Erken hamilelik belirtileri hakkında....

ramelimmmm bakkk buldummmm annenin kanında gebelik hormunu yumurtlamadan 10 gün sonra belli olurmuşşşşş :KK66:
yani senin için erken daha :KK66:

evet canım bende okumuştum bunu 10 gün içinde kanda kendini gösteriyormuş hemen hormon salgılanıyor çünkü

ramelimmmm bakkk buldummmm annenin kanında gebelik hormunu yumurtlamadan 10 gün sonra belli olurmuşşşşş :KK66:
yani senin için erken daha :KK66:

oooooooooo benım daha kanda cıkmazkı canım ıdrarda cıksın.......yumurtlama demek yanı yumurtanın catladıgı gun demek25 ınde catladı benımkı

oooooooooo benım daha kanda cıkmazkı canım ıdrarda cıksın.......yumurtlama demek yanı yumurtanın catladıgı gun demek25 ınde catladı benımkı

o zaman stres yapmıyoruz ve güzel düşünüp bekliyoruzzz :KK66:))
iyi olacak inşallah Allah'ın izniyleeee :KK66:)

kızzzlarrr bişey soracağımmm ama kızmayınnn..
şimdi bu saç boyatma işi hamilelikte uygun mu değil miii?
siz ne dersinizzz??
konuyu değiştiricem amaa :KK43:

işte bende bunu soruorum canım catladıgı gunden ıtıbaren mı sayıcam kı yoksa dollenme oldugu gundenmı bunu bız bılemeyızkı

kuzum döllenme olduğu günü şu an bilemezsin hele siz çok ilşki yaşadığınız içinmümkün değil yumurtanın uygun hale geldiği günü sayacaksın :) senn 13.gündesin hadi 1 gün sarktı de 12:)

wala doktoruna sor canım bence benım hıc bı bılgım yok bu konuda

kuzum ilk 2 ay bir şey olmaz dediler açık renk mi şu an saçların çok diplerine değdirmeden boyayabilirsin bende yaptım çünkü kapttım ana saça döndüm yoksa çok kötü olacaktı

kuzum döllenme olduğu günü şu an bilemezsin hele siz çok ilşki yaşadığınız içinmümkün değil yumurtanın uygun hale geldiği günü sayacaksın :) senn 13.gündesin hadi 1 gün sarktı de 12:)

işte en son takıbe gıttığimde doktr 25 ınde catlar dedı 26 sından ıtıbaren sayıyorum..13 oluo

ozaman ben yarın test yapsam cıkar guzum ozman..ınşallah adet olmamda bugun yaparım yarın test

http://www........................./2007/09/gebelik-testleri.html

canım ben bu linki tıkla ve oku..
döllenme olduktan sonra 5-6 gün içinde rahme yerleşiyormuş yumurta..
bence senin için erkenn..yanlış okuyup anlamadıysan eğer..
yani yumurtlama olucak.sonra döllenecek 5-6 gün geçecek ve sonra kanda belli olacak..
benim anladığım bu okuduğumdan..

uzun süredir sizleri takip ediyordum anca üye olabildim.bizde beş aydır bebek için uğraşıyoruz ama nasipp işte artık Rabbim ne zamana uygun gördüyse.forumu okuyup okuyup kendimde bir sürü belirtiler buluyordum tabi her zaman sonuç hüsran :KK43: bakalımm bu ay ne olacak bat ım ocak 15. doktorlar bir seneyi dolmadan tedaviye başlayamayız diye geri gönderdi.ben başka doktora gittim bu ay klomen e başladım ama oda yumurta kontrolü yapmadı.herhalde kist oldu diye diye düşünüyorum :KK43: kimsye bişey anlatamıyorum çünkü kimse anlamıyor.ama burada herkes benm gibi..bu arada tutku,kübra hayırlı olsun.inşallah bütün hamileler sağlıklı sıhhatli bi şekilde cocuklarını kucaklarına alırlar..darısıda bizim gibi olmayanların başına.

http://www........................./2007/09/gebelik-testleri.html

canım ben bu linki tıkla ve oku..
döllenme olduktan sonra 5-6 gün içinde rahme yerleşiyormuş yumurta..
bence senin için erkenn..yanlış okuyup anlamadıysan eğer..
yani yumurtlama olucak.sonra döllenecek 5-6 gün geçecek ve sonra kanda belli olacak..
benim anladığım bu okuduğumdan..

kızlarrrrr durun anlatayım size :) yumoşş çatladı ya ilşki olduu o günde ve spermle yumurta buşuştu bunlar 4 günde rahme yerleşiyor ve 5.günden itibaren vücut değişiyor hormaonlar salgılanıyor kanda 6.günden itibaren izlerine rastlanıyormuş 10.günde kesinn :)

uzun süredir sizleri takip ediyordum anca üye olabildim.bizde beş aydır bebek için uğraşıyoruz ama nasipp işte artık Rabbim ne zamana uygun gördüyse.forumu okuyup okuyup kendimde bir sürü belirtiler buluyordum tabi her zaman sonuç hüsran :KK43: bakalımm bu ay ne olacak bat ım ocak 15. doktorlar bir seneyi dolmadan tedaviye başlayamayız diye geri gönderdi.ben başka doktora gittim bu ay klomen e başladım ama oda yumurta kontrolü yapmadı.herhalde kist oldu diye diye düşünüyorum :KK43: kimsye bişey anlatamıyorum çünkü kimse anlamıyor.ama burada herkes benm gibi..bu arada tutku,kübra hayırlı olsun.inşallah bütün hamileler sağlıklı sıhhatli bi şekilde cocuklarını kucaklarına alırlar..darısıda bizim gibi olmayanların başına.

canım hoş geldin aramızaa..
çok tşk ederim önceliklee..aminnnn..
neden direk klomene başladı ki?kan testi yaptı mı?hormonlarına bakıldı mı?
inşallahhhh iyi haberi alır bizimle paylaşırsın canımmmm :)

X