuz. Yaslarınız cok kucuk daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…