Erken hamilelik belirtileri hakkında....

O zaman ben de ayin 3. Hamişi olayımmmmmmmm mııııııı :)

Sonucu aldim doktoruma geldim simdi sira bekliyorum.kanamam hafif hafif yine devam ediyor boyle khv pembe arasi yine gelmis bugun de.. degerim de dusuk gibi geldi bana yine ama bakalim doktor ne diyecek

Dualariniza cok ihtiyacim var arkadaslar lutfen bana dua edin yine ayni seyi yasamak istemiyorum

sen al testlerini birlikte takip edelim bebeğim..
madem doktor bakmıyor bizde kendimiz bakarızzz.. ))

kübracım o linki okudum doğru anlamışsın rahme yerleştıkten sonra..yayılıomuş o hormon vucuda..yanı rahme yerleştıkten sonra salgılandıgı ıcın benım erken dıye dusunuorum daha..nasıp artık ne dıyeyım

dualarım seninlee canımmmm...
inşallah iyi haberlerle geleceksinnn...... inşallahhhhhhhhhhhhhhh

eger hamişsen 4. hamiş olcaksın canım
ozge waran 1
tutku waran 2
kubra waran 3.............
fbcan waran ????????????????????????*********

canım belirti diye bir şey yokk :) adet belirtilerinin aynısı 1.ay bittikten sonra hafiften birşeyler başlıyor o zaman da zaten öğrenmiş oluyorsun :) ovulasyon testini al bence kullananlar çok memnun

biliyorum canım da işte bana herşey belirti gibi geliyodu.bakalım eşimi ikna edebilirsem alacam

o yüzden sabrediyoruzzz )
akıntın ne durumdaa??

bu arada 5-5.30 gibi çıkacakmışşş (
dış laboratuvarda yapıldığı için geç bildiriyorlarmışşş (
bir daha oraya bişey yaptırmam vallaa

Tatlim ozge aralikta ogrenmisti ya o yuzden bu ayin 3.su diye dusunmustum :)
Canim hcg 155 cikti hamileyim ama deger dusuk mu normal mi doktordan ogrenecegim iste simdi bakalim :) gecen aydan dolayi sevincimi bile yasayamiyorum inan cok korkuyorum yine bisey olacak diye cok tedirginim

Siz iyi ki varsiniz iyi ki ben buradayim sizlerle paylasmak cok guzel ve kendimi hic yalniz hssetmiyorummm

Hepinizi seviyorum cokkk

5-5.30 ne kızz olur mu 1000 e yakın çıkması lazımm kim dedi onuu ?

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bu cok guzel bı haber canım...155 kacıncı hafta oluo ben pek bılmıorumda

meraba kızlaar ben pcos hastasıyım ıkı aydır glifor kullanıyorum reglıme 12 gun var ama kahve pembe arası bi renk akıntım var ıkı gundur ne olabılır

bence hamişşsinn canımmm :) benm değerimde düşük çıkmıştı hayırlıı olsunnnn :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…