Erken hamilelik belirtileri hakkında....

bebişimmmmm ben dün dikmen caddesindeki yön tıp merkezinde yaptırdımm..
pozitif ve negatif için 25 tl
değer içim 35 tl

7/24 yapılıyor :KK66: bir gün daha bekle öyle yaptır derim bennn..

evetttt bende aynısını söylüyorummm yarın sabah yaptırsınnn işteeee :)))

öyle yapıcam canım ev adresini vermicem kargoya bıraksınlar ordan gidip alıcam sanırım çünkü eşim eve erken geliyo yakalanırsam aman tanrım düşünemiyorum çok pis tartışırız üff kaarışmasa bana ne rahat olcak :))))))))))))))

en doğrusuuu :KK66: sen eşine bakmaaa..
onlar ne anlarr hıhhhhhh :KK66:

sen kendini bunaltma sıkmaa..testlere bu ay düzgünce devammmmmmmmmmm :KK66:

küstümmm ben sannaa ama hadii sana bu güzellll haberinn için kapris yapmayacağımm :) bebeğim belki yazdıklarımı okumadın ama inanılmaz çok sevindim ve duygulandımm hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsinn :)

bebişimmmm ama neden küsüyorsunnn :))
msjları okudukça cvp yazıyorummm :KK66: aşağıları oku ordaa yazdım bir sürü sanaaaa :))))

aminnn bitanemmmmmmmmmmmmmmmmmmm

kızlar ben kaçıyorum ders çalışacam...öğleden sonra girerim büyük ihtimalle.. ov. testi için de napcağıma karar veremedim offffffffffff.. stres yapıyorum yine kasılıyorum.. neyse görüşürüz öpüyorum sizi ramelim stres yapma bak sakin ol.. güzel olucak her şey.. Kübram :KK16: ÖZgem :KK16: Tutkum :KK16: Fbcan :KK16: Topikte aktif olanlar aklımda kaldı ve diğerleriiiiiiiiiii öpüldünüzzzz :KK16:

canım eger adet olursam hsg cekınecem dedım ya sana doktor bana randewundan once ıltıhap sokucu antıbıyotık werdı bunu kullan dedı bıde agrı kesıcı werdı

antibiyotiği enfeksiyon varsa her ihtimale karşı vermiş.
Ağrı kesciyi de senin ki anestezi olmadan yapılacak demek ki o yüzden vermiş.
Benim anestezili olacağı için ağrı kesici vermedi cnm.
Enfeksiyon içinde fitil kullanmıştım ben.
Hadi inş.adet olmazsında,hsg ye falanda gerek kalmaz.

bebişimmmmm ben dün dikmen caddesindeki yön tıp merkezinde yaptırdımm..
pozitif ve negatif için 25 tl
değer içim 35 tl

7/24 yapılıyor :KK66: bir gün daha bekle öyle yaptır derim bennn..

benım erken daha ya canım dedıgın gıbı 1 2 gun daha beklemelıyım..adet olursam cok uzulcem hıc bole gecıkmemıştım ben

bebeğimm çok güzel bir duyguu yaaa inşallah hayatındaki ufak pürüzleriyle uğuruyla yok eder :) az önce eşimle görüştüm her zamanki kontrolünü yaptı kalktın mı kahvaltı yaptın mı diye aradı dayanamadım bir arkadaşımın hamilelik haberini aldımm ona seviniyorum dedim :) bana diyorki hıı tamm işte çağır evde oturun beraber :) içimden keşke yakın olsalar da görsem dedim :)

hahaha :)) çağır beni eve özgemmmm :))
beraber oturalımmmm :))
kızlarrr bugün özgemee gidiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :) toplanınnn :)

keşke yakın olsakta görüşebilsek canım benimm keşkeee :)

keşke oğle arası gıdebılcek bıyerde calışıo olsaydım canım sehır dısındayım...yarın sabah kana gıdeyım barı..ac karınla fılanmı gıtmek gerekıo

bebişkomm aç tok fark etmezzzz..
ya senin ev nerdeydii??
dikmende değil mii?ben mi yanlış hatırlıyorummm..
birde bana bi belirtilerini yaz bakayım hemennnn

antibiyotiği enfeksiyon varsa her ihtimale karşı vermiş.
Ağrı kesciyi de senin ki anestezi olmadan yapılacak demek ki o yüzden vermiş.
Benim anestezili olacağı için ağrı kesici vermedi cnm.
Enfeksiyon içinde fitil kullanmıştım ben.
Hadi inş.adet olmazsında,hsg ye falanda gerek kalmaz.

inşallah canım ya cok korkuom zaten o hsg den allahım neolur gerek kalmasın..oğleden sonra gırebılırmısın sen

Insallah can yani testlerde 2. Cizgiyi silikte olsa belirgin goruyorum 3 test oldu ama yine de icimde bi slklntl var nedense anlamadim.pazar gununden beri de hic netlesmemis yalniz ayni cikti :s kasiklarimda agrilar oluyo ara ara 3-5 sn.lik gelip gidiyor Allah korusun dis gebelik kimyasal gebelik hersey geliyo aklima paranoya oldum iyice heee :)

kızlar ben kaçıyorum ders çalışacam...öğleden sonra girerim büyük ihtimalle.. ov. testi için de napcağıma karar veremedim offffffffffff.. stres yapıyorum yine kasılıyorum.. neyse görüşürüz öpüyorum sizi ramelim stres yapma bak sakin ol.. güzel olucak her şey.. Kübram :KK16: ÖZgem :KK16: Tutkum :KK16: Fbcan :KK16: Topikte aktif olanlar aklımda kaldı ve diğerleriiiiiiiiiii öpüldünüzzzz :KK16:

bebişkommmmmmm iyi çalışmalarrr..
stres yoookkk yasaklıyormmmm..
yaa sen al testleriii..adetin ne zaman bitiyor söyle bakayım bi banaa..
bu ay gerilmeyeceğiz mutlu olacağızzzz..
öğleden sonra gelince bekliyor olacağım seniiii..öptüm bendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

inşallah canım ya cok korkuom zaten o hsg den allahım neolur gerek kalmasın..oğleden sonra gırebılırmısın sen

hiç korkma olan arkadaşlarım niye anestezili yapıosun o kadar acımıo diolar ama benim doktorum öyle istedi.
Yok cnm 1 de çıkıcam ben.eve gidip duş falan alırım.
3,5 da hastanede olmam lazım.

Canim benim uzulme gecikmen 1 hafta olsun hemen kan ver.cunku gec dollenmelerde 1 hafta gecmeden belli olmuyormus.
Eger yoksa da hiiiicccc slkma canini hemen regl olup bit sonra slkl calismalar baslasin Allah saglik versin gerisi bi sekilde olur zatenn :)

bebişkomm aç tok fark etmezzzz..
ya senin ev nerdeydii??
dikmende değil mii?ben mi yanlış hatırlıyorummm..
birde bana bi belirtilerini yaz bakayım hemennnn

gğuslerım agrıo ama ole dayanılmıcak gıbı deıl canım elımle dokunup bastırınca acıo ucları we yana dogru..bel agrım war...vajınada hep bı ıslaklık war gıbı canım..ahaaaa adet oldum dıom gıdıom akan bıseyde yok peceteye gelıo..acık sarı akıntı...kasıklarım arada batıo okadar bı belırtım yok yanı dogru durust

Insallah can yani testlerde 2. Cizgiyi silikte olsa belirgin goruyorum 3 test oldu ama yine de icimde bi slklntl var nedense anlamadim.pazar gununden beri de hic netlesmemis yalniz ayni cikti :s kasiklarimda agrilar oluyo ara ara 3-5 sn.lik gelip gidiyor Allah korusun dis gebelik kimyasal gebelik hersey geliyo aklima paranoya oldum iyice heee :)

için rahat olsun canımm..
kendini germe..iyi olacak inşallah..sonuçta idrar testi ne kadar koyulaşabilir kii :KK66:
sen güzelce kan testi yaptırr..
öyle dış gebelikmiş kimyasal gebelikmiş onları da unutt..
iyi düşünelim ki iyi olsunnnn :KK66:

gğuslerım agrıo ama ole dayanılmıcak gıbı deıl canım elımle dokunup bastırınca acıo ucları we yana dogru..bel agrım war...vajınada hep bı ıslaklık war gıbı canım..ahaaaa adet oldum dıom gıdıom akan bıseyde yok peceteye gelıo..acık sarı akıntı...kasıklarım arada batıo okadar bı belırtım yok yanı dogru durust

bende de birebir aynı belirtiler var..ne fazla ne eksikkkk..
göğüslerim yanlardan acıyor ama elimle dokununca hafif bastırınca..
bel ağrım hafif var..
akıntım açık sarıı.. ve kasıklarımda batmalar oluyor regl olmadan önce gibi ama geçiyor uzun süre devam etmiyor..
biraz daha sabırr..olumsuz düşünme.
içindeki ses ne diyor sana..bence henüz erkenn..çünkü aramızda bir hafta varr..
ben iyi sonuç alacağına inanıyorum Allah'ın izniyleee..
ama nolur beni dinle ve üzülmeeeee.
hani bu ay hep mutluydukkk..öyle gitsin bırakkkk

hiç korkma olan arkadaşlarım niye anestezili yapıosun o kadar acımıo diolar ama benim doktorum öyle istedi.
Yok cnm 1 de çıkıcam ben.eve gidip duş falan alırım.
3,5 da hastanede olmam lazım.

allah yardımcın olsun canım..hıc sıkma canını..canın acımıcak zaten anestezıden dolayı..dua edelım hıc bı sorun sıkmasın...

X