Eşim annesinin telefon faturasini ödüyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vallahi kayılıyorum. Kız evlatlar çok farklı getçekten.

Kesinlikle çok katılıyorum hele son cümle

Çok borçluyuzdur mesela? Eşime çok yuklenilmistir zamanında mesela?
Allalla yattigim yerden yerken benim hakkım, yediklerim ödenirken bizim borcumuz ,çalisip kazanmaya gelince bana ne? Ne kadar güzel....

Anasına üç kuruş verdi diye ağzina s.çabildiginiz bı adam çalismaniza nasıl izin vermiyor olabilir ben de bunu hiç anlamadım...Gizli maço herhalde

Mesela niye izin verilmez calismasina ben anlamıyorum, karisina gireceği ortamda guvenmiyor diye düşünürüm ben.
Neden izin verilmez ki baska?

Mesela niye izin verilmez calismasina ben anlamıyorum, karisina gireceği ortamda guvenmiyor diye düşünürüm ben.
Neden izin verilmez ki baska?
Sağlık sorunları (özellikle fıtık) ama daha çok "çocuklar küçük" (20 yaşına kadar yolu var) nadiren karı koca yobazlık...İlk üçte bunlar var....Ben en çok yobazlari seviyorum, linclemesi cok zevkli oluyo

kayinvalidemlerin evimde bir bardak hakkı yoktur belki. ne düğünümde ne biseyde hiçbir yardımları olmadi ama durumları iyi değil zaten. ben bunu bildiğim için eksikleri neyse alıyorum oğullarına bile bırakmıyorum. geçen ay mesela kendisine cep telefonu aldım. öncesinde ankastre set bir öncekinden elektrik supurgesi ve bulasik makinesi. öyle arada aldigim üstü başı verdiğim harçlığı vs saymıyorum bile. lütfen böyle küçük şeylere takılmayın. eşinizi doğurmuş büyütmüş bir anne o. benim de eşimin kardeşleri var ama sadece biz yapıyoruz mesela maddi yardım. hiçte soruma gitmiyor helal olsun. bosverin sizde kavga etmeyin gerekirse çalıştırmiyor diye kavga edin ama iyilik yaptığı için kavga etmeyin. neticede o bir anne ve eminim emeği çoktur. emeği azsa bile sadaka niyeti gozetin. bu kadar sorun edecek miktar değil bu

Eşim babasini emekli etmek için kredi çekti onun borcunu ödüyor aylık 20 bin üstelik babasının marketi var... Durumları iyi olduğu halde bu kadar yuklenmeleri normal mi Allah aşkına? Bende onu diyorum memurun eti ne budu ne?.. çalışmama izin vermiyor ister inanın ister inanmayın ne zaman iş baksam konu boşanmaya kadar gidiyor

bak ne güzel demişsin durumları yok

yok olandan istenmez zaten

ama düğün zamanı düşman olan kaynana düğünden sonra saygı hürmet hediye beklemesin ,

Adam annesinin telefon faturasını dahi ödemeyecekse kendine evlat demesin zaten.
Kardeşlerim ve ben annemiz için neler neler yapıyoruz, birlikte olduğumuz kişiler bize hiç bir şey demez, diyemez.

bak ne güzel demişsin durumları yok

yok olandan istenmez zaten

ama düğün zamanı düşman olan kaynana düğünden sonra saygı hürmet hediye beklemesin ,
Kaynana değil kadın, adamın annesi. konu sahibi kendi kazandığı parayı vermiyor zaten, adam kendi kazandığı parayı ANNESİNE veriyor

Boşan o zaman... Ne bekliyorsun?

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…