Eşim annesinin telefon faturasini ödüyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yanlışa yanlışla karşılık vermek oluyor evet

Gelinin hiç mi hakkı yok.Adamlar 20 bin kredi ödüyor.Daha ne yapsın böbreğini mi versin? Dünyaya getirdilerse bakıp büyütmek zorundalar.Evladından sürekli birsey beklemek doğru değil.Ayrica benim her yöne sınırsız dk 20gb İnternetim var.Ben o kadar ödemiyorum.İnsan oğlum ödüyor diye normal bir tarifeye geçer.Ya da kontör yukletir.Faturali kullanması şart mı?

Çok saçma ,konuyla alakası olmayan bir yorum olmuş.Nereye ne sıkıştırırım derdindesiniz .

ben gelinin hakkı yok demiş miyim?
nerede yazıyor bu

gelinin hakkı tabiki var ama laftan anlayacak anlayışlı koca var mı yok
boşanamam çalışmamam diyor konu sahibi o zaman ne yapacak susup oturacak
başka bir çaresi var mı?

Bence çok yanlış düşünüyorsunuz.Ben de annemin faturasını ödüyorum ve bazen para yolluyorum kocam da bu duruma saygı duyar ben de onun annesine yaptığı destege saygı duyarım. O benim annem yaa annem ! Herkesin annesi kendine kıymetlidir.. Evlilikte bunlar sorun olamaz. Oluyorsa sağlıklı bir evlilik değil bence . Şahsen ben erkek olsam ve eşim annemin telefon faturasıni ödedim diye cingar çıkarsa o eşi istemem...Bence bakış acinizi degistirin.Evlilginizi yipratmayin.

Dar görüşlü söz hakkiniz yok demişsiniz,ondan hakkı yok mu dedim.Dediğiniz gibi çalışmıyor ve boşanamam diyor.Kocasina laf söyleyemiyor.Mecbur susacak

Dar görüşlü söz hakkiniz yok demişsiniz,ondan hakkı yok mu dedim.Dediğiniz gibi çalışmıyor ve boşanamam diyor.Kocasina laf söyleyemiyor.
Ayrıca bence eşin ailesi bencil düşüncesiz.Bizim eşimle tarifemiz yüksek.O kadar ödemiyoruz.Madem durumları yok,kaynana faturali hat kullanmayacak.Dedikoduyu az yapiversin.Gitsin kontörlü hat kullansın.Adam zaten maaşının yarısını onların krediye veriyor.Dogal olarak geline o 500 tl batıyor.
Herkes yok aileme para veririm diyorda,bu ekonomide para vermek falan gerçekten lüx.Aileler zaten kaç yıldır evli.Bir zahmet evini arabasını almış,emekli olmuş olsun.Bizler yeni evliyiz.Hayat zaten zor.Kimse evladına yük olmasın.Bir kreş olmuş 15 bin tl.İnsanlar kendi evine bakıp birikim mı yapsın,aileye mı versin.

Kesinlikle değil hazmedegim konular var dolayısıyla küçücük şeyler kafamda dev gibi büyüyor
Para stresi sizi germis hersey batiyor anlıyorum guzellikle konusun calisma konusunda hersey tatli dille çözülür .siz eşinize bilenmissiniz hersey batiyor is mevzusunda aslinda maddiyattan ötürü calismaniza izin vermesi gerekir ikna edin bazi erkkler degisik calisana kdr burnunuzdan getirir calisinca para tatli gelir gelecek icin birikim ssk emeklilik vs one surerek konusun .bana calismama laf etseydi esim höst kenarda otur para kazanacağım derdim ama sizde esinizin lafina geliyorsunuz ilk önce is bulum sonra konusun ara ara is bakicam diye laf atin uygun bir yer cikarsa hemen baslamak istiyorum diyin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…