Eşim annesinin telefon faturasini ödüyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Annemin telefon faturasını ödüyorum.
Elektrik faturasını ödüyorum.
Su faturasını ödüyorum.
Doğalgaz faturasını ödüyorum.
Elimden gelse kira da öderim annem ödetmiyor. Oh yarasın anacuğuma

Helal olsun el oğlu yiyeceğine anneciğin yesin. :)

Neden anlamıyorsunuz calismama izin vermiyor bunun da defalarca tartışmasını yaptık benim mesleğim olduğu halde yapamıyorum eşim yüzünden

Eşim memur ama hiç memur gibi değil derken siz memuru çok değişik bişey mi zannediyordunuz evlenirken? Ben de memurum mesela gayet eşiniz gibi ucu ucuna yaşıyorum, üstelik eşim de çalışıyor onun çalıştığı da çocuğa harcanıyor...Adamcağız anasınin üç kuruş telefon faturasını ödüyor diye cıngar çikaracaginiza siz de sabah 6 da kalkıp akşama kadar çalışın bı zahmet, iki kuruş katkınız olsun eve...kıcım çılışmımı izin virmiyir diye evde yatmak çok güzel ama yapacak bişey yok...Ayrıca iki yetişkin insan evlenirken kimse yardım etmek zorunda değil, bırakın artık şu ilkel kafaları...

Son düzenleme:
Beyefendi izin vermiyor çalışmama.. dünyanın kavgasını ettik
senin yiyeceğinden giyeceğinden kısmıyorsa laf etme hakkın yok.
Çok çalışmak isteyen inat eder yine çalışır ha izin mi vermiyor basar dötüne tekmeyi

Neden anlamıyorsunuz calismama izin vermiyor bunun da defalarca tartışmasını yaptık benim mesleğim olduğu halde yapamıyorum eşim yüzünden
bosanin o zaman efenim, calistirmamak ne?
Hangi yuzyildasiniz? Nerelerde yaşıyorsunuz yav?
Calismayin bakalim, yarin bir gun o calistirmayan adam gittiginde far görmüş davşan gibi kalakalirsiniz oyle.

Siz şaka mısınız? Adamın annesi 400/500₺nin lafını mı yapıyorsunuz gerçekten? Benim eşim bunun lafını yapsa net boşanma sebebi

Ailesinin durumu kötü mü?
Eğer kötü değilse annesinin bunu kabul etmemesi gerekir. Çünkü oğlu eşini çalıştırmıyor (?) memur maaşıyla mukemmel bir hayatta sunamiyor borçlar vs var. Ama her ay duzenli bir miktar annesine yardim ediyor. Onun yerine evladına veya eşine bes yatırsa iyi olurdu ama..

Evlat olarak yapmasında, yapmak istemesine sıkıntı yok fakat durumunuzda pek iyi değil. Bence çalışmak için tekrar tekrar konuşun bu şekilde zor olur çünkü.

Siz şaka mısınız? Adamın annesi 400/500₺nin lafını mı yapıyorsunuz gerçekten? Benim eşim bunun lafını yapsa net boşanma sebebi
Düşün iki evlat büyütüyorum her şeyimi önlerine seriyorum elin kızı gelicek sen annene para veremezsin dicek hadi ya

Allahtan çalışıyorum Allah evlada bile muhtaç etmesin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…