Erken yaşta evlenmek , erken yaşta boşanmak

Harikasınız bu akşam ne güzel güçlü kadınlar denk geliyor konularda valla hayran kaldım diğer konudaki hanımefendiye de size de tebrikler böyle adamlar için bu hayatı heder etmeye değmez
çok teşekkür ederim yüreklendirici cümleleriniz için , umarım okuyan diğer zor durumdaki kadınlara da ilham oluruz hep beraber :)

Arkadaşım, yolunuz açık olsun. Bundan sonrası sizin için çok daha güzel olacak

Konuyu baştan sona keyifle okudum, sizi tebrik ederim okulunuzu devam ettirip dimdik durmuşsunuz hayata karşı. O sünepe de neyse ki dönüş olmayacağını anlayınca leş zihniyetini dökmüş ortaya ve içinizde ufacık bir kırıntı bile bırakmamış. Tertemiz bir sayfa açacaksınız şimdi genç yaşta. Ailenizin kıymetini bilin, onlardan yüz bulamayınca hiç kozu kalmamış resmen.
Artık ailesi gözü açılmamış biriyle evlendirip, iyi ihtimalle başlarına kalmasın diye geçimlerine destek olur belki öyle tekrar evlenir. Ama bu karakterde iş güç tutamayan ezik birine de hiç bi kadın saygı duyup kocam diyemez zaten. Siz çok bile dayanmışsınız. Sürünsün dursun artık

Amip ve asalak erkekten kurtulmanizi canı gonul den tebrik ediyorum. Aynı kendısi bmm babam demeye utandıgım aahsa bnzıyor. Kadın calısım bn yıyeyım. Bn calısamam o iş bana gore mı aynı kene zıhnıyetı.
Daha dune kadar koynuna aldıgı kadının namusum dedıgı kadının da arkasından babasına ettıgı o agır laflar ksılığıni ortaya koyuyor. Iyıkı cocugunuz yok. Omur boyu bunun kaddem suratını cekmeyeceksınz

çok teşekkür ederim güzel cümleleriniz için , ailemi hep çok severdim ama artık hayatımda bambaşka bir seviyedeler.. öyle şeyler başarayım ki iyi ki doğurmuşum desinler diye çabalayacağım. bence de ailesi yeni gelin bulup her konuda destek olacaklar çünkü kendi başlarına kalmasını da istemiyorlar bu sünepenin.

çok teşekkür ederim , iyi ki bu yüzünü gösterdi çünkü insan ister istemez geçirdiği anıların ve kaybettiği ilişkinin yasını tutuyor ancak sildi süpürdü hepsini bu iğrençliği

Onlara çalışacak, oğullarının geçimini sağlayacak gelin lazım ama. Çalışan kadın bu parazitin kahrını çekmez, çalışmayan kadınla evlendirmekte işlerine gelmez. O yüzden bundan sonrası biraz zor onlar için.

mehir falan hazırlamışlar, hakkın gel al diyorlar demiştiniz ben de şaşırmıştım "vay ben ne medeni insanlar var " diye, sonra iş nasıl bu çirkef hale geldi? hangi noktada bu kadar rezilleşti bunlar?
aynı şeyi ben de merak ettim , görümcem ile ortak arkadaşımız var. Arkadaşımın dediğine göre bunlar benim inat ettiğimi ve çok toy olduğumu , bir süre sonra geri döneceğimi düşünerek relax davranmışlar suyuma gitmişler. Baktılar dönmüyorum çirkefe bağladılar

benim gibi toy ve cahil birini bulurlar belki , idare eder 3-4 sene o arada çocuk olursa ömür boyu çeker kahrını :)

Eşinizin ailesinden neden bu kadar beklentiniz var? Sizi devamlı fonlayamaz bu aile sonuçta söz 2 kişi bir aile kurdunuz. Eşinizin iş durumu sizi oldukça yormuş ve böyle giderse yormaya da devam edecek.

Bence çocuğun ailesi zengin diye binbir hayalle evlenmişsiniz ama işler tersine dönmüş o havalı zengin sevgili de iş başa düşünce beceriksiz kalmış ve gözünüzden düşmüş. İşler beklediğiniz gibi gitmemiş. Ha mantıklı olan boşanıp hayata yeniden başlamanız. Ama bundan sonra evlenirken tek kriteriniz ailenin maddi durumu olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…