Erken hamilelik belirtileri hakkında....

ozaman ben sımdı 26 dahıl olmak uzere sayıyorum 4.gun 29 aralık oluo..30 aralık dahıl olmak uzere yıne sayıyorum bugune dek bugun daha 9.gun oluo canlarım.......................

ozaman ben sımdı 26 dahıl olmak uzere sayıyorum 4.gun 29 aralık oluo..30 aralık dahıl olmak uzere yıne sayıyorum bugune dek bugun daha 9.gun oluo canlarım.......................

yesss o yüzden erken bekleeee...
benim 14.gün olmuşşşş bakalım değer ne çıkacak..ordan da bir yorum yapabiliriz senin için

hormon testi yaptırdım normal cıktı çok şükür.bi iki ay kist vardı onlarda hep adetle atılan kistlerdi.doktora dedim biz uzun zamandr korunmuyoruz hormon testi yaptırdı sonrda klomen yazdı.eşiminde test yaptırması lazımmış.eşimde daha çok erken diyo bi sene bile olmadı dah surda bes aydır korunmuyoruz diyo.bide ben ağrı da oturuyorum eşimin işinden dolayı.burda doğru düzgün doktorda yok.inşallaah bende buraya hamileyimm diye yazarım.sizlerin hamile haberini alınca o kadar çok sevindim ki.inşallah hayırlı evlatlar olurlar.

hormon testi yaptırdım normal cıktı çok şükür.bi iki ay kist vardı onlarda hep adetle atılan kistlerdi.doktora dedim biz uzun zamandr korunmuyoruz hormon testi yaptırdı sonrda klomen yazdı.eşiminde test yaptırması lazımmış.eşimde daha çok erken diyo bi sene bile olmadı dah surda bes aydır korunmuyoruz diyo.bide ben ağrı da oturuyorum eşimin işinden dolayı.burda doğru düzgün doktorda yok.inşallaah bende buraya hamileyimm diye yazarım.sizlerin hamile haberini alınca o kadar çok sevindim ki.inşallah hayırlı evlatlar olurlar.bu arada çok teşekkür ederimm.cevap yazdıgn için

canım ovülasyonu tarihlerine dikkat et. o zamanlarda vücudunda değişiklikler olabiliyor..
akıntı sümüksü gibi oluyor.o zamanlar anlaki yumurtan çatlayacak.ilişkide bulunun.
oturduğun yer kötü biraz maalesef..
inşallah iyi sonuçlar alırsınnn..şimdi 15ini bekleyelim birliktee..ona göre hareket edersiniz..
ovülasyonu testleri alabilirsin mesela

tam sana telden yazacaktım yine bir baktım burdasınnnnn..
nereye kayboldunnnnnnnn?????????

geldim bile canım.. Ders çalışamıyorum ya çok sıkılıyorum çalışırken sınıfta kalcam bu sene sanırım.. yarın sipariş vercem adetimmm pazar günü bitiyoorr

hoşgeldin canım.. doktor niye hemen klomen vermiş ki onu vereceğine yumurta takibi yapsın.. ahh bu doktorları anlamıyorum sağlıklıyken insanı hasta ediyolar sırf para kazanmak için.... inşallah hamilesindir canım ama bence ilaç için erken..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…