Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kızlar dün gece acildeydimm baş agrısı miğde bulantısındann evde duramayınca benımkı aldı götürdüü gece 2 dde geldıkk eve ilaç yapmadılar ama ben şüpheli gebelik dedim bılerk kan testi yaptılar 1083 olmuş degerm 2 katıdandan da biraz fazlaa birazdan doktro gidicemecm gece eve gldıkdenn sonra 4 gibi bidahaa başladı sabahı zorr ettim hep bölemi olacak bılmıyorum:KK43:

bitanemmm geçmiş olsun..
acaba heyecan mı yaptın noldu kiii?
dikkat et kendinee..
o bebişi yerimmmmmm.. annesini deniyor bakalımm annem benim için neler yapar diyeee :))
evham yokkk..iyi düşünce varr..
iyi olacak herşeyyy :KK66:

Kizlar gunaydinnn ne kadar neseli baslamis topic gune :) maasallah nazar degmesinn :)

Tutkucum degerin yukselmis cnm cok sevindim super :)

Cookk hastayim ise gitmedim yatiyorum esim dun de gitmemisti aile boyu hastayiz :KK43:
Dunku pembe kanin devami gelmedi henuz sabah 7 de yine test yaptim o da pazar gunku gibi cikti bugun artik kan vericem yiter :)

gecmış olsun canım dıkkat et kedıne..kan ne cıkacak bakalım merakla beklıoruz

günaydınnn bebeklerimmm var mııı güzell haberlerrr bakın sizin için erkenden uyandımm kahvaltı yapmadan girdim hemen :)

minnakımm günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :)))))))))))))))))))))))

evettt bebiş haberii varrr en güzelindennnnnnnnnnnn :))

bebebğimmmmmmm allahımmm çok sevindimmm çokkkkk :) elim ayağım buz kesti birden sevinçtennnn kızzz ben böyle heycandan burda bebeğimi düşürürüm haaaa :)

kızzz ağlıcammm kızzz çokkks evindimmmm :) valla gözlerim dolduuu :) nerde benim bebeğimmm

buralardaydıı canımm herkesee yetişmeeye calsııyoo cnam benımm taze annecik:)

özgemmmmm bebeğimmmmmmmmmmmm teşekkür ederimmmmmmm :))
canımsınnnnnnn..ağlamaaa kuzummmmm..
burdayımmmmmmmmmmmm geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :))
bebişee dikkaattt..sıkıı tut ne düşmesi Allah göstermesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn...

tutkummmmm yetişmeye çalışıyorum sizeee..yahuu ne hızlı yazıyorsunuz :)))

hmm..bak şimdi kızdım onaa..bence şöyle de bir daha derse..sadece benden kaynaklanmıyor..sende de olabilir..ayrıca Allah'ın takdiri.. de..
sen testini al bebeğim..güzelce eşine belli etmeden yap..hatta söylediklerini umursama..sen keyfini çıkarr bu ayınn..
:KK66:

öyle yapıcam canım ev adresini vermicem kargoya bıraksınlar ordan gidip alıcam sanırım çünkü eşim eve erken geliyo yakalanırsam aman tanrım düşünemiyorum çok pis tartışırız üff kaarışmasa bana ne rahat olcak :))))))))))))))

minnakımm günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :)))))))))))))))))))))))

evettt bebiş haberii varrr en güzelindennnnnnnnnnnn :))

küstümmm ben sannaa ama hadii sana bu güzellll haberinn için kapris yapmayacağımm :) bebeğim belki yazdıklarımı okumadın ama inanılmaz çok sevindim ve duygulandımm hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsinn :)

özgemmmmm bebeğimmmmmmmmmmmm teşekkür ederimmmmmmm :))
canımsınnnnnnn..ağlamaaa kuzummmmm..
burdayımmmmmmmmmmmm geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :))
bebişee dikkaattt..sıkıı tut ne düşmesi Allah göstermesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn...

tutkummmmm yetişmeye çalışıyorum sizeee..yahuu ne hızlı yazıyorsunuz :)))

bebeğimm çok güzel bir duyguu yaaa inşallah hayatındaki ufak pürüzleriyle uğuruyla yok eder :) az önce eşimle görüştüm her zamanki kontrolünü yaptı kalktın mı kahvaltı yaptın mı diye aradı dayanamadım bir arkadaşımın hamilelik haberini aldımm ona seviniyorum dedim :) bana diyorki hıı tamm işte çağır evde oturun beraber :) içimden keşke yakın olsalar da görsem dedim :)

yoookk bebegmm size kahvaltı yapmaaya çalışırken yazıyodumm 11 30 da randevum var 5 haftalık olmak üzerim dün gece dege r 1083 dü bakalım belki kese görünürr çişmde yok :KK43: :KK70:

gidene kadar bol bol su iççç :KK66: gelir o zamana kadar bebişimmmmm :))
inşallah iyi haberlerle geleceksinnn :)
bakalım bebişimiz kaç haftalıkkk :)

bencede bekle cnm ya 2 gün daha dişini sık.
Yoksa bende senin gibi heycan yapıpda erken gidip kan verdiğim oldu ama benim sonuç hep hüsrandı.
Senin öyle olmaz inş.
En azından kesin sonuç alırsın.yoksa bugün gidersen gebelik varsa da haliyle değer düşük çıkacak.
Bu seferde acaba değer düşer mi,yükselir mi,var mı,yok mu diye kendini yer durursun.
O yüzden bence en iyisi 2 gün daha bekle.

canım eger adet olursam hsg cekınecem dedım ya sana doktor bana randewundan once ıltıhap sokucu antıbıyotık werdı bunu kullan dedı bıde agrı kesıcı werdı

Kizlar gunaydinnn ne kadar neseli baslamis topic gune :) maasallah nazar degmesinn :)

Tutkucum degerin yukselmis cnm cok sevindim super :)

Cookk hastayim ise gitmedim yatiyorum esim dun de gitmemisti aile boyu hastayiz :KK43:
Dunku pembe kanin devami gelmedi henuz sabah 7 de yine test yaptim o da pazar gunku gibi cikti bugun artik kan vericem yiter :)

canımmmmm günaydınnnn :))

çok çok geçmiş olsun tatlımmm.. bu grip salgını kötüymüş..yatmadan dinlenmeden geçmiyormuş :KK43:( bol bol c vitamini alınn..
evettt yiterrr yaaa kan ver gitsin bebeğimmmm :KK66:)
inşallah iyi sonuçlar alırsınnnnnnnnnnnnn

canım sordumda bıyer 50 mılyona bı yer 40 mılyona yapıo testı burda ole ucuz deılkı

bebişimmmmm ben dün dikmen caddesindeki yön tıp merkezinde yaptırdımm..
pozitif ve negatif için 25 tl
değer içim 35 tl

7/24 yapılıyor :KK66: bir gün daha bekle öyle yaptır derim bennn..

X